VIAINVEST ir Latvijā izveidota savstarpējo aizdevumu platforma kurā ir iespējams ieguldīt savus brīvos naudas līdzekļus citu cilvēku aizdevumos un par to saņemt līdz pat 12% atdevi no investīcijām.

Izlasi šo rakstu: Kādēļ Investēt Brīvos Naudas Līdzekļus Savstarpējo Aizdevumu Platformās

Šajā savstarpējo aizdevumu platformā ir iespējams aizdot naudu cilvēkiem no Latvijas, Spānijas, Zviedrijas, Čehijas un Polijas. VIAINVEST ir VIA SMS (Latvijā populāra īstermiņa aizdevumu kompānija) meitas uzņēmums.

VIAINVEST ir epelna.lv sadarbības partneris, tādēļ mums ir piekļuve dažiem interesantiem faktiem par šo savstarpējo aizdevumu platformu. Dalīšanās ar šādu informāciju noteikti vairo uzticēšanos kompānijai, tādēļ VIAINVEST ir jāuzslavē kā caurredzama kompānija, kas neko neslēpj no saviem klientiem.

Atgādināsim, ka minimālais investīciju apjoms VIAINVEST savstarpējo aizdevumu platformā ir tikai 10 eiro, tādēļ ikviens var sākt pelnīt naudu internetā jau šodien!

Apskatīsim būtiskākos secinājumus no 2018. gadā veiktās VIAINVEST klientu aptaujas:

 • Līdz šim VIAINVEST savstarpējo aizdevumu platformā ir investēti 82 miljoni 850 tūkstoši eiro.
 • Visi platformas investori kopā, no saviem ieguldījumiem, ir nopelnījuši 870 tūkstošus eiro – tātad par miljonāru vēl neviens no ieguldīšanas VIAINVEST savstarpējo aizdevumu platformā nav kļuvis.
 • Vidējais investīciju apjoms ko platformas lietotāji veic ir 4394 eiro, bet vidējā ienesība no ieguldījumiem ir 10.9%.
 • 88% no investoriem ir privātpersonas, bet pārējie 12% ir juridiskas personas
 • Visvairāk investoru VIAINVEST platformā nāk no Vācijas (42%), otrajā vietā ir Spānija (11%), bet trešajā vietā ir Latvija (10%)

viainvest investori

 • Vairāk kā 40% no VIAINVEST investoriem platformas pakalpojumus izmanto vairāk kā 1 gadu, 29% no investoriem platformu izmanto no 6 līdz 12 mēnešiem, bet pārējie 31% mazāk par pusgadu
 • Vairāk kā puse no savstarpējo aizdevumu platformas klientiem plāno palielināt savu investīciju apjomus, bet trešdaļa no investoriem plāno saglabāt esošo investīciju apjomu. Tikai 10% no lietotājiem plāno samazināt savu investīciju apjomu platformā.
 • 47% no VIAINVEST platformas lietotājiem savu pieredzi platformas lietošanā vērtē kā “Labu”, bet 32% kā “Teicamu”. 17% uzskata ka platforma ir “Viduvēja”, bet tikai 4 ka “Slikta”.
 • 92% no VIAINVEST platformas lietotājiem atzīst ka platforma ir uzticama, bet 71% no investoriem uzskata ka VIAINVEST ir labākā savstarpējo aizdevumu platforma.

Apskati arī citas savstarpējo aizdevumu platformas

PlatformaInvestīciju atdeve gadāPlatformas apskatsAtvērt kontu
NEO Finance
14%
NEO Finance Platformas apskatsatvērt kontu
VIAINVEST
12%
VIAINVEST Platformas apskatsatvērt kontu
MINTOS
11,5%
Mintos Platformas apskatsatvērt kontu
PeerBerry
11%
Apskats nav pieejamsatvērt totalizatora kontu
Crowdestor
11%
Apskats nav pieejamsatvērt kontu

 • Vairākums aptaujas dalībnieku atzina ka vērtīgākā platformas funkcija ir “Atpirkšanas garantija”. Par otro vērtīgāko funkciju tika atzīta “Auto invest”, bet trešais svarīgākais faktors bija mājaslapas ērtā lietošana.

viainvest plusi

 • 88% no VIAINVEST platformas lietotājiem ieteiktu to lietot saviem draugiem.
 • 46% no platformas lietotājiem vismaz vienreiz ir sazinājušies ar klientu atbalsta nodaļu un 90% no viņiem ir bijuši ļoti apmierināti ar sniegto pakalpojumu kvalitāti. Tikai 2% klientu apkalpošanu ir novērtējuši kā sliktu.

VIAINVEST klientu aptaujas rezultātus varat apskatīties šeit.

Par VIAINVEST investoru var kļūt jebkura privātpersona, kas ir sasniegusi 18 gadu vecumu vai arī jurdiska persona. Minimālais investīciju apjoms ir tikai 10 eiro, tādēļ ikviens var sākt pelnīt naudu internetā jau šodien!

Konta atvēršana pie VIAINVEST ir bezmaksas, tādēļ nekavējies un atver savu kontu jau šodien – apmeklē VIAINVEST mājaslapu.

VIAINVEST review – apskats angļu valodā

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here