LiveChat

0.00
9.5

Funkcijas

10.0/10

Pielāgošana

9.0/10

Klientu izsekošana

10.0/10

Ticketing sistēma

9.0/10

Darbinieku pārvaldīšana

9.5/10

Es pats, pavisam nesen, sāku izmantot LiveChat piedāvātos pakalpojums savos interneta projektos, un tie ir ļoti efektīvi! Un kas ir pats labākais? Jūs šo interneta mārketinga rīku varat izmantot 30 dienas par brīvu!

Kas ir Live Chat?

LiveChat ir sarakstes un klientu apkalpošanas aplikācija, paredzēta atbalsta un pakalpojumu sniegšanas komandām. Tā nāk komplektā ar rīkiem, ko var izmantot tiešsaistes tirdzniecībai un mārketingam, web analīžu veidošanai un tiešsaistes klientu atbalsta vajadzībām. Platforma dod iespēju Tev un Tavai komandai sarunāties ar klientiem un potenciālajiem klientiem tieši caur Tavu mājaslapu – tiešsaistē.

Ir trīs LiveChat pamata sastāvdaļas – tīmekļa sarakstes lodziņš, tīmekļa kontrolpanelis un operatora aplikācija. Operatora aplikācijai ir iespēja darboties dažādās platformās, kas atļauj pieslēgties tīklam un sarakstīties ar klientiem gan caur datoru, gan mobilajām ierīcēm.

Atvērt bezmaksas LiveChat kontu

LiveChat piedāvā plašu iespēju klāstu, un vairāk dažādu rīku un opciju, nekā daudzi citi tiešsaistes čatu pakalpojumu sniedzēji. Ieguldītā nauda atmaksājas ar rīkiem un funkcijām, kas ietver ne tikai saraksti ar klientiem, bet arī klientu atbalsta nodrošināšanu, klientu iesaistīšanos, iespēju integrēt trešo pusi, dalīšanos ar failiem, darbu saskaņošanu, datu drošību, ģeogrāfisko atzīmēšanos, dalītu pārlūkošanu, sarakstes pārskatus un vēl daudz kā cita.

Papildus tam, aplikācija nodrošina vietnes apmeklējuma statistiku jebkurā laikā,  statistikas paneļus, efektivitātes analīzi un pielāgotas/standarta vai interaktīvās atskaites. Kā arī, bez angļu valodas, aplikācija pieejama arī vairākās lielākajās pasaules valodās, ieskaitot krievu,holandiešu, franču, vācu, itāļu, poļu, portugāļu, spāņu un ķīniešu valodas.

Tagad jau vairāk kā dekādi, LiveChat ir kļuvis par visietekmīgāko tiešaistes čatu risinājumu, uz to paļaujas tādi pasaules vadošie uzņēmumi kā Tesla, Ikea, PayPal, McDonalds un daudzi citi. Tas var integrēties un darboties kopā ar desmitiem citu aplikāciju, paplašinot programmatūras funkcionalitāti un iekļaujot e-komerciju, klientu attiecību menedžmentu (CRM), e-pasta mārketingu, satura menedžmentu, grāmatvedību un dažādas analīzes.

LiveChat priekšrocību pārskats

Intensīva pielāgošana

Ar LiveChat ir iespējams iegūst pilnu komplektu ar dizaina pielāgošanas opcijām. Tajā ietilpst divu veidu sarakstes lodziņi(gan tāds, kas parādās, kad vajadzīgs, gan patstāvīgi uz ekrāna esošs), sešas iepriekš sagatavotas tēmas priekš samazināta un palielināta čata loga, pārveidojams sarakstes lodziņa logo un pārveidojamas sarakstes pogas. Aplikācijai ir arī pašai savs pielāgojams CSS redaktors, kas dod vēl lielāku elastību un kontroli, piemēram, iespēja viegli nomainīt jebkuru čata loga elementu, gan izskata, gan darbības ziņā. Vēl Tu vari pievienot pats savu sociālo tīklu īsceļus, lai Tavi klienti var sasniegt tavu personīgo lapu pa taisno no čata. Un var pat pievienot personalizētus darbinieku profilus, ne tikai ar vārdiem un profesijām, bet arī ar fotogrāfijām, lai sasniegtu maksimālos rezultātus. Tālāk, ir iespēja izmantot grafiskus komunikācijas veidus. Piemēram, acij tīkamus vizuālos elementus, lai sasveicinātos ar klientu un padarītu saziņas pieredzi vēl vieglāku un patīkamāku.

Integrēta ticketing sistēma

Kamēr citas līdzīgas programmas piedāvā tikai pamata tiešsaistes čatu ar dažām ekstrām, LiveChat nodrošina pilnu palīdzības dienesta funkcionalitāti ar “ticketing system” iebūvētu platformā. Šī ir būtiska priekšrocība pār sāncenšiem, kas ļauj ātri risināt klientu  problēmas. Tas izdara visu lielo darbu, ko e-pasts un telefons nespētu, ļauj atbrīvoties no garām rindām un uzreiz iepatiksies klientiem ar ātrajām atbildēm. Tā ticket system menedžmenta iespējas ļauj iegūt informāciju no sarakstēm, e-pastiem, tēmturiem un automātiski veic dažādus papildinājumus.

Noslodzes uzraudzīšana reālajā laikā

Ar LiveChat Tu vari viegli sekot līdzi apmeklētājiem tieši tajā laikā, kad notiek darbība. Vari novērot vai viņi pievieno preces iepirkumu grozam vai izvēlas izņemt kādu pasūtījumu no groza, šādā situācijā vari uzaicināt viņus uz saraksti, lai noskaidrotu kāpēc izvēlētais produkts nav nepieciešams. Klientu palīdzības dienesta darbinieks var  komunicēt ar vairāk klientiem, īsākā laikā, kā ar telefona sarunas starpniecību. Programmatūra var viegli nodod ziņojumus atbilstošam palīdzības dienesta darbiniekam, analizējot tā sarunu daudzumus, laiku, kas pavadīts saziņā ar klientu un uzaicinājumus uz sarakstēm. Vari salīdzināt ātrumu kādā tava komanda atbild un novērtēt kā uzlabot šo pakalpojumu.

Komandas pārvaldīšana

LiveChat piedāvā iespēju klientam dot atsauksmi un novērtēt čata un ticketing servisa darbību. Tādā veidā var vieglāk atrast jomas, kuras vēl var uzlabot. Ir iespējams novērtēt sarakstes ilgumu, cik ātri tiek atbildēts uz pirmo ziņu un cik personu gaida rindā uz palīdzību. Šie ziņojumi var palīdzēt novērtēt cik cilvēku ir nepieciešams, lai varētu optimāli nosegt visas sarakstes. Klients var arī redzēt esošo čatu daudzumus, sasniegtos rezultātus un to cik citi klienti ir apmierināti ar palīdzību. Iespēja pārraudzīt visas iepriekšējās sarakstes un veiktspējas rādītājus ļauj Tev saskaņot darbības, lai uzlabotu darbību un spētu nodrošināt vēl kvalitatīvāku saskarsmi ar klientiem.

Radīts priekš e-komercijas un klientu atbalstam

Efektivitāte ir tas uz ko LiveChat spēlē visvairāk. Tādējādi tā ir ideāla tiešsaistes sarakstes programma Tavai e-komercijai un atbalsta sniegšanai un nodrošina Tev ne tikai efektīvu un uzticamu sakaru platformu ar klientiem, bet ir arī labs palīgs mērķu uzstādīšanai un veids kā sekot līdz preču pārdošanas gaitai.  Ieraksti dažus programmas kodus savā mājaslapā un LiveChat ir gatavs darbam. Tā kā LiveChat ir pieejams vairāk kā 30 valodās, spēj savienoties ar visiem internet pārlūkiem un gan ar iOS, gan Android lietotnēm, tad ar šo aplikāciju ir nodrošināta globāla piekļuve darbībai tiešsaistē jebkurā laikā un vietā.

LiveChat iespēju pārskats

Atvērt bezmaksas LiveChat kontu

Darbinieka aplikācijā

-Čatu pārlūkošana

-Pieprasi un pārvaldi klienta darbvirsmu izmantojot Attālinātas darbvirsmas funkciju.

-aktīvi iesaisties saziņā ar klientu

-sazinies ar citiem palīdzības dienesta komandas darbiniekiem un palīdzi ar pārdošanas procesu

-pārlūko konkrētā klienta čatu vēsturi

-nodod klientu citam darbiniekam

-organizē konferences tipa sarakastes un pievieno citus darbiniekus

-saņem paziņojumus par sarakstēm un konferencēm

-redzi klientu informāciju, sociālos tīklus un atrašanās vietu

-sarunājies ar cik personām vēlies esot tiešsaistē

-iespējo klientu gaidīšanas rindu un izvēlies ar ko sazināties pirmo

-pārbaudi pareizrakstību ar pielāgotas vārdnīcas palīdzību

Klientu aplikācija

-saraksties izmantojot darbvirsmas pārlūkprogrammu vai pat mobilo ierīci

-zini uzreiz, kad Tev atbild

-saņem atbildi no palīdzības dienesta

-izdrukā tīmekļa čata kopiju

-aizsūti čata kopiju uz e-pastu

-saglabā čata kopiju savā cietajā diskā

-novērtē palīdzības dienesta darbību un aizpildi aptauju par kvalitāti pēc sarakstes

Tīmekļa vietnes pārlūkošana

-uzraugi apmeklētājus īstajā laikā

-redzi apmeklētāja statusu

-analizē atsauces: no kādas lapas klients ir nonācis Tavā mājaslapā

-pārlūko kādus atslēgvārdus apmeklētājs ir rakstījis meklēšanas lodziņā

-pārlūko lietotāja apmeklējumu vēsturi

-apskati klienta pārlūkprogrammu, izmantoto valodu un citus iestatījumus

-instalē uzraudzīšanas kodu

Pielāgošana

-izvēlies no sarakstes lodziņu paraugiem

-uzlabo sarakstes dizainu ar uzņēmuma logo

-pieejams dažādu krāsu tēmu ģenerators

-ielādē pielāgotas čata pogas, standarta ielūgumu un personalizētu ielūgumu grafskos dizainus

-pielāgo pirms-sarakstes aptaujas, pēc-sarakstes aptaujas un offline ziņu formātu.

-dalies ar biežāk izmantotajām atbildēm un URL adresēm

-savieno LiveChat programmu ar jau esošajām CRM sistēmām

Statistika un analīzes

-Pirms-sarakstes un pēc-sarakstes aptaujas

-darbinieku pieejamība

-vidējais čata ilgums, ielūgumi un čatu plūsma

-vidējais atbildes ātrums, vidējais ilgums, ko klients pavada gaidot rindā

-Google analīžu ievietošana

Kādas problēmas LiveChat atrisinās?

Atvērt bezmaksas LiveChat kontu

Problēma: lēnas atbildes

Jana vēlas iegādāties jaunas kurpes, bet viņa labprāt uzzinātu kādi ir veikala preces atgriešanas nosacījumi. Viņa vēlas atbildi uz savu jautājumu pēc iespējas ātrāk, bet viņai nepatīk telefonsarunas. Par laimi, viņa var sākt saraksti ar tiešsaistes sarakstes darbinieku. Jana raksta savu jautājumu, neapzinoties, ka Dāvis jau redz, ko viņa drukā. Tā kā viņas jautājums ir diezgan bieži uzdots, Dāvis iekopē jau iepriekš saglabātu ziņu, tātad viņam nav jāraksta tas vēlreiz. Jana aizsūta savu ziņu un pāris sekunžu laikā viņa saņem saiti, kas viņu aizved uz lapu, kurā ir pilnībā izskaidroti atgriešanas nosacījumi. Viņa pabeidz saraksti un novērtē to kā izdevušos.

Piedāvātās iespējas: tiešsaistes čats, iespēja jau iepriekš redzēt gaidāmo jautājumu, ātra atbilde, pieredzes novērtēšana

Problēma: klients nespēj izlemt

Pateicoties LiveChat programmai, klientu apkalpošanas darbinieks Dāvis var redzēt klientu aktivitāti mājaslapā. Viņš pamana, ka Jānis Kalniņš pavada daudz laika kāda konkrēta produkta lapā un izlemj piedāvāt viņam palīdzību. Izrādās, ka Jānis nebija pārliecināts vai viņa noskatītie apavi ir ūdensizturīgi. Dāvis informē Jāni, ka apavi ir ūdensizturīgi, tāpēc Jānis izlemj iegādāties produktu. Jānis atstāj pozitīvu atsauksmi par kompānijas klientu apkalpošanas servisu.

Piedāvātās iespējas: iespēja novērot apmeklētāju darbības, pēc-sarakstes aptauja, personīga sasveicināšanās.

Problēma: vairākas sarakstes vienlaicīgi

Dāvis sarakstās ar Samantu un Kārli, kad viņš saņem ziņu no Janas. Vēsturē viņš redz, ka bija sarakste par preču atgriešanu. Kā jau gaidāms- viņa vēlas atgriezt kurpes. Tā kā tā ir joma ar ko nodarbojas Simons, tad Dāvis savieno Janu ar Simonu. Kā arī Dāvis “atzīmē” saraksti kā “atkārtotu”

Piedāvātās iespējas: čatu vesture, savienošana ar citu darbinieku, “atzīmēšana”

Ņemot vērā, ka katrai organizācijai ir citādākas biznesa vajadzības, būtu prātīgi nemēģināt meklēt nevainojamu, ar visām iespējām esošu programmu. Nav pat vajadzības teikt, ka būtu bezjēdzīgi mēģināt atrast tādu programmu, pat ņemot vērā plašās tehnoloģiju iespējas. Gudrākā lieta, ko darīt, būtu sastādīt sarakstu ar faktoriem, kas attiecas uz konkrēto uzņēmumu, piemēram, galvenie uzdevumi un mērķi, finanses, darbinieku prasmju līmenis, kompānijas apjomi u.t.t. Tad vajadzētu pamatīgi izpētīt visas piedāvātās iespējas. Palasīt kādas atsauksmes par LiveChat un apskatīties, visus pieejamos plānus un salīdzināt cik daudz no piedāvātā sakrīt ar Tavā sarakstā ierakstītajiem uzņēmuma faktoriem. Tik padziļināts “mājasdarbs” nodrošinās to, ka tiek atlasīts vispiemērotākais plāns, kas atbilstu tieši Tava uzņēmuma vajadzībām.

Cik izmaksā LiveChat pakalpojumi?

LiveChat cenu plāni

Bezmaksas izmēģinājums

Starta plāns -19 $

Komandas plāns – 39$

Biznesa plans – 59$

Uzņēmuma plans – 149$ par personu mēnesī

LiveChat piedāvā sekojošās mikrouzņēmumu un lielu uzņēmumu cenu pakas no kurām izvēlēties. Ir pieejams arī 30 dienu bezmaksas izmēģinājums. Aplūko plānu detaļas un izvēlies, kurš ir piemērotākais Tev.

Starta plans: 16$ par lietotāju mēnesī, saņemot rēķinu reizi gadā,(vai 19$ maksājot katru mēnesi)ideāli piemērots maziem uzņēmumiem.

-60 dienu čatu vesture

-neierobežoti darbinieku profili

-pamata čata dizaina pielāgošana

-ticketing sistēma

-datu drošība

Komandas plāns: 33$ par lietotāju mēnesī, maksājot gadu uz priekšu(39$ maksājot katru mēnesi), ideāli piemērots pilnas slodzes uzņēmumiem.

-neierobežota čatu vesture

-neierobežoti darbinieku profili

-pilnīga čata dizaina pielāgošana

-ticketing sistēma

-datu drošība

-pamata atskaites

-darbinieku grupas

-iespējami vairāki zīmoli

Biznesa plans: 50$ par lietotāju mēnesī, maksājot gadu uz priekšu (59$ maksājot katru mēnesi), piemērots klientu apkalpošanas nodaļai

-neierobežota čatu vesture

-neierobežoti darbinieku profili

-pilnīga čata diziana pielāgošana

-ticketing sistēma

-datu drošība

-augstākā līmeņa atskaites

-darbinieku grupas

-iespējami vairāki zīmoli

-personāla prognozešana

-darbu plānotājs

Uzņēmumu plāns:  149$ par darbinieku mēnesī, maksājot tikai reizi gadā, paredzēts “Fortune 500” kompānijām

-neierobežota čatu vēsture

-neierobežoti darbinieku profili

-pilnīga čata diziana pielāgošana

-ticketing sistēma

-datu drošība

-augstākā līmeņa atskaites

-darbinieku grupas

-iespējami vairāki zīmoli

-personāla prognozešana

-darbu plānotājs

-īpašnieka profila menedžments

-produktu pārdošanas apmācības

-programmatūras inženieru atbalsts

-drošības atbalsts

-SSO

Lietotāju apmierinātība

Domājpt vai iegādāties LiveChat programmu, ir svarīgi zināt ne tikai kā eksperti vērtē šo servisu, bet arī, ko saka reāli cilvēki un kompānijas, kas izmanto LiveChat. Tāpēc mēs izveidojām uz mūsu darba režīmu balstītu algoritmu(Customer Satisfaction Algorithm™), kas ir apkopojis atsauksmes un komentārus par LiveChat no dažādiem sociālajiem tīkliem. Dati ir reprezentēti viegli saprotamā formā, parādot cik daudz cilvēkiem ir bijusi pozitīva un negatīva pieredze ar LiveChat. Ar  šo informāciju Tev vajadzētu būtu jābūt pietiekami informētam, lai pieņemtu lēmumu, ko Tu nenožēlotu.

Atvērt bezmaksas LiveChat kontu

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here