Gribēju Jums nedaudz palielīties, ka mūsu eToro Latvija Whatsapp grupā ir jau 38 lietotāji un katru dienu notiek apmaiņa ar vērtīgu informāciju par akciju un kriptovalūtu tirgiem.

eToro ir sociālā tirdzniecības platforma, kas piedāvā tirgoties ar akcijā, kriptovalūtām, CFD produktiem u.c. aktīviem.

Ja vēlaties sākt tirgoties un iegūt atbalstu no citiem cilvēkiem, kas jau kādu laiku nodarbojas ar akciju tirdzniecību, tad būsiet laipni aicināti pievienoties šai Whatsapp grupai.

Ieguvumi pievienojoties:

Grupas biedri atbildēs uz Jūsu jautājumu un varēsiet lasīt citu grupas biedru diskusijas par akcijām un kriptovalūtām;

Ja veiksiet minimālo depozītu (200€ apmērā), varēsiet saņemt 50€ naudas balvu. Šāda iespēja ir tikai reģistrējoties eToro platformā caur epelna.lv saiti.

Uzzināsiet par labām iespējām nopelnīt naudu. Akciju tirgus ir pilns ar šādām iespējām un tās parādās katru dienu!

eToro piedāvā 100 000$ bezmaksas DEMO kontu, kurā Jūs varat izmēģināt tirdzniecības platformu bez riska. Ļoti labs variants, ja nevēlaties veikt naudas iemaksu pirms platformas izmēģināšanas.

Lai pievienotos Whatsapp eToro Latvija grupai: SPIED ŠEIT.

Lai atvērtu eToro bezmaksas 100 000$ DEMO kontu: SPIED ŠEIT.


eToro ir daudzu aktīvu platforma, kas piedāvā gan ieguldījumus akcijās, gan kriptovalūtās, gan CFD tirdzniecību.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka CFD ir sarežģīti instrumenti, un to dēļ pastāv liels risks ātri zaudēt naudu, izmantojot sviru . 67% no privāto ieguldītāju kontiem zaudē naudu, tirgojot CFD ar eToro platformā. Jums vajadzētu apsvērt, vai saprotat, kā darbojas CFD produkti, un vai varat atļauties uzņemties lielu risku zaudēt savu naudu.

Iepriekšējo periodu rezultāti nav precīzs indikators nākotnes rezultātiem.

Kriptovalūtas ir nestabili finanšu instrumenti, kas var ļoti svārstīties ļoti īsā laika posmā, un tāpēc nav piemēroti visiem investoriem. Kriptovalūtu tirdzniecība nav regulēta, izņemot CFD, tāpēc to neuzrauga neviens ES tiesiskais regulējums.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here