Bloga uzturēšana ir lielisks veids, kā iegūt papildus uzmanību savai mājaslapai, iegūt jaunus apmeklētājus un pārdot vairāk. 86% kompāniju izmanto blogus savās mājaslapās, tāpēc Tu nedrīksti atļauties to palaist garām.

Tu vari domāt, ka blogi nav tik svarīgi, vai ka tie daudz neietekmē Tavu biznesu. Bet tie ir daudz efektīvāki nekā Tu varētu domāt.

Bloga uzturēšana var palielināt Tavu auditoriju par 67%. Ja Tev ir jauns, vai jau kādu laiku pastāvošs bizness, tas var izrādīties nenovērtējams ieguldījums uzņēmuma izaugsmē. Šeit ir 5 iemesli kāpēc Tavam biznesam tieši tagad jāsāk rakstīt blogus.

Mājaslapas apmeklētāju plūsmas veidošana

Bloga ieraksti Tavai mājaslapai pievieno vairāk satura, tādējādi pievilina vairāk cilvēkus Tavai mājaslapai. Mājaslapas satura veidošana nozīmē, ka Tu vari virzīt savus lasītājus uz citām Tavas mājaslapas daļām.

Tas arī nozīmē, ka Tu vari publicēt ziņu par kādu no saviem produktiem vai pakalpojumiem. Kad lasītāji tos ievēros, Tev ir lielāka iespēja paaugstināt savus pārdošanas apjomus.

SEO rādītāju izaugsme

Kad runājam par Tava biznesa reklamēšanu, SEO ir visvarens. SEO nosaka, kuru vietu Tava mājaslapa ieņem meklēšanas rezultātos. Savukārt tas ietekmē, cik cilvēku Tevi atradīs.

Ir daudz aspektu, kas ietekmē Tavu SEO. Kā piemēram, pilnībā optimizēta mājaslapa un pareizo saišu izmantošana, kas var visu pamatīgi manīt. Hook Agency uzskata, ka pareizs SEO var dubulti, vai pat trīskārši palielināt Tavas mājaslapas apmeklējumu no Google un citu meklētājprogrammu organiskajiem meklēšanas rezultātiem.

Tiklīdz kā Tava mājaslapa ir gatava, bloga saturs ir nākamais, ko Tev vajadzētu darīt. Jo vairāk blogus Tu raksti, jo labākus SEO rezultātus sasniegsi. Izmanto populārus atslēgvārdus un terminus, ko Tava auditorija varētu meklēt. Tas Tavus ierakstus meklēšanas rezultātos ierindos augstāk un pievilinās jaunus klientus.

Sava zīmola uzskatu nostabilizēšana

Ir daudz kompāniju blogi, kuri var būt aizraujoši, bet tiem nav konkrētu uzskatu. Kad tiem nav sava tēla, visi paliek vienādi un garlaicīgi.

Bet ja Tu raksti blogus ar īpatnēju uzskatu, Tu atstāj iespaidu. Kad cilvēki atpazīst Tavu rakstīšanas stilu, viņi atpazīs Tavu kompāniju.

Centies saviem ierakstiem iedot personību. Tādējādi tie ir labāk lasāmi un cilvēki turpinās atgriezties pie tiem, lai lasītu vairāk. Tie Tavu zīmolu padarīs arī vairāk uzticamu un iedrošinās cilvēku izvēlēties tieši Tavējos produktus vai pakalpojumus.

Savu produktu vai pakalpojumu reklamēšana

Kad runājam par Tavu biznesu, Tu esi eksperts. Tu zini visu par saviem paša produktiem un pakalpojumiem, tāpēc izmanto savu blogu, lai izrādītu šīs zināšanas!

Izskaidro, ko Tu piedāvā un kā vari palīdzēt saviem klientiem. Cilvēki vēlas, lai zīmoli zina tieši ko tie pārdod, un tas Tevi padara daudz uzticamāku.

Tas arī pasniedz bezmaksas veidu, kā reklamēs Tavu biznesu. Tu vari rakstīt, cik daudz vai maz vēlies par pakalpojumiem, ko Tu piedāvā.

Parādi savas zināšanas par nozari

Kad Tu savai mājaslapai izveido blogu, Tu savu biznesu nodrošini ar nākotnes iespējām.

Tie, kuriem nav blogu, ir iestrēguši pagātnē un palaiž garām daudz lieliskas iespējas.

Tas Tev dod iespēju būt radošam un paplašināt savu biznesu pavisam jaunā veidā. Tu arī vari pievienot medijus, kā piemēram, video un foto, lai padarītu savu SEO pat vēl labāku.

Pietam ir iespēja, ka Tu pat izbaudīsi bloga veidošanu. Regulārs saturs Tavā mājaslapā Tavam biznesam nodrošina nepārtrauktu aktualitāti un labus SEO rezultātus.

Tavam biznesam vajag blogu tagad!

Tagad, kad tu zini, cik svarīga ir bloga veidošana savam biznesam, ir laiks sākt! Tas ir aizraujošs, radošs izaicinājums, kas var paplašināt tava biznesa interesentu auditoriju un palīdzēt palielināt pārdošanas apjomus.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here