Ja Jūs esat mūziķis vai esat tikko uzsākuši taisīt savu mūzika ar datora palīdzību, tad Jums varētu interesēt šie veidi, kā nopelnīt naudu internetā ar savu daiļradi.

 1. Mūzikas krājumi

Pārdod instrumentālo mūziku, kuru var izmantot podkāstiem, video u.c.

Izmēģiniet tādas vietnes kā, piemēram, Premium Beat un Shutterstock.

 1. Reklāmas

Jūs varat ievietot savu mūziku tādās vietnēs kā YouTube un saņemt par to samaksu, izmantojot Google reklāmas.

 1. Digitālā tirdzniecība

Pārdodiet atsevišķas dziesmas un lejupielādes lielākajās platformās, piemēram, Google Play, Amazon un Apple Music.

 1. Preču tirgošana

Jūs droši vien esat redzējis, kā slavenākie YouTube un Twitch lietotāji tiešsaistē pārdod savus firmas zīmolu T-kreklus un citas preces.

Varat rīkoties tāpat, tikai kā mūziķis tādās vietnēs kā Teespring un RedBubble.

 1. Tērzēšana tiešsaistē

Izmantojot YouTube, jūs varat izveidot dzīvās tiešraides vai vienkārši tērzēt ar faniem, izmantojot tiešsaistes tērzēšanas opcijas. Tas arī ļauj cilvēkiem ziedot jums naudu, uzdot jautājumus u.t.t.

 1. Atskaņošanas saraksti

Ja jūs neesat mūziķis, bet jums ir ķēriens izveidot labus mūzikas atskaņošanas sarakstus tādās vietnēs kā Spotify, varat nopelnīt papildus naudu no tādas vietnes kā PlaylistPush.

Šādi jums ir iespēja nopelnīt apmēram 12 dolārus par katru jaunu dziesmu, kuru atļaujat ievietot savā atskaņošanas sarakstā.

Lai to panāktu, jums ir jābūt izveidotam populāram atskaņošanas sarakstam vai diviem Spotify vai līdzīgā vietnē.

 1. Vērtējiet dziesmas

Ja jums patīk klausīties jaunas dziesmas un izteikt savu viedokli par tām, jūs to varat darīt tādās vietnēs kā piemēram, Slice The Pie un HitPredictor, kur saņemsiet samaksu par atsauksmju atstāšanu.

 1. Mūzikas abonēšanas vietnes

Ja esat mākslinieks, kurš kļūst arvien populārāks, varat ievietot savu mūziku abonēšanas vietnēs, piemēram, Spotify, Pandora un Tidal, lai nopelnītu naudu un izveidotu savu zīmolu.

 1. Nodarbības

Varbūt jūs nevēlaties pārdot mūziku. Iespējams jūs drīzāk vēlaties palīdzēt cilvēkiem mācīties dziedāt vai spēlēt instrumentu, strādājot no mājām.

Jūs varat pasniegt mūzikas nodarbības vai nu caur video čata platformām, piemēram, Skype, vai arī vienkārši uzaicināt vietējos studentus uz jūsu mājām.

 1. Raksti dziesmas

Ja mūzika ir jūsu aizraušanās, bet, ja jums nav vēlmes pašiem dziedāt un uzstāties publikas priekšā, jūs varat rakstīt dziesmas un nopelnīt ar tām autoratlīdzību.

Jūs varat pieteikties tādās vietnēs kā ASCAP vai konkursos, piemēram, Starptautiskajā dziesmu rakstīšanas konkursā.

 1. Patreon

Vēl viens veids, kā daudzi mūzikas veidotāji pelna naudu internetā, caur vietni, kuras nosaukums ir Patreon. Šī platforma ļauj nopelnīt naudu pateicoties lojāliem faniem, kuri abonē, lai no jums iegūtu ekskluzīvu saturu un priekšrocības.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here