Viena no labākajām lietām dzīvē ir spēles – vai galda spēles kopā ar ģimeni, video spēles pēc garas dienas skolā vai darbā, spēles draugu ballītē brīvdienā. Ja Jums patīk spēlēt spēles, tad kādēļ gan šo aizrautību nepadarīt par papildus peļņas avotu? Jūs varat nopelnīt papildus pāris eiro mēnesī vai arī izveidot karjeru!

Apskatīsim 7 veidus kā Jūs varētu nopelnīt papildus naudu spēlējot spēles.

Kļūstiet par spēļu testētāju

Ja Jūs tiešām izbaudiet katru spēles sīkāko detaļu un Jums patīk iziet spēles no sākuma līdz beigām vairākas reizes, tad datorspēļu testētāja amats varētu būt Jūsu sapņu darbs.

Datorspēļu testētājiem parasti ir iespēja izmēģināt datorspēles pirms tās ir pieejamas plašākai publikai. Jums, vadoties pēc darba devēja noteikumiem, ir jāspēlē šīs spēles. Jums būs nepieciešams sniegt atskaites par spēles darbību un esošajām kļūdām.Dažām no šīm vakancēm ir nepieciešams atrasties tuvu kompānijas atrašānās vietai, bet pārsvarā kompānijas ļauj datorspēļu testētājiem strādāt no savām mājām. Lai atrastu šādus darba piedāvājumus, regulāri pārbaudiet savu iecienītāko speļu ražotāju mājaslapas – nereti viņi ievieto paziņojumus ka ir testētāja meklējumos. Nereti par paveikto darbu datorspēļu veidotāji vēlās norēķināties “graudā” – Jūs saņemsiet šo spēli par brīvu. Jūs varat piereģistrēties kā spēļu testētājs PlaytestCloud un Playtestix mājaslapās.

Nodrošiniet klientu atbalstu citiem spēlētājiem.

Jā, tehniski šis punkts neatbilst virsrakstam un Jūs nesaņemsiet naudu par spēļu spēlēšanu, bet gan par savu zināšanu un prasmju nodošanu citiem spēlētājiem. Tādas kompānijas kā Sutherland Global Services dažreiz izvieto sludinājumus, ka ir datorspēļu konsultantu meklējumos – klientu atbalsta vakance cilvēkiem ar lielu pieredzi datorspēlēs vai pieredzi datorspēļu tehniskā atbalsta jomā. Sutherland Global Services pat nodrošinās Jūs ar nepieciešamo datorspēļu inventāru, tādēļ viss kas Jums būs vajadzīgs būs Jūsu datorspēļu pieredze un dažas citas prasmes, piemēram, labi pārvaldīt sociālos tīklus un spēt darīt vairākus darbus reizē. Bieži vien šīs vakances ir tikai pusslodzes, bet ja Jūs aizraujaties ar datorspēlēm, tad tas ir to vērts. Pēc pieejamajiem datiem, šajā amatā var nopelnīt apmēram 9$ stundā.

Kļūstiet par professionālu geimeri

Šī ir salīdzinoši nedroša metode kā nopelnīt naudu internetā spēlējot datorspēles, bet ja Jums nav bail no lielas konkurences, tad iespējams, tas ir tā vērts! Professionāliem geimeriem ir jābūt labākajiem no labākajiem un ja Jūs vēlaties iekļūt e-sporta apritē, tad Jums būs jāuzrunā un jāmēģina iekļūt kādā professionālā komandā, kur spēlē tikai labākie. Kā professionāli geimeri pelna naudu? Nauda šajā viertuālajā sporta veidā nāk no uzvarām turnīros, investoru un sponsoru piesaistes komandai. E-sports kļūst arvien populārāks un piesaista arvien lielāku sabiedrības uzmanību, tādēļ dažos turnīros balvu fondi jau pārsniedz vairākus miljonus dolāru.

Kļūstiet par geiminga kouču

Kad sports attīstās, visa industrija seko – un ja ir daudzi potenciālie professionālie geimeri, tad būs pieprasījums arī pēc skolotājiem un koučiem. Jums ir iespējams kļūt par padomdevēju šajā plaukstošajā industrijā, izmantojot savu datorspēļu pieredzi kā koučam. Ja Jums ir pieredze professionālajā e-sportā vai esat augsta līmeņa publiskais spēlētājs, Jūs varat apmacīt citus spēlētājus par samaksu. Jūs varat piereģistrēties Gamer Sensei mājaslapā un pelnīt līdz pat 25$ stundā kā viens no koučiem. Un ja Jūs esat augsta līmeņa e-sporta professionālis? Tad Jūs varat nolemt kļūt par kādas e-sporta komandas treneri, šāda veida speciālisti pelna daudzus desmitus tūkstošus dolāru gadā.

Veidojiet rakstus par datorspēlēm un galda spēlēm

Ja Jums ir talants rakstīt vai zīmēt, ir iespējams arī rakstīt rakstus par datorspēlēm vai arī rādīt mākslas darbus saistītus ar šo nozari. Ielauzties videospēļu nozares rakstu veidošanā ir ļoti grūti, bet galda spēļu nozarē ir mazāka konkurence, tādēļ vispirms Jums vajadzētu izmēģināt savus spēkus galda spēlēs. Ja izvēlēsieties rakstīt par galda spēlēm, tad varēsiet izvietot savos rakstos Amazon partneru saites un pelnīt naudu no partnera komisijām. Izvēloties rakstīt par videospēlēm Jūs varat vienoties ar kompāniju par kuras spēli rakstat un saņemt atalgojumu no viņiem, vai arī monetizēt savu mājaslapu ar Google Adsense reklāmām un partnermārketinga saitēm.

Izlasiet rakstu: Kā pelnīt naudu rakstot

Kļūstiet par YouTube zvaigzni

Tātad Jūs esat īsts datorspēļu fans – bet Jūs protat arī izklaidēt publiku un izcelties pūlī? Vai Jūsu draugiem patīk klausīties kā Jūs runājat par video spēlēm un smieties (gandrīz) par visiem Jūsu jokiem? Tad Jums ir potenciāls pārvērst iepriekš minētās lietas par naudas pelnīšanu! Šajā lauciņā ir milzīgi liela konkurence, bet tiešām izklaidējoši geimeri var kļūt par YouTube zvaigznēm un pelnīt naudu no YouTube reklāmām, kas ir izvietotas viņu augšupielādētajos video materiālos. Jūs varat veidot “Let`s play” video materiālus, kuros cilvēkiem ir iespējams skatīties kā Jūs spēlējat kādu video spēli komentējot tajā notiekošo vai vienkārši veicat spēles apskatu. Ja kļūsiet atpazīstams, datorspēļu kompānijas Jums būs gatavas dot dažādas lietas un spēles, cerot ka Jūs tās noreklamēsiet savā YouTube kanālā.

Izlasiet rakstu: Kā pelnīt naudu ar YouTube

Spēlējiet spēles tiešsaistē caur Punktu Klubiem.

Dažas interneta vietnes, piemēram Swagbucks un MyPoints piedāvā saviem lietotājiem spēlēt spēles internetā apmaiņā pret punktiem – un šos punktus vēlāk var iemainīt pret dāvanu kartēm vai pat saņemt naudu uz savu PayPal kontu.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here