Futbola treidinga stratēģija – vairāk par 1.5 vārtiem

0
475

Vairāk par 1.5 vārtiem futbola treidinga stratēģija


Klasiskās Vairāk/Mazāk likmes vienmēr ir balstītas uz 2.5 vārtiem. Šī stratēģija ir balstīta uz Vairāk par 1.5 vārtiem, kas ir daudz drošāks likmes veids par Vairāk kā 2.5 vārtiem.

Kā jau nosaukums ziņo, izdarīsim likmes uz futbolu – uz gūto vārtu skaitu.

Mazāk par 1.5 nozīmē, ka mēs sagaidām 0 vai 1 vārtus,
Vairāk par 1.5 nozīmē, ka tiks iesisti vismaz 2 vārti.

Šajā stratēģijā likmes nekad netiek izdarītas pirms spēles, bet tikai spēles gaitā (live).

Koeficientam ir tendence pieaugt ātri. Vidēji, pirms spēles, koeficients uz vairāk kā 1.5 vārti ir 1.30 vai vairāk. Par maz lai nopelnītu! Jums ir jāļauj spēlei ritēt un katra nospēlētā minūte pacels vairāk par 1.5 vārtu koeficientu.

Pēc 15 nospēlētām minūtēm Jūs jau varat sagaidīt koeficientu 1.45, pēc 30 minūtēm 1.70, bet ja puslaikā netiek gūti vārti, tad koeficients parasti jau ir lielāks par 2.00!

Tas ir tieši tas ko mums vajag, lai izdarītu savas likmes. Ja Jūs vēlaties, varat izdarīt likmes 40 minūtē vai puslaikā, bet jo ātrāk Jūs to izdarīsiet, jo mazāka peļņa būs.

Kad tiks iesisti vārti, koeficints nokritīsies, parasti zem 1.50, un šajā brīdī Jums vajadzētu likmi pārdot. To, cik Jūs nopelnīsiet nosaka arī gūto vārtu laiks, ideālais gadījums ir starp 46 un 55 minūti. Un tas notiek bieži!

Atcerieties – neizdariet likmes pirmajās 30 minūtēs un neizdariet likmes uz koeficientu zemāku par 1.50!

Pārbaudiet statistiku. Ja pēdējos piecos mačos komandas ir sasitušas vairāk par 2.5 vārtiem vai vismaz komanda, kura spēlē mājās, izdariet likmi! Lieciet likmi, kad Jums liekas īstais brīdis, bet galvenais lai koeficients ir lielāks par 1.50!

Ko darīt, ja komandas ir ātras un iesit jau pirmajās 10 minūtēs? Tad šī stratēģija vairs nav piemērojama!

Kopsavilkums

Laba, universāla stratēģija. Vienīgi Jums būs nepieciešams sekot līdzi spēlēm uz kurām Jūs izdarat likmes un tas prasa daudz laiku, bet tas ir to vērts!

Tātad, neliels apkopojums:

  • Izdariet likmes uz vairāk kā 1.5 vārti, nevis vairāk kā 2.5
  • Atlasiet spēles, kurās ir paredzēti vairāk par 2.50 vārtiem
  • Neizdariet likmes pirms koeficients nav sasniedzis vismaz 1.50!
  • Ja vārti tiks gūti pirmajās 60 spēles minūtēs, Jūs ar peļņu varēsiet iziet no treida vai arī cerēt uz vēl vieniem vārtiem, lai savāktu visu potenciālo peļņu. Ja jūs skatāties spēli, Jums būs vieglāk pateikt, vai tiks gūti vārti.

Atver kontu pie šīm sporta likmju biržām

20 €
Likme Bez Riska
6.5%
komisija
atvērt totalizatora kontu
betdaq betting exchange
Līdz pat 1000 €
naudas atmaksa
no komisijām
3%
komisija
atvērt totalizatora kontu