Azartspēles ir populārs, taču riskants veids kā pavadīt savu brīvo laiku vai mēģināt nopelnīt naudu internetā. Sporta likmes var padarīt Jūsu iecienītākās komandas atbalstīšanu daudz interesantāku un sniedz Jums iespēju pat nopelnīt to darot.

Bet kā izdarīt pareizās likmes? Kā uzvarēt totalizatorā?

Galvenais ir atrast likmes uz kurām ir vērts izdarīt likmes. Vai tas ir dēļ koeficienta, dēļ pareizā tirgus (spēle, vairāk – mazāk u.c) vai dēļ laika kad Jūs izdarāt likmi. Sekojot šiem 10 padomiem Jūs uzzināsiet kā var izdarīt “vērtīgas” likmes un tādējādi uzvarēt totalizatoru kantorus.

10Jums ir jāpārzina savs sporta veids

Pārzināt sporta komandu nenozīmē tikai viņu pēdējo sešu spēļu rezultāti, bet viņu snieguma analīze visas sezonas garumā, gan uzbrukumā, gan aizsardzībā. Vai viņiem pagājušajā spēlē paveicās, vai arī viņi tiešām rādīja labu spēli? Labāko statistiku par futbola spēlēm piedāvā WhoScored, kā arī GoalProfits

Ostapenko pagājušajā nedēļā aizvadīja 6 spēles 7 dienās 30 grādu karstumā, vai viņa šonedēļ būs jau atjaunojusies? Porziņģim ir parādījusies jauna draudzene, vai tas ietekmēs viņa spēli?

Jums ir jāzina pat šādi, it kā, sīkumi lai būtu lietas kursā par spēlētāja vai komandas sniegumu. Tas palīdzēs Jums izdarīt gudras un pamatotas sporta likmes.

9Favorīts ne vienmēr uzvar

Šis punkts varētu pavisam loģisks, taču daudzi totalizatoru spēlētāji bieži vien izdara likmes tikai dēļ zemā koeficienta, kurš sola lielu iespējamību uzvarēt. Īpaši kombinētajās likmēs, sakombinēšu 5 likmes ar koeficientu 1.2 un noteikti uzvarēšu! Vai esat tā darījis?

Kādi ir piemēri? Piemēri ir daudz! Īpaši individuālajos sporta veidos. Vai Nadals un Džokovičs nekad nezaudē? Cik spēlēs ceļā uz savu French Open titulu Ostapenko bija nefavorītes lomā? Knicks šosezon jau 3 reizes ir zaudējuši Bulls, kaut gan visās trīs teorētiski vajadzēja uzvarēt.

8Veiciet savas likmes pie vairākiem totalizatoru kantoriem

Totalizatoru biznesā ikviens cenšas noturēt savus esošos klientus. Katra kompānija centīsies pievilināt Jūs ar dažādiem pievilcīgiem piedāvājumiem, lai Jūs savas likmes veiktu tikai pie viņiem.

Šie piedāvājumi ir dažādi: klientu lojalitātes programmas, bezmaksas likmes, jauno spēlētāju bonusi, atkārtotie totalizatoru bonusi un pat bezmaksas dzērieni, ja likmes izdarīsiet totalizatora sporta bārā.
Totalizators Optibet piedāvā 60 EUR likmi bez riska jaunajiem klientiem.

Bet Jums vajadzētu koncentrēties uz labākajiem koeficientiem, nevis labākajiem piedāvājumiem, jo ja Jūs veiksiet likmes par lielākām summām, tad labāki koeficienti nozīmēs lielāku peļņu. Koeficientus ir iespējams salīdzināt tādās lapā kā OddsChecker un FlashScore

Latvijā labākos koeficientus piedāvā totalizators ViensViens.lv. Vismaz tāds ir viņu mārketinga galvenais ierocis, bet praktiski pa to pārliecināties varat Jūs paši.

Latvijā labākie totalizatori:

optibet sporta totalizators
100 eiro likmes BEZ RISKA!
Optibet Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
betwinner sporta totalizators
100% pirmās iemaksas bonuss līdz pat 100 eiro
BetWinner Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
synottip sporta totalziators
3x10 eiro bezmaksas likmes
Betsafe Totalizatora
apskats

atvērt totalizatora kontu
viens viens sporta totalizators
3x11 eiro likmes bez riska
ViensViens Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
oybet sporta totalizators
2x25 eiro bezmaksas likmes
OlyBet Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
oybet sporta totalizators
5x10 eiro bezmaksas likmes
Betsafe Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu

7Jo mazāk likmes Jūs izdarīsiet, jo labāk

Arī šis punkts visiem varētu šķist pašsaprotams, bet totalizatoru spēlmaņi tāpat izdara ļoti daudzas nepārdomātas likmes. Reizēm šīs likmes tiek izdarītas dusmu iespaidā, pēc zaudējumiem, kas, protams, noved pie vēl lielākiem zaudējumiem.

Izdarot kombinētās likmes totalizātorā nevajadzētu aizrauties ar daudzu “zemo koeficientu” piekabināšanu orģinālajai likmei. Labāk izdariet likmi tikai uz vienu sporta notikumu, par kuru Jūs esat pārliecināts un esat veicis šīs likmes izpēti.

Ja Jūs spēlējat totalizatorus lai nopelnītu naudu, Jums ir jādomā loģiski. Viena likme ar kārtīgu pētījumu vai kombinētā likme uz 2-4 notikumiem. Ja Jūs pieķerat sevi veicot kombinēto likmi uz 20 sporta notikumiem, tad Jums vajadzētu pārdomāt ko Jūs darāt!

Starp citu, totalizatoru kantoriem vislielākie zaudējumi ir no parastajām likmēm uz vienu sporta notikumu. Tas ir tādēļ, ka uz vienu notikumu cilvēki ir drošāki izdarīt likmes par lielākām summām, bet uz kombinētajām likmēm parasti tiek cerēts uz lielu veiksmi, kas gan atnāk ļoti reti.

Pavisam neizdevusies kombinētā likme ar 6 tenisa spēlēm

6Izvairieties no likmju apaudzēšanas ar “šim noteikti jābūt”

Kā jau iepriekš tika minēts, daudzi totalizatoru spēlētāji uzskata ka likmes ar koeficientiem no 1.05 – 1.30 ir gandrīz kā 100% garantētas, tāpēc tās vienmēr var piekabināt kādai citai likmei.

Ļoti bieži tas tiek darīts ar tenisa likmēm. Grand Slam pirmajā nedēļā ļoti bieži labie spēlētāji tiek salikti pāros ar nezināmiem spēlētājiem. Kāpēc gan neuzlikt likmi uz visiem labajiem spēlētājiem un nenopelnīt vieglu naudu?

Jums tas neizdotos divu iemeslu dēļ: tenisā tiek piedāvātas diezgan neadekvātas cenas uz favorītiem, kombinējot visu favorītu uzvaras Jums tāpat nesanāks labs koeficients. Ja Jūs varētu iegūt koeficientu 3 liekot uz 8 spēlēm, tad tas jau būtu labi, bet lai Jūs šo likmi uzvarētu būtu jāizpildās 8 notikumiem, kas ir maz ticams.

5Izdariet totalizatora likmes mazāk populāros tirgos

Kad Jūs būsiet veicis savu pētījumu, Jūs noteikti spēsiet izdomāt ko vairāk par likmes uzlikšanu uz spēles uzvarētāju vai gūto vārtu skaitu. Ja jūs apskatīsiet kādi tirgi ir pieejami šajā spēlē, tad varbūt atradīsiet kā var īstenot Jūsu paredzēto spēles plānu izdarot likmes uz labākiem koeficientiem.

Piemēram, kad “El Classico” Barcelona – Real Madrid duelī parasti ir ļoti grūti paredzēt uzvarētāju, bet visi zina, ka no Messi un Ronaldo tiek gaidīti vārti. Varbūt ir vērts veikt likmi, ka Messi šajā spēlē iesitīs vārtus?

4Iepazīstieties ar katra totalizatora noteikumiem

Sperot pirmos soļus svešos totalizatoru tirgos, Jums vajadzētu iepazīties ar šo tirgu noteikumiem.

Ir grūt apjukt totalizatoru piedāvātajās likmēs. Piemēram, “puslaiks / spēle” un “uzvarēs abus puslaikus”. Ja Jūs izdarat likmi uz “puslaiks / spēle”, tad komandai ir jāuzvar puslaiks un jāuzvar spēle (var būt ar 1-0, ja vārti gūti 1. puslaikā). Bet ja Jūs izdarat likmi uz “uzvarēs abus puslaikus”, tad katrs puslaiks ir jāuzvar vismaz ar 1-0 un 1-0 (tātad mazākais rezultāts var būt 2-0).

3Neizdariet likmes ar “sirdi”

Patriotisms, patikšana un citas pieķeršanās kādam spēlētājam vai komandai bieži vien beidzas ar gaužām asarām. Jūs tā gribat un ticat ka Jūsu komanda uzvarēs, ka aizmirstat pārbaudīt statistiku, konkurenta stiprumu un citas svarīgas lietas, bet tāpat izdarāt likmi uz savu iemīļoto komandu.

Totalizatoriem tas ļoti patīk, jo viņi labi nopelna no šiem cerības un ticības pārņemtajiem faniem, kas izdara likmes uz to, ka viņu komanda, kas ir turnīra tabulas priekšpēdējā vietā, uzvarēs turnīra līderi.

Tāpat vajadzētu izvairīties no dērbijiem, piemēram, jau iepriekš minēto Barcelona – Real Madrid. Šajās spēlēs ir daudz nezināmo, jo abas komandas par katru cenu grib uzvarēt, tāpēc spēle var izvērsties pavisam neparedzama.

Tomēr, ja izdarāt likmes uz dērbijiem, tad apsveriet tādus tirgus kā “vairāk – mazāk par 2,5 vārtiem” vai “abas komandas gūs vārtus”.

2Izdariet likmes īstajā brīdī

Ir grūti pateikt, kad ir īstais brīdis izdarīt likmes, jo koeficienti nav fiksēti. Koeficienti mainās dažādu iemeslu dēļ, piemēram, kāds spēlētājs paziņo par slimību, mainās laikapstākļu prognoze u.c.

Uz populāriem notikumiem totalizatori reizēm piedāvā “koeficientu paaugstināšanu”. Citi to piedāvā noteiktā dienas laikā, bet citi visas dienas garumā. Šādā veidā totalizatori piesaista jaunus klientus, kuri nemaz nav ieinteresēti sporta notikumos, bet labprāt izdarītu likmi uz, piemēram, prezidenta vēlēšanu iznākumu.

Pēdējā laikā daudzi Latvijas totalizatori piedāvā akcijas saistītas ar Ņujorkas “Knicks” un Kristapu Porziņģi. Ne velti, jo ļoti daudzi cilvēki seko līdz viņa sportiskajām (un ne tikai) aktivitātēm. #KP6 dēļ daudzi Latvieši pat pa naktīm neguļ!

1Izdariet likmes uz mazāk populāriem sporta veidiem

Totalizatori nepārtraukti meklē veidus kā piesaistīt un nopelnīt no vairāk cilvēkiem, tāpēc viņi paplašina savu piedāvājumu ar dažādiem mazāk populāriem sporta veidiem un citiem notikumiem.

Tas nozīmē arī to, ka viņi piedāvā sporta veidus par kuriem viņi paši vēl nezina tik daudz cik vajadzētu. Šo faktu labi var izmantot attiecīgā sporta veida pārzinātāji.

 

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here