Kam ir lielākas izredzes uzvarēt, Mairim Briedim vai Oleksandram Usikam?

„Arēnā Rīga” 2018. gada 27. janvārī norisināsies Pasaules boksa supersērijas cīņa starp WBO titula īpašnieku Oleksandru Usiku un WBC titula īpašnieku Mairi Briedi. Šīs cīņas favorīts pēc bukmeikeru domām ir ukrainis Oleksandrs Usiks (Totalizatora Optibet koeficients 1.30), tādēļ mūsu bokserim Mairim Briedim (Totalizatora Optibet koeficients 4.90) šī būs lieliska iespēja sevi pierādīt. Cīņa notiks ne tikai par uzvaru, bet arī par Muhameda Ali vārdā nosaukto balvu, Pasaules boksa padomes (WBC), Pasaules boksa organizācijas (WBO), Starptautiskās boksa federācijas (IBF) un Pasaules boksa asociācijas (WBA) čempiona jostām un visai iespaidīgu naudas summu (Briedis par šo cīņu saņems gandrīz vienu miljonu Eiro!)

Šī cīņa ir vienlīdz nozīmīga gan Briedim, gan Usikam, gan abu līdzjutējiem, kuri jau tagad jūt līdzi bokseriem un steidz iegādāties biļetes, lai to redzētu savām acīm. Tiek lēsts, ka cīņu klātienē varētu vērot aptuveni 4000 ukraiņu. Turklāt bokseriem varēs just līdzi arī tiešraidē, ko demonstrēs Viaplay.

Gan klātienes, gan tiešsaistes līdzjutēju atbalstam ir milzīga loma boksa cīņā, tomēr ir grūti prognozēt Brieža un Usika dueļa rezultātu. Kā nekā supersērijā par Muhameda Ali vārdā nosaukto balvu un iespaidīgo naudas summu cīnās tikai labākie no labākajiem.

Mairim Briedim nebūs viegli šajā pusfinālā pierādīt savu pārākumu pār Oleksandru Usiku, kas ir čempions WBO versijā un bieži tiek uzskatīts par labāko pasaulē. Tomēr 32 gadus vecais Mairis Briedis ir vairāk pieredzējis nekā Usiks, kas viņam, protams, nāk par labu. Mairis savas karjeras laikā ir uzvarējis visās 23 profesionālajās cīņās, 18 gadījumos pretinieku nokautējot. Supersērijas ceturtdaļfinālā, kas norisinājās septembrī, viņš pēc punktiem pieveica kubieti Maiku Peresu, aizstāvot Pasaules boksa padomes (WBC) čempiona jostu.

Savukārt 30 gadus vecais Oleksandrs Usiks ir aizvadījis aptuveni par pusi mazāk profesionālo cīņu — tikai 13, kurās visās viņš ir guvis uzvaru, 11 gadījumos ar nokautu. Viņš supersērijas pirmajā cīņā ar tehnisko nokautu uzvarēja pieredzējušo Marko Huku no Vācijas, aizstāvot Pasaules boksa organizācijas (WBO) čempiona jostu.

Mairis Briedis ļoti nopietni gatavojas cīņai pret Oleksandru Usiku, solot saviem līdzjutējiem lielisku šovu. Par to, ka gaidāms iespaidīgs šovs, liecina arī biļešu tirdzniecības rādītāji. Pie boksa ringa, kur biļešu cena sasniedz 400 eiro, gandrīz vairs nav nevienas brīvas vietas.

Prognozē supercīņas Mairis Briedis vs Oleksandrs Usiks rezultātu

Neatkarīgi no tā, vai cīņu plāno vērot klātienē vai tiešsaistē, likmes uz Brieža cīņu ar Usiku ir neatņemama profesionālā boksa sastāvdaļa. Varbūt Tu esi gatavs prognozēt ne tikai šīs cīņas uzvarētāju? Ja intuīcija ir Tava stiprā puse, prognozē, kurš bokseris kļūs par čempionu un iegūs prestižo Muhameda Ali balvu, iespaidīgo naudas summu un boksa līdzjutēju cieņu un apbrīnu.

Liec likmes uz Brieža cīņu Optibet totalizatorā un saņem atpakaļ 24 eiro, ja cīņa noslēgsies līdz 5 raundam.

Optibet sporta spēļu totalizatorā Tev ir iespēja veikt sporta spēļu likmes tiešsaistē. To, kurš — Briedis vai Usiks — uzvarēs šajā cīņa, vari prognozēt jau tagad.

Optibet piedāvā ne tikai tradicionālās likmes uz cīņas uzvarētāju/zaudētāju, bet arī neskaitāmas iespējas pārbaudīt savu veiksmi, intuīciju un pieredzi, vērojot bokserus viņu iepriekšējās cīņās.

Vai domā, ka Briedis sasniegs bilanci 24-0? Lai padarītu tavu likmi drošāku, Optibet piedāvā apdrošināšanu līdz 24€, ja cīņa beigsies negaidīti ātri.

Apmeklēt Optibet totalizatoru

Īstiem vīriem — īsta vīru cīņa! Mairis Briedis vs Oleksandrs Usiks, lai šajā cīņā uzvar labākais!

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here