Fotogrāfēšana var būt ne tikai hobijs, bet arī papildus ienākumu avots un citiem ļoti labs ienākumu avots. Šajā rakstā atradīsiet vairākus veidus kā nopelnīt naudu internetā ar fotogrāfēšanu.

Aplūko šo iespēju nopelnīt naudu internetā ar fotogrāfēšanu

5Fotogrāfējiet priekš „stock” fotogrāfiju portāliem

Ir daudzi „stock” fotogrāfiju portāli un mājaslapas, piemēram Shutterstock un iStock Photo, kuros Jūs varat izvietot savas bildes un gūt peļņu. Ja Jums lieliski padodas uzņemt komerciāla rakstura forogrāfijas, tad šīs vietnes ir Jums ideāli piemērotas lai pārdotu savas fotogrāfijas.

4Meklējiet iespējas kļūt par otro fotogrāfu

Tiekoties ar fotogrāfēšanas nozares pārstāvjiem sociālajos tīklos, pasākumus, fotogrāfu saietos Jūs varat nodibināt labas attiecības ar citiem fotogrāfiem. Vēlāk Jums šie jauniegūtie kontakti iespējams piedāvās piestrādāt par otro fotogrāfu dažādos projektos. Kāzu fotogrāfēšanā ļoti bieži ir nepieciešams vēl viens fotogrāfs, lai netiktu palaists garām neviens mirklis.

3Pārdodiet drukātas fotogrāfijas vai kanvas

Ir dažādi veidi kā pārdot attīstītas fotogrāfijas: izvēlieties ierāmētas kopijas lai tās pārdotu dārgāk, attīstiet fotogrāfijas uz kanvām vai drukājiet savas fotogrāfijas uz materiāla pēc klientu izvēles. Attīstītu fotogrāfiju esamība dos Jums arī iespēju tikt uzaicinātam piedalīties izstādēs vai izvietot savas fotogrāfijas pārdošanā veikalos.

2Izveidojiet pārvietojamu foto kabīni

Foto kabīnes izveide Jums varētu maksāt tikpat cik DSLR fotokamera un objektīvs un tās ir ļoti vienkārši apkalpot. Ir ļoti daudzi pasākumi un varianti, kur uzstādīt savu foto kabīni, piemēram, ballītes, kāzas, korporatīvie pasākumi. Šis nebūs labs variants, ja Jums patīk radīt mākslinieciskas bildes, jo Jums būs jāfotogrāfē tikai cilvēku grupas. Taču šis ir ļoti labs un diezgan drošs veids kā nopelnīt naudu ar fotogrāfēšanu.

1Piedalieties fotogrāfiju konkursos

Internetā var atrast daudzus fotogrāfiju konkursus ar dažādiem balvu fondiem. Jūs varat piedalīties šajos konkursos ar savām fotogrāfijā un iegūt kādu no naudas balvām. Jums vajadzētu atrast pēc iespējas vairāk šādu konkursu un pieteikties visiem, jo tas palielinās Jūsu iespējas nopelnīt internetā. Ja Jūs regulāri fotogrāfējat, Jums vajadzētu būt vairākām bildēm ar kurām pieteikties šiem konkursiem.

Ja veltīsiet šai nodarbei nedaudz laiku katru dienu, Jums noteikti izdosies atrast daudzus konkursus un kādā no tiem arī tikt pie godalgām. Viena no foto konkursu lapām ir photocompetitions.com. Tikai atcerieties, ka piedalīšanās vien Jums negarantē peļņu.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here