Epelna.lv portāla labākais piedāvājums ātras naudas nopelnīšanai ir sporta totalizatoru bonusi, tādēļ šodien apskatīsimies svarīgākās lietas, ja vēlaties nopelnīt naudu no sporta totalizatoriem.

Ja vēl nezinājāt, tad varu atgādināt, ka ikvienam ir iespēja saņemt 203 eiro bezriska likmēs Latvijā licencēto sporta totalizatoru kantoros.

Likme bez riska nozīmē to, ka Jūs varat izdarīt likmes sporta totalizatorā pilnīgi bez jebkāda riska. Piemēram, sporta totalizators 11.lv piedāvā 3 likmes bez riska 11 eiro apmērā. Jūs varat veikt 3 likmes 11 eiro apmērā uz dažādiem sporta notikumiem un ja tās būs pareizas, tad saņemsiet savu laimestu un varēsiet naudu izņemt uz savu bankas kontu. Bet ja kāda no šīm likmēm zaudēs, tad Jūs saņemsiet 11 eiro naudas atmaksu savā kontā uzreiz pēc sporta notikuma beigām. Arī šo naudu Jūs uzreiz varēsiet izmaksāt uz savu bankas kontu.

Apskatiet visas Latvijā pieejamās likmes bez riska šajā rakstā:

Latvijā Pieejamie Totalizatoru Bonusi un Bezmaksas Likmes

Ķersimies vērsim pie ragiem un apskatīsim 7 padomus, kas Jums palīdzēs nopelnīt naudu sporta totalizatoros.

1Iepazīstieties ar komandām vai spēlētājiem uz kuriem izdarat likmes

Iepazīstieties ar komandām vai spēlētājiem, uzziniet par viņu stiprajām un vājajām pusēm, apskatiet viņu nesenākos rezultātus un izdariet objektīvus secinājumus. Pievērsiet īpašu uzmanību arī niansēm, piemēram, futbolā pārbaudiet spēlei pieteikto spēlētāju sarakstu, iespējams lielākā zvaigzne šodien nespēlēs, tādēļ koeficients uz šo komandu ir tik augsts. Tenisā izpētiet vai konkrētais segums ir visērtākais spēlētājam uz ko grasaties izdarīt likmi. Varbūt šis spēlētājs ir tikko atgriezies tenisa kortos pēc traumas un vēl nespēj spēlēt uz visiem 100%. Katrā sporta veidā ir pieejami ļoti daudz statistikas dati, ar kuriem, vismaz virspusēji, būtu vēlam iepazīties, lai Jūs varētu izdarīt loģiskākas un gudrākas likmes.

2Izdariet likmes uz motivētām komandām vai spēlētājiem

Sportā bieži vien komandas vai spēlētāji neparāda visu uz ko viņi ir spējīgi, bet citās spēlēs viņi spēlē daudz labāk nekā tas no viņiem tiek gaidīts, īpaši spēlēs uz kurām ir lielas likmes (nepieciešami punkti vai uzvara, draud izslēgšana no turnīra u.c. kritiski gadījumi). Tādēļ pirms izdarat likmes uz sporta notikumiem, noskaidrojiet cik šī spēle komandai vai spēlētājam ir svarīga. Ja komanda būs jau nodrošinājusi sev vietu Play-off zonā, tad tā var mazliet atslābt un taupīt spēkus Play-off cīņām. Bet, piemēram, futbola komandas, kuras atrodas tabulas lejasdaļā var sasparoties, lai izvairītos no nonākšanas zemākā līgā. Vēl viens motivējošs faktors gan komandām, gan individuālo sporta veidu pārstāvjiem ir atriebības kāre par iepriekšēju zaudējumu.

3Nedzenieties pakaļ zaudētām sporta likmēm

Ja Jūs kādreiz esat spēlējis azartspēles, tad Jūs noteikti zināt šo nelāgo sajūtu, ka esat pazaudējis un par katru cenu gribat atgūt šo pazaudēto naudu. Šis, iespējams ir vislielākais klupšanas akmens, kas attur daudzus sporta totalizatoru spēlmaņus no peļņas.

Par katru cenu vajadzētu izvairīties no lielāku summu likšanas spēlē, tādēļ lai atgūtu iepriekš pazaudēto.

Tā vietā vajadzētu izpētīt kādēļ Jūs zaudējat un samazināt likmju summu, līdz Jūs atkal nonākat uz uzvarētāju takas. Ikvienam totalizatoru spēlmanim būs veiksmīgie un neveiksmīgie nogriežņi, bet tikai tie, kuri spēs savaldīties kad veiksme būs novērsusies, beigās būs uzvarētāji.

4Izdariet sporta likmes ar galvu nevis sirdi

Vēl viens no lielākajiem klupšanas akmeņiem sporta totalizatoru pasaulē ir nepamatotu likmju izdarīšana un Jums pietuvinātām komandām. Protams, visi gribētu likt likmes, ka Dinamo Rīga uzvarēs katru spēli, bet kā mēs visi zinām, tas ir ļoti tālu no patiesības.

Izdarot sporta likmes ir jāspēj saglabāt vēsu prātu. Nevajag likt likmes uz kādu komandu vai spēlētāju tikai tādēļ, ka Jums ļoti patīk. Jums vajadzētu izdarīt savas likmes ar galvu, pamatojoties uz statistiku un pagātnes rezultātiem. Tikai tādā veidā Jūs varēsiet nopelnīt naudu ar sporta totalizatoriem ilgtermiņā.

5Likmes ar vērtību – atrodiet zema riska, bet augstas atdeves likmes

Ja vēlaties pelnīt ilgtermiņā ar sporta likmēm, tad Jums būs jāiemācās atrast likmes ar augstu pievienoto vērtību. Tas nozīmē to, ka Jums būs jāiemācās noteikt likmju patieso vērtību. Piemēram, Ja Jūsu subjektīvais viedoklis par Anglijas premjerlīgas kluba “Arsenal” nākamo spēli ir ka koeficientam uz “Arsenal” uzvaru ir jābūt 1.30, bet sporta totalizatoros ir pieejams koeficients 1.50, tad šī būs likme ar vērtību. Šajā gadījumā riska-ieguvuma attiecība ir Jūsu pusē, padarot šo par vērtīgu likmi.

6Izdariet likmes pret publisko viedokli

Dažām komandām un sportistiem ir ļoti liels sociālais sekotāju pulks. Piemēram, Anglijas premjerlīgas klubiem “Chelsea” un “Manchester United”. Bieži vien izdarot likmes pret šīm komandām Jūs varat atrast ļoti vērtīgas likmes, jo vairums totalizatoru pielāgos savus koeficientus uzliktajām naudas summām uz šīm komandām. Tas nozīmē, ka ne-favorīta koeficients būs augstāks nekā tam vajadzētu būt, ko Jūs varat izmantot savā labā.

7Pievērsiet uzmanību savainojumiem

Gan komandu sporta veidos, gan individuālajos sporta veidos savainojumi nav nekāds retums. Jums vajadzētu sekot līdzi spēlētāju fiziskajai varēšanai, bet nevajadzētu tai piešķirt izšķirošu lomu. Vai Spānijas La līgas klubs “Barcelona” bez Lionela Messi nevar uzvarēt? Noteikti ka var, jo Messi vietā laukumā dosies kāds cits, augstas klases spēlētājs un laukumā paliks visi pārējie 10 Messi komandas biedri. Vai tenisā spēlētājs kurš pieprasa medicīnisko pārtraukumu ir norakstīts un nolemts zaudējumam? Noteikti nē! Bieži vien pēc šiem pārtraukumiem spēlētāji pārsteidz savus pretiniekus.

Vairums cilvēku parasti pārāk asi reaģē uz savainojumiem, tādēļ arī šajā brīdī ir iespējams izdarīt vērtīgas likmes.

Saņemiet likmes bez riska šajos totalizatoros:

optibet sporta totalizators
100 eiro likmes BEZ RISKA!
Optibet Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
viens viens sporta totalizators
3x11 eiro likmes bez riska
ViensViens Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
oybet sporta totalizators
2x25 eiro bezmaksas likmes
OlyBet Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
oybet sporta totalizators
5x10 eiro bezmaksas likmes
Betsafe Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
synottip sporta totalziators
3x10 eiro bezmaksas likmes
Betsafe Totalizatora
apskats

atvērt totalizatora kontu

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here