Pasaulē, kurā viss ir digitalizēts ir pārsteidzoši viegli strādāt mājās. Darbs mājās ir lieliska alternatīva parastai karjerai, vienalga vai nepieciešams palikt mājās savas veselības dēļ vai, lai parūpētos par tuvinieku, vai vienkārši, ja tev nepatīk ideja par došanos uz darbavietu katru dienu. Amerikā vairāk nekā 40 miljoni cilvēku strādā mājās kaut vai tikai, lai piepelnītos un palielielnātu ienākumus. Lai strādātu mājās viss, kas nepieciešams ir dators, pieeja internetam, dažas pamatprasmes un pareizā attieksme.

Šajā rakstā ir apkopotas populārākās darba iespējas no mājām tieši Amerikas iedzīvotāju vidū. Lielu daļu no tām ir iespējams darīt arī pie mums – Latvijā. Bet arī darbi kuri īsti neatbilst Latvijas platuma grādiem noteikti ir paveicami arī Latvijā, jo internets ļauj mums sasniegt visu pasauli no sava ērtā atpūtas krēsla.

Ja Jūsu angļu valodas prasmes ir labā vai vidējā līmenī, nekautrējaties apmeklēt un pieteikties darbiem, kuri tiek piedāvāti angliskās interneta vietnēs. Ir daudzi latvieši kas veiksmīgi pelna naudu no mājām izmantojot šo vietņu piedāvātās iespējas.

Izlasiet šo rakstu: 7 jautājumi ko Jums vajadzētu sev uzdot ja vēlaties strādāt no mājām

1Darbs mājās Nr. 1. Īstermiņa naktsmītņu izīrēšana

Iespējamā peļņa: 600 eiro vidēji mēnesī

Ideāli piemērots: kādam, kam ir rezerves istaba, patīk iepazīt jaunus cilvēkus un zina vislabākās vietas tūristiem pilsētā.

Kas tas ir:  īstermiņa, sava īpašuma izīrēšana ceļotājiem un atpūtniekiem. Ja tu turi savu māju tīru un tev patīk uzņemt ciemiņus, tad vari apsvērt iespēju izīrēt savu viesu istabu.

Kā to uzsākt: Apmeklē kādu no šīm saitēm: Airbnb, Booking.com

Atpakaļ

2 KOMENTĀRI

    • Tad Jums jāatrod kanāli, kur var sasniegt cilvēkus, kam šāds pakalpojums interesētu. To varat darīt ss.com, izveidojot savus sociālo tīklu kontus, kur popularizētu šos pakalpojumus un vislabākajā gadījumā mājaslapu.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here