Labdien, Epelna.lv lasītāji!

Ceru ka būsiet pamanījuši, ka sen neesmu devis par sevi nekādu ziņu un arī neesmu pievienojis nevienu jaunu rakstu par peļņas iespējām internetā.

Gribu atskaitīties par to, ko esmu darījis un ko esmu paveicis. Maijā divas nedēļas pabiju Spānijā un Francijā, jo bija nepieciešams izvēdināt galvu pēc aiziešanas no apmaksātā darba. Pirms izlidošanas uz Barselonu mani lidostā noķēra LNT ziņu top10 reportieris Uldis un apjautājās par dropshipping biznesa modeļa popularitāti Latvijā.

Uzreiz piebildīšu, ka bez Epelna.lv portāla izveides man šāda iespēja netiktu piedāvāta, tāpēc esmu bezgala priecīgs, ka trīs mēnešu laikā (janvāris-marts) man izdevās izveidot, cerams, tik noderīgu resursu, kuru ikdienas apmeklē ap 100 cilvēkiem. Intervijā televīzijai arī atklāju ka grasos izveidot interneta veikalu – portālu, kurā tiks apvienoti pēc iespējas vairāki Latvijas orģinālo un unikālo produktu ražotāji.

Pēc gandrīz pusotra mēneša man arī tas ir izdevies. Esmu izveidojis interneta veikalu www.DiscoverLatvia.eu , kura pamatā ir dropshipping sadarbība ar vairākiem Latvijas uzņēmējiem. Varbūt šobrīd kādā citā portālā ir vairāk ražotāju, bet pēc mēneša noteikti Jūs jau varēsiet aplūkot produktus no vismaz 30 Latvijas ražotājiem.

Cerams ka aplūkosiet ko esmu izveidojis un ja būs nepieciešamība pēc kādas orģinālas dāvanas saviem tuvajiem, tad arī atbalstīsiet gan mani, gan Latvijas vietējos ražotājus un dāvanu iegādāsieties www.DiscoverLatvia.eu.

Lai arī veikals ir izveidots, darbs pa īstam sāksies tikai šobrīd. Jāveic atslēgasvārdu izpēte, jāveido SEO stratēģija, jāattīsta sociālo tīklu profili un jāveic citas reklāmas aktivitātes. Paralēli tam, jāslēdz vienošanās ar jauniem partneriem, jāapstrādā pasūtījumi veikalā.

Tas tāds neliels ieskatiņš interneta biznesa izveidē. Ja Jūs vēl cerat ka Googlē meklējot “Kā nopelnīt naudu internetā” atradīsiet zelta āderi un Jums nekad vairs nebūs jādomā par to, kur dabūt naudu, tad ātri, ātri atmetiet šo cerību.

Ja vēlaties pelnīt naudu internet vai no mājām ar savu datoru, tad rēķinieties, ka Jums būs jābūt idejai, jāiegulda laiks, jāapgūst jaunas zināšanas un iespējams Jūs tāpat sagaidīs vilšanās. Un nav arī viegli nosēdēt 8+ stundas pie datora! Man tas patīk un sagādā prieku, bet citam tās varētu būt tīrākās mocības.

Ja vēlaties uzsākt savu biznesu internet, tad šajā mājaslapā ir 80% no nepieciešamās informācijas par veidiem kā to izdarīt. Droši, varat arī sazināties ar mani un uzdot savus jautājumus!

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here