Jaunais gads vairāk nav aiz kalniem un drīz klāt jau 2020. gads! Kā jau ierasts pirms jaunā gada mēs visi domājam par to, ko vēlamies paveikt nākamajā gadā. Iespējams esi apņēmies nākamajā gadā uzsākt jaunu biznesu? Tad es varu padalīties ar TOP 7 biznesa idejām, kuras noteikti būs aktuālas 2020. gadā. Iespējams šīs idejas Tevi iedvesmos jau tagad sākt plānošanas darbus savam jaunajam uzņēmumam, lai jauno gadu vari iesākt pavisam veiksmīgi un mērķtiecīgi!

3D Printēšanas pakalpojumi

3D printēšana mūsdienās strauji attīstās. Jau tagad ir iespējams izprintēt sākot ar vienkāršiem telefona vāciņiem, beidzot ar dzīvojamajām mājām. Tāda ir nākotne! Nākotnē mēs, iespējams, tiešām varēsim lejupielādēt produktus mājās, nevis tos pasūtīt internetā. 3D drukātu objektu plāni pastāvēs internetā, un mēs tos varēsim izveidot ar vienas pogas nospiešanu. Pēc tam mūsu 3D printeris izgatavos objektu, un mēs to varēsim paņemt un izprintēt dažu minūšu laikā.

3d printesanas pakalpojumi
Vai zinājāt, ka mūsdienās ar 3d printeriem gatavo gan ikdienas sīkumus, kā piemēram, krūzes, USB atmiņas korpusus, dakšiņas, gan arī mājas? JĀ, mājas! Ir kompānijas, kas ar 3d printeriem izgatavo mājas, kurās dzīvo cilvēki!

Pašlaik lielākajā daļā 3D printeru ir ierobežota plastmasas izmantošana kā materiāla avots. Bet, nākotnē 3D printeri paplašināsies, izmantojot citus materiālus. Noteiktā brīdī 3D printeri spēs radīt gandrīz visu, ko vien var un nevar iedomāties. Daži no modernākajiem 3D printeriem ir ļoti dārgi, un arī nākotnes 3D printeri nebūs lēti.

Tāpēc 3D drukas veikals ir lielisks biznesa plāns. Veikals, kur cilvēki var ierasties un samaksāt par jūsu printeru izmantošanu. Sāciet ar vienu vai diviem 3D printeriem un pēc tam pakāpeniski pievienojiet modernākus, jo tie kļūst arvien populārāki. Tas ir diezgan stabils biznesa plāns. Jau tagad Latvijā ir vairāki šāda pakalpojuma sniedzēji, bet par cik 3D printēšana vēl ir salīdzinoša jauna tirgus niša un tā vēl nav tik pieprasīta, šajā biznesā vēl var paspēt ielekt.

Elektrisko auto uzlādes stacijas

elektro auto uzlades stacija
Nenoliegsim, elektriskie auto ir nākotne, kas jau ir ienākusi mūsu dzīvēs. Un auto, kas darbojas tikai uz elektrību, paliks ar vien vairāk. Un tos visus vajadzēs uzlādēt, lai tie varētu turpināt ceļu. Tādēļ elektro auto uzlādes stacijas ir nākotnes bizness, kuru vajadzētu uztvert ļoti nopietni.

Ir zināms, ka elektromobiļu tirgus strauji aug un attīstās. Arī pie mums Latvijā uz ielām aizvien biežāk var sastapt elektromobīļus, sākot no greznajām Teslām līdz pazemīgajiem Nissan un Toyotas automobīļiem. Arī elektrisko auto uzlādes stacijas sāk parādīties arvien vairāk un ar gadiem pieprasījums pēc tām tikai augs, jo elektromobīļu paliks arvien vairāk un vairāk.

Degvielas cenas turpina kāpt un arī cilvēku pieprasījums pēc videi draudzīgiem risinājumiem aug. Elektromobiļu skaits nākotnē būs milzīgs. Daži saka, ka pēc dažām desmitgadēm visas automašīnas būs elektriskas. Bet, kaut arī elektromobīļi ir parādījušies, joprojām ir manām uzlādes punktu trūkums. Nākotnē degvielas uzpildes staciju varētu aizstāt ar uzlādes staciju. Uzlādes stacija ir vieta, kur elektromobiļi var uzlādēt akumulatorus, kad tiem trūkst enerģijas. Mūsdienās elektriskajām automašīnām var būt nepieciešams daudz stundu, lai pilnībā uzlādētu akumulatorus. Bet, nākotnē uzlāde varētu būt ātrs un ērts process.

Jebkurā gadījumā uzlādes staciju biznesa sākšana varētu būt lielisks solis uzņēmējiem, kuri raugās nākotnē, jo nākotne ir jau klāt! Sākumā pietiktu izveidot pāris nelielas uzlādes stacijas, un pēc tam izvērsties par visas valsts mēroga franšīzi vai pat izplatīties ārzemēs!

Vertikālā lauksaimniecība

Palielinoties iedzīvotāju skaitam, lauksaimniecībām ir jākļūst arvien efektīvākām. Visi zemnieki, kuriem ir vērta zeme, pa kuru viņi staigā, jums pateiks, ka, runājot par lauksaimniecību, tas viss ir par to, lai palielinātu pārtikas daudzumu, ko jūs varat izaudzēt nelielā platībā. Un vertikālā lauksaimniecība varētu būt labākais veids, kā atrisināt šo problēmu.

vertikala lauksaimnieciba

Šī tehnoloģija ir tieši tāda, kā izklausās. Tā vietā, lai audzētu ražu uz laukiem, lauksaimnieki aug uz augšu, sakraujot augus viens otram virsū, lai pēc iespējas vairāk ieekonomētu vietu uz zemes. Mūsdienās ir daudz modernu pilsētu, kuras iegulda lielus ieguldījumus vertikālajā lauksaimniecībā. Tā kā šī metode ietaupa tik daudz vietas, arī pilsētā var audzēt pārtiku, kaut uz sava balkona.

Uzņēmējdarbības uzsākšana, kas specializējas šajā lauksaimniecības tehnoloģijā, varētu būt ļoti gudrs solis. Vienstāva augsto tehnoloģiju siltumnīcas ietaupa ievērojamu ūdens daudzumu un palielina ražošanas apjomu. Ja Tevi interesē lauksaimniecība vai vienkārši vēlies attīstīt dārzniecību pilsētās, tad šis varētu būt Tavs biznesa lauciņš.

Viedtālruņa mārketinga konsultants

Sakarā ar to, ka arvien palielinās to cilvēku skaits, kuri sērfo internetā, izmantojot mobilās ierīces, piemēram, viedtālruņus un planšetdatorus, uzņēmumi tagad saprot vajadzību pieņemt mobilo mārketingu kā veidu, kā pievērsties potenciālajām personām, kuras izmanto mobilās ierīces. Tas ir palielinājis pieprasījumu pēc mobilajiem mārketinga konsultantiem.

viedtalrunu marketings
Cik bieži Jūs izmantojat savu viedtālruni? Pareizi, gandrīz visu laiku! Tādēļ arī viedālruņi ir kļuvuši par vienu no labākajiem reklāmas kanāliem uzņēmumu acīs. Ja Jūs izdomāsiet, kā palīdzēt uzņēmumiem sasniegt viņu auditoriju un pārdot vairāk ar viedtālruņu reklāmas palīdzību, tad Jūs būsiet uz zaļa zara!

Foto: Viens no viedtālruņu mārketinga jaunuzņēmumiem socialotiklumaja.lv

Tā kā rādītāji liecina, ka mobilās ierīces ilgstoši dominēs (tāpat kā nepieciešamība pēc mobilā mārketinga), mobilā mārketinga konsultantiem ir milzīga iespēja. Pašlaik ļoti populāri ir Digitālā mārketinga speciālisti, kuri vairāk fokusējās uz interneta mārketingu un lietotājiem, kuri lieto internetu izmantojot datoru. Tomēr, mēs redzam un paši arī jūtam, ka telefonus cilvēki sāk izmantot ievērojami vairāk nekā datorus un mēs nemanot pārejam uz mazākām ierīcēm.

Tieši tādēļ arī pieprasījums pēc viedtālruņa mārketinga konsultantiem būs, jo uzņēmumiem būs nepieciešams izstrādāt jaunas stratēģijas kā sevi reklamēt vēl efektīgāk caur viedierīcēm. Noteikti daudzi Digitālā mārketinga speciālisti pāries uz šo lauciņu jau drīzumā, bet iedomājies, ja Tu būtu pirmais viedtālruņa mārketinga konsultants Latvijā, pieprasījums pēc Tevis būtu ļoti liels!

Sociālo mediju konsultants

Dramatiski pieaugot tādu sociālo tīklu kā Facebook un Instagram popularitātei, uzņēmumi uzskata par nepieciešamāku nekā jebkad agrāk sākt izmantot šīs platformas potenciālo klientu piesaistīšanai. Tas ir izraisījis milzīgu pieprasījumu pēc mārketinga konsultantiem, kuri konsultē uzņēmumus par to, kā reklamēt un tirgot savus produktus un pakalpojumus sociālajos tīklos, un šis pieprasījums pieaugs tik ilgi, kamēr sociālie mediji joprojām būs aktuāli.

socialo tiklu konsutants

Šis šķiet varētu būt visvienkāršākais biznesa veids no šī saraksta, kurš neprasa pilnīgi nekādu ieguldījumus, lai Tu varētu sākt piedāvāt savus pakalpojumus. Viss, kas Tev ir jādara – interneta dzīlēs jāsasmeļās visa iespējamā informācija par sociālajiem tīkliem un to mārketingu.

Ja ar sociālajiem tīkliem Tu esi uz Tu, tad šī joma Tev noteikti ies pie sirds. Galvenais nedrīkst aizmirst sekot līdzi jaunākajai informācijai par mārketinga jaunākajām tendencēm sociālajos tīklos un Tu ātri vien vari kļūt par sociālo mediju guru, kurš būs augsti pieprasīts.

Pārsteigumu kastītes

Cilvēki no visas pasaules arvien vairāk aizraujas ar pārsteigumu kastīšu pasūtīšanu.
Koncepts ir vienkāršs: Iegādājieties abonamentu, un katru mēnesi saņem kastīti, kas piepildīta ar dažādiem labumiem. Arī kastīšu veidiem sāk parādīties plašāks klāsts, sākot no skaistumkopšanas līdzekļiem, beidzot ar videospēļu produktiem. Iespējas izvērsties šajā biznesā ir ļoti plašas. Tas ir izrādījies diezgan rentabls bizness, un, visticamāk, turpinās savu ceļu uz panākumiem vēl ilgi. Cilvēkiem patīk sajūta, ka tiek atvērta “noslēpumaina kaste”. Tā ir tāda kā dāvanu atvēršana Ziemassvētku dienā – tikai tagad šo sajūtu var noķert katru mēnesi!

parsteiguma kastite

Viena no priekšrocībām, kas liek klientiem iegādāties vēl un vēl šīs pārsteigumu kastītes ir tāda, ka šīs kastes tiek rūpīgi izstrādātas un sagatavotas tieši viņiem, ņemot vērā viņu vēlmes un intereses, un katru mēnesi kastu saturs paliek neatklāts līdz pat to atvēršanas brīdim.

Atrodiet unikālu produktu kategoriju, kura mūsu platuma grādos vēl nav parādījusies vai atrodiet veidu, kā vēl efektīvāk pārdot kādu no jau esošajiem pakalpojumiem, un jums varētu būt ienesīgs bizness. Saglabājiet šo pakalpojumu cenas ziņā konkurētspējīgu pārējiem šajā tirgū un atrodiet odziņu ar ko izcelties, lai pieprasījums tikai augstu.

Darbinieku uzraudzības pakalpojumi

Sakarā ar tehnoloģiju attīstību tagad lielāko daļu darbu var veikt attālināti, neizejot no mājām. Saskaņā ar nesen veikto pētījumu līdz 2020. gadam attālināti no darba vietām strādās vairāk nekā 1,3 miljardi darbinieku. Šeit rodas jautājums, kā darba devēji sekos līdzi savu darbinieku darbam? Šajā vietā ir svarīga darbinieku uzraudzības pakalpojumu loma.

darbinieku uzraudziba

Tagad šī nozare savu darbinieku uzraudzībai izmanto viedpulksteņus. Tomēr, runājot par algu aprēķināšanu, lai pēc iespējas labāk darba devēji varētu aprēķināt darbinieku nopelnīto algu par viņu darbu attālināti, viņiem ir svarīgi, lai būtu kāds veids, kurš pēc iespējas labāk varētu palīdzēt to noteikt.

Tāpēc apsveriet iespēju sākt uzņēmējdarbību šajā nozarē, kas nodrošina efektīvus darbinieku uzraudzības pakalpojumus un papildu cilvēkresursu funkcijas ārpakalpojumu veidā. Risinājums šāda pakalpojuma ieviešanai vēl ir atvērts, tāpēc Tu vari būt pirmais, kurš šādu pakalpojumu rada, pēc kura pieprasījums būs ļoti liels!

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here