Rakstā atradīsiet noderīgu informāciju par lietām kas Jums būtu jāzina pirms investēšanas Bitcoin.

Paskaidrosim šādas lietas:

  • Bitcoin investīciju pamatus
  • Kāpēc šī investīcija būtu jāuztver nopietni
  • Kā iegādāties Bitcoin (ar kredītkarti vai bankas kontu)
  • Kā aizsargāt un droši noglabāt Bitcoin, ja Jūs nolemsiet to iegādāties

Kādēļ Bitcoin ir kļuvis tik populārs un vērtīgs?

Pasaule šobrīd ir kļuvusi atkarīga no interneta ļoti daudzās nozarēs.

Tādēļ nav nekāds brīnums, ka Bitcoin, globāla, droša un digitāla valūta ir izrauisījusi tik lielu interesi investoros.

Bitcoin ir iespējams iegādāties ikvienam un tas dod aizraujošu iespēju investēt salīdzinoši jaunā aktīvu nozarē.

Investēšana Bitcoin var šķist nedroša, bet veltot nedaudz laika un izprotot kā strādā Bitcoin, Jūsu bažas noteikti pazudīs.

+

Kādēļ investēt naudu Bitcoin?

Daudziem cilvēkiem Bitcoin cena ir pavisam neizprotama – kā kaut kas, ko nevar pataustīt un ieraudzīt var maksāt vairākus tūkstošus eiro.

Kas padara Bitcoin tik vērtīgus?

Apskatīsim zeltu kā valūtas piemēru. Uz zemes ir ierobežots skaits zelta. Kā tiek atrastas jaunas zelta raktuves, zelta rezerves zemes dzīlēs paliek ar vien mazākas un to paliek ar vien grūtāk atrast.

Tas pats ir ar Bitcoin. Ir tikai 21 miljons Bitcoin vienību un laikam ejot tos ir ar vien grūtāk iegūt (Bitcoin mainings). Aplūkojiet Bitcoin inflācijas apjomus un iegūšanas apjomus

Papildus tam, ka pasaulē ir Bitcoin trūkums, Bitcoin ir ļoti noderīgi.

Bitcoin nodrošina stabilu un paredzamu monetāro politiku, kuru var pārbaudīt ikviens. Bitcoin skaidrā monetārā politika ir viena no tā vislabākajām īpašībām. Ir iespējams izsekot kad tiek radīti jauni Bitccoin un to apgrozība pasaulē.

Bitcoin var nosūtīt no jebkuras vietas pasaulē uz jebkuru citu vietu pasaulē. Neviena banka nevar bloķēt maksājumus vai slēgt Jūsu kontu. Bitcoin ir pret cenzūru imūna nauda. Ar Bitcoin ir iespējami starptautiski maksājumi un tas dod vienkāršu iespēju cilvēkiem izvairīties no valdības monetārās politikas slogiem.

Internets ir padarījis informācijas apriti vienkāršāku un pieejamāku. To pašu mēģina paveikt Bitcoin kriptovalūta – padarīt monetāro līdzekļu apriti vienkāršu un godīgu. Ja Jūs saprotat Bitcoin  potenciālo ietekmi uz finanšu pasauli, tad nevajadzētu būt grūti saprast kādēļ investēšana Bitcoin ir laba ideja.

Bitcoin cena

Bitcoin nav oficiālas cenas. Bitcoin cena ir atkarīga no tā, cik cilvēki ir gatavi par to maksāt. Bitcoin vērtība pret dažādām valūtām ir brīvi pieejama. Piemēram plus500 finanšu instrumentu biržā.

Bitcoin cena parasti ir viena vesela Bitcoin vērtība. Taču ir iespējams iegādāties jebkādu apjomu un Jūs varat iegādāties mazāk kā vienu veselu Bitcoin. Zemāk esošajā tabulā varat apskatīties šībrīža Bitcoin cenu pret EUR.

Kā zināt kad pirkt Bitcoin?

Kā ikvienā finanšu darījumā un tirgū, nekas nav drošs.

Savā pastāvēšanas vēsturē Bitcoin vērtība kopumā ir pieaugusi ļoti straujā tempā, kam parasti seko lēna un vienmērīga vērtības krišanās līdzko tā nostabilizējās.

Bitcoin ir globāls un to neietekmē nevienas valsts finansiālā situācija vai stabilitāte. Piemēram, spekulācijas par Ķīnas juaņas devalvāciju pagātnē izraisīja lielāku pieprasījumu no Ķīnas investoriem, kas arī palielināja Bitcoin vērtību ASV un Eiropas biržās.

Vispasaules haosu parasti uzskata par labu Bitcoin vērtībai, jo Bitcoin ir no politikas neatkarīga valūta un atrodas ārpus jebkuras valdības kontroles vai ietekmes.

Domājot par to, kā ekonomika un politika ietekmēs Bitcoin cenu, ir svarīgi domāt globālā mērogā, nevis tikai par to, kas notiek vienā valstī.

Kā ieguldīt naudu Bitcoin un kur to var iegādāties?

Bitcoin iegādes sarežģītība ir atkarīga no valsts kurā Jūs dzīvojat. Attīstītajās valstīs ir pieejami vairāki varianti un lielāka likviditāte tirgū.

Pasaulē lielākais Bitcoin brokeris ir Coinbase un tas ir pieejams kā ASV, tā arī gandrīz visās Eiropas valstīs. Latvijā dzīvojošie cilvēki var iegādāties Bitcoin digitālo valūtu Coinbase biržā.
Iegādājies kriptovalūtas Coinbase biržā vismaz 100$ apmērā un saņem 10$ bonusu!

Kā droši noglabāt Bitcoin?

Kā ar ikvienu vērtīgu lietu, hakeri, zagļi un shēmotāji vēlēsies iegūt Jums piedrošos Bitcoin, tādēļ ir ieteicams tos noglabāt drošā vietā. Tādēļ, ja Jūs tiešām vēlaties investēt naudu Bitcoin un plānojat iegādāties vairākas šīs naudas vienības, ir ieteicams izmantot kādu no Bitcoin interneta makiem, kuros ir iebūvētas papildus drošības funkcijas.

  • Ledger Nano S – Ledger ir Bitcoin drošības kompānija kas piedāvā dažādas drošas Bitcoin uzglabāšanas ierīces. Populārākā no tām ir Ledger Nano S.
  • TREZOR – TREZOR ir ierīce kas ir paredzēta drošai Bitcoin uzglabāšanai. Tā izveido Jūsu Bitcoin kriptovalūtai drošas atslēgas, kas nav pieejamas tiešsaistē.

Bitcoin vajadzētu uzglabāt tikai tādos maciņos, pār kuriem Jums ir kontrole.

Ja Jūs atstātu 5 000 vērtas zelta monētas pie drauga, Jūsu draugs varētu nozust ar visām monētām un iespējams viņu nekad veirs neredzētu.

Tā kā Bitcoin ir digitāla valūta, to ir vēl vieglāk nozagt un arī daudz grūtāk izsekot un atgriezt. Bitcoin valūta pati par sevi ir droša, bet tikai tad, ja tā atrodas Kādā no iepriekš minētajām ierīcēm.

Vai Jums vajadzētu investēt Bitcoin mainingā?

Bitcoin maininga industrija ir izaugusi ļoti straujos tempos. Mainings, kas kādreiz bija iespējams no parasta mājas stacionārā datora tagad var tikt veikts tikai no speciāli šim nolūkam paredzētiem instrumentiem vai datu centriem.

Šādi specializēti datu centri ir paŗpildīti ar datoriem, kas ir speciāli būvēti tikai vienam nolūkam – Bitcoin mainingam. Šobrīd lai uzsāktu pelnošu Bitcoin maininga biznesu ir nepieciešams ieguldīt miljonus.

+
Bitcoin mainings vairs nav pelnoša investīcija jauniem Bitcoin lietotājiem!

Ja Jūs vēlaties iegādāties nelielu Bitcoin maineri ar ko paspēlēties, tad varat to darīt, bet neceriet no šādas darbības gūt peļņu.

Kopsavilkums

Ir svarīgi saprast kā Bitcoin darbojās, pirms Jūs investējat naudu šajā kriptovalūtā.

Bitcoin joprojām ir salīdzinoši jauna investīciju iespēja un lai to izprastu tās ietekmi uz pasaules ekonomiku var paiet ilgs laiks.

Atvēliet nedaudz laika lai saprastu kas ir Bitcoin, kā tas strādā, kā droši glabāt Bitcoin valūtu un kā tā atšķirās no citām pasaules valūtām.

Kas ir Bitcoin?

Kas Ir Litecoin?

Kas ir Ethereum?

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here