Domā bagāti, lai kļūtu bagāts

miljonara prata noslepumiŠodien vēlos padalīties ar savām domām par grāmatu “Miljonāra prāta noslēpumi” no T. Harva Ekera. Šo grāmatu lasu jau trešo un noteikti ne pēdējo reizi, jo tik daudz atziņu un dzīves gudrību par finansēm līdz šim neesmu atradis nevienā citā izlasītajā grāmatā.

Izlasot šo grāmatu Jums vajadzētu būt skaidrai vienai lietai – kādēļ Jūs finansiāli atrodaties tur, kur tagad esat. Vai pie vainas ir Jūs neprašana apieties ar naudu, vai Jūs tērējat naudu nepareizajiem mērķiem, vai pie vainas ir bērnībā radītais priekšstats par naudu vai kāds cits iemesls. Šī grāmata ir pilna ar ļoti vērtīgām atziņām, tādēļ to lasot Jūs noteikti gribēsiet paņemt marķieri lai atzīmētu vērtīgākās rindiņas.

Ja vēlaties iegādāties šo grāmatu, tad varat izdarīt to šeit. Ja vēlaties, lai nosūtu Jums grāmatu PDF formātā uz e-pastu, tad nosūtiet ziņu uz atbalsts@epelna.lv

Lasot šo grāmatu Jums arī būs jāveic daži uzdevumi, piemērām, pieliekot roku pie sirds, jāsaka:

“Mana nauda strādā manā labā un dod man aizvien vairāk naudas.” Un pieliekot roku pie galvas, jāsaka: “Man ir miljonāra prāts”.

Katras nodaļas beigās arī atradīsiet galveno nodaļas domu. Šīs domas tiek sauktas par turības principiem.

TURĪBAS PRINCIPS:

“Kurp vērsta uzmanība, turp plūst enerģija un kļūst redzami rezultāti”.

Grāmatas “Miljonāra prāta noslēpumi” piecas lielākās idejas:

  1. Ja jūs vēlaties savu dzīvi pacelt nākamajā līmenī, tad Jums būs jāuzdrošinās atteikties no dažiem saviem esošajiem domāšanas veidiem un jāpieņem jauni.
  2. Tas ka Jums pieder visaugstākās klases instrumenti ir svarīgi, bet būšana par augstākās klases meistaru, kas prasmīgi izmanto šos instrumentus ir vēl svarīgāk.
  3. Naudas trūkums nekad nav problēma. Naudas trūkums ir simptoms Jūsu darbībām un izvēlēm.
  4. Visas atziņas ko Jūs esat dzirdējuši par naudu bērnībā paliek Jūsu zemapziņā kā daļa no Jūsu uzskatiem, un šie uzskati valda pār Jūsu finansiālo dzīvi.
  5. Nauda nevar padarīt Jūs par to kas Jūs jau esat.

Personīgi man visvērtīgākā ideja bija tā, ka lielākā ietekme uz katra cilvēka fiansiālo nākotni tiek izveidota jau bērnībā, dzīvojot pie vecākiem, vecvecākiem, radiem u.t.t. Pie šīs nodaļas es ļoti, ļoti aizdomājos par savu vecāku attieksmi pret naudu, kā viņi to tērē, cik daudz viņiem tās ir un mēģināju izsecināt kādēļ ir tā kā ir. Tad es salīdzināju viņu paradumus ar savējiem, pamanīju līdzības un pamanīju arī atšķirības.

Domāju ka šī grāmata būtu OBLIGĀTI jāizlasa ikvienam! Izlasot šo grāmatu Jūs noteikti sapratīsiet ko darat nepareizi un ko vajadzētu pamainīt, lai Jūsu finansiālais stāvoklis strauji uzlabotos.

Vēlreiz iziešu cauri savai ar marķieri saķēpātajai grāmatas kopijai un padalīšos ar dažām vērtīgām atziņām:

Mans prāts ir vislielākais šķērslis panākumu gūšanai

To, kas atrodas virs zemes, rada tas, kas ir zem zemes. Redzamo rada neredzamais. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē – ja Tu vēlies mainīt augļus, tad tev vispirms ir jāmaina saknes. Ja Tu vēlies mainīt redzamo, Tev vispirms jāmaina neredzamais.

Tava domāšana nosaka lēmumus, un Tavi lēmumi nosaka darbības, kas galu galā nosaka rezultātus.

Tavi ienākumi var augt tikai tik daudz, cik tu rīkojies!

Vai nebūtu neticami, ja attiecībā uz naudu Tev raksturīgās domas līdzinātos bagātnieku domām?

Bagātie spēlē finanšu spēli lai uzvarētu, bet nabadzīgie spēlē finanšu spēli lai nezaudētu.

Galvenais iemesls, kāpēc lielākā daļa cilvēku negūst vēlamo, ir tas, ka viņi nezina, ko vēlas. Bagātniekiem ir pilnīgi skaidrs, ka viņi vēlas turību.

Bagātie koncentrējas uz iespējām, bet nabadzīgie koncentrējas uz šķēršļiem.

Vai Tu zināji, ka lielākā daļa cilvēku pelna 20% ietvaros no savu vistuvāko draugu vidējiem ienākumiem?

Ja vēlies kļūt bagāts, Tev būs jāmaina iekšējais plāns, lai Tu pilnībā ticētu, ka esi tikpat labs kā ikviens miljonārs vai multimiljonārs.

Ja Tu tici, ka tavs piedāvājums var patiesi palīdzēt cilvēkiem, Tavs pienākums ir paust par to pēc iespējas vairākiem. Tādējādi Tu ne tikai palīdzēsi cilvēkiem – Tu kļūsi bagāts.

Bagātnieki nebēg un neizvairās no problēmām un nesūdzās par tām.

Ja vēlies radīt turību, tad ārkārtīgi nozīmīgi ir būt atvērtam un gatavam saņemt.

Patiesais turības mērs ir neto vērtība nevis ienākumi no pamatdarbības. Neto vērtība ir visa Tev piederošā finansiālā vērtība.

Parasti, tikko ienākumi palielinās, gandrīz vienmēr arī izdevumi pieaug. Tieši tāpēc tikai ienākumi nekad neradīs turību.

Tev jāapgūst neliela naudas daudzuma pārvaldības paradumi un prasmes, pirms vari iegūt lielu daudzumu. Atceries – pār mums valda paradumi, un tāpēc finanšu pārvaldības paradums ir svarīgāks par finanšu daudzumu.

Finanses ir nozīmīga tavas dzīves daļa, un kad apgūsi kā kontrolēt tās, visas tavas dzīves jomas paaugstināsies.

Bagātie liek naudai cītīgi strādāt viņu labā, bet nabadzīgie cītīgi strādā savas naudas labā.

Galvenais finasiālais mērķis ir radīt pasīvos ienākumus.

Bagātie katru dolāru redz kā “sēklu”, ko var iedēstīt, lai nopelnītu vēl simt dolārus, kurus pēctam var atkal iedēstīt, lai nopelnītu vēl tūkstoš dolāru.

Ja esi gatavs darīt tikai to, kas ir viegli, Tevi gaida grūta dzīve. Bet, ja esi gatavs darīt to, kas ir grūti, Tevi gaida viegla dzīve.

Tev ir jāizlaužas cauri savai komforta zonai un jādara tas, kas nav ērti. Tu vari augt, vienīgi atrazdamies ārpus savas komforta zonas.

Vissvarīgākā prasme, kas Tev jebkad var piederēt gan laimes, gan arī panākumu ziņā, ir Tava prāta izglītošana un pārvaldīšana.

Ja turpināsi darīt, ko vienmēr esi darījis, Tu turpināsi saņemt, ko vienmēr esi saņēmis.

Neprāta definīcija ir atkārtoti darīt vienu un to pašu lietu un sagaidīt atšķirīgus rezultātus.

Lūk, šīs ir svarīgākās atziņas, ko es esmu guvis no šīs grāmatas. Tās ir diezgan daudz un grāmata ir pilna ar “pērlēm” un katrs no tās, noteikti, paņems sev nepieciešamās atziņas, lai strauji uzlabotu savu finansiālo stāvokli.

Ja vēlaties iegādāties šo grāmatu, tad varat izdarīt to šeit. Ja vēlaties, lai nosūtu Jums grāmatu PDF formātā uz e-pastu, tad nosūtiet ziņu uz atbalsts@epelna.lv

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here