Goal profits futbola treidinga serviss

0
493

Goal Profits ir futbola treidinga serviss, kura mēneša mērķis ir nopelnīt 25 punktus (1 punkts ir jūsu izvēlēta summa, pēc kuras jūs izdarat sākuma likmes). Vai šis serviss izpilda savus izvirzītos mērķus? Pēc pirmā mēneša ar goal profits, noteikti varu teikt ka jā, jo bieži vien treidi beidzas ar 3-5 punktu + zīmi. Izlasi apskatu!
Ja vēlies uzreiz apskatīt šī servisa lapu spied šeit.

Kas ir Goal Profits?

Goal Profits ir futbola treidinga serviss, kuru vada professionāli treideri Stīvs un Kevins. Serviss koncentrējas uz diviem lieliem futbola treidinga tirgiem – Correct Score un Lay the draw. Par servisu ir jāmaksā katru mēnesi, lai saņemtu piekļuvi tiešsaistes čatam, e-pastiem no Stīva, treidinga stratēģijām un ieteicamajām spēlēm katrai stratēģijai.

goal profits futbola treidingsKo Jūs saņemsiet?

Uzreiz pēc piereģistrēšanās Jūs saņemsiet piekļuvi lietotāju portālam, kurā jums būs iespēja apgūt dažādas futbola treidinga stratēģijas, skatīties mācību video, uzdot jautājumus forumā, sarunāties ar līdzīgi domājošiem čatā un vēl daudzas noderīgas lietas.

Stīvs ir ļoti atsaucīgs un atbildēs uz visiem Jums interesējošajiem jautājumiem personīgi – vai nu epastā vai čatā. Jūs saņemsiet e-pastus no Stīva ar paziņojumiem, kad viņš būs čatā un veiks treidus, kā arī pēc treidiem nosūtīs Jums atskatu uz vakarā paveikto. Stīvs paskaidro kā viņš treidoja katru maču, lai lietotāji varētu ko iemācīties pat tad, ja paši netreidojat maču.

Jūs varēsiet izlasīt arī vairākus materiālus par futbola treidingu PDF formātā – Goal Profits Welcome Pack, Correct Score Trading Manual, Football Trading Handbook & Goal Profits LTD Twist.

Correct Score treidinga materiālā ir ļoti vērtīgi skrīnšoti un daudz aprakstu. Correct score ne būt nav vienkāršākais tirgus kurā treidot un tajā nav daudz “dari šo, pēctam dari to” stratēģiju. Stīvs apraksta savas stratēģijas līdz pēdējam sīkumam. Tu noteikti vari daudz iemācīties no šī materiāla, ja tavs mērķis ir veiksmīgi darboties Correct Score tirgū.

Vai saturs ir labs?

Ir redzētas dažādas pieejas Correct Scroe tirgum, bet šī noteikti atšķiras no pārējām. Iesācējiem bailīgi varētu šķist tas, ka atbildības summas dažos momentos var būt salīdzinoši lielas, tādēļ būs nepieciešami stipri nervi, lai paliktu treidā līdz galam. Šī iemsla dēļ, pilnīgiem iesācējiem varbūt šis serviss nav piemērots. Taču mēneša beigās vienmēr risks atmaksājās, jo Stīvs un Kevins ir šīs nozares profesionāļi un zin ko dara.

Lay the Draw uzlabotā versija noteikti bija kaut kas, ko iepriekš nebiju redzējis un iedomājies, tāpēc šis serviss noteikti patiks arī tiem, kam ir jau iepriekšēja pieredze futbola treidingā. The football Trading rokasgrāmata ir pilna ar derīgu informāciju, kas noderēs tiem, kas tikko ir sākuši Futbola treidingu.

Kā Goal Profits biedram tev būs piekļuve forumam un čatam! Forums ir tikai reģistrētajiem lietotājiem, tāpēc tas nav mega-aktīvs, bet tajā var atrast citu lietotāju dienasgrāmatas, kā arī lietotāju izveidotas treidinga stratēģijas. Forumā arī var uzdot jautājumus servisa vadītājam Stīvam! Bet pati labākā lieta ir ČATS! Čatā vakaros sanāk lietotāji, kas dalās ar saviem treidiem, paziņo viens otram par potenciāliem treidiem, apmainās domām un peļņas/zaudējumu rādītājiem. Vislielākā aktivitāte čatā ir dienās, kad Stīvs veic savus Trade of the day.

Vai ar šī servisa palīdzību var nopelnīt?

Reģistrējoties servisam Jūs noteikti būsiet ieguvēji no pieejamās informācijas. Par to vai Jūs servisu lietosiet vairākus mēnešu noteikti domāsiet pēc pirmā mēneša peļņas vai zaudējumiem.goal profits profitloss

Attēlā pa labi varat apskatīties cik Goal Profits co-vadītājs Kevins nopelnīja 2016. gada janvārī – £3,107.08 jeb apmēram 4 020 eiro. Un pats labākais ir tas, ka Kevins  pastāsta kā viņam tas izdevās un ļauj kopēt savus treidus! Šī peļņas ziņojuma izklāstu varat izlasīt – http://www.goalprofits.com/football-trading-results-kevin-laverick-january-2016/.

Stīvam un Kevinam, kā arī daudziem citiem šī servisa lietotājiem šis ir vienīgais darbs, ar kuru viņi pelna iztiku gan sev, gan savām ģimenēm. Arī viņi, protams, sāka kā iesācēji, bet darbojoties tirgos ilgāku laiku viņi ir uzkrājuši tādu pieredzi, ka nebaidās izmantot 100 eiro kā vienu punktu. Un kā raksta sākumā tika minēts, šī servisa mērķis ir nopelnīt vismaz 25 punktus mēnesī!

Iesācējiem noteikti vajadzētu sākt ar 2 vai 5, vai 10 eiro kā vienu punktu un palielināt to tikai augot pieejamajiem līdzekļiem un pieredzei.

Pēdējie vārdi par Goal Profits futbola treidinga servisu?

Ja tu tikai grasies uzsākt futbola treidera karjeru vai arī meklē kas varētu palīdzēt palielināt peļņu no futbola treidinga, šis serviss noteikti ir priekš tevis!

Ir redzēti ļoti daudzi Betfair sporta biržas servisi, kuri piedāvā pelnīt desmitiem tūkstošus jau pirmajā mēnesī, bet visi šie servisi, diemžēl, ir domāti lapas autoru personīgā labuma gūšanai. Goal Profits ir ilgtermiņa projekts, kura mērķis ir pēc iespējas vairākiem cilvēkiem palīdzēt kļūt par profesionāliem futbola treideriem. To lieliski apliecina Stīva ātrās atbildes uz e-pastiem un foruma jautājumiem, kā arī čata esamība.

Šis ir iespējams vienīgais futbola treidinga serviss, kas lielāko uzmanību pievērš Correct Score tirgum. Pirms ķeršanās klāt pie treidošanas ļoti ieteicams ir saprast kā darbojās sporta birža, back un lay likmes, kas notiek tirgū, kad tiek iesisti vārti.

Servisa abonēšanas maksa ir £37.00 jeb apmēram 50 eiro. Abonementu var atcelt jebkurā brīdī. Šī cena man personīgi šķiet ļoti pieņemama, zinot cik daudz šis serviss piedāvā saviem lietotājiem. Tirgojoties ar 10 eiro uz vienu punktu abonēšanas maksu Jūs atgūtu jau pirmajos 2 sekmīgajos treidos.

Atver kontu pie šīm sporta likmju biržām

20 €
Likme Bez Riska
6.5%
komisija
atvērt totalizatora kontu
betdaq betting exchange
Līdz pat 1000 €
naudas atmaksa
no komisijām
3%
komisija
atvērt totalizatora kontu

Noteikti iesaku izmēģināt šo servisu! Spied uz zemāk esošā attēla un izlasi kas sakāms Stīvam un Kevinam!

goal profits futbola treidings