Pokerstrategy pokera skola

0
943

Vēlies iemācīties spēlēt pokeru? Tad pievienojies PokerStrategy.com, kurā jau ir vairāk kā 6 milioni lietotāji un milzumdaudz informācijas par to, kā uzlabot Tavu spēli.

Pamati

Daudzas pokera mājaslapas, kurās var apgūt pokeru, fokusējās tikais uz vienu vai divām spēlētāju grupām: iesācējiem vai lietpratējiem, kuri vēlas uzlabot savu spēli. PokerStrategy.com atšķirās no citām mājaslapām ar to, ka tajā var iemācīties ko jaunu un uzlabot savu spēli neatkarīgi no tā, cik labi vai slikti Tu spēlē.

Nekad nēesi spēlējis Texas hold`em pokeru vai tikko sāki spēlēt? PokerStrategy.com var palīdzēt tev apgūt pamatus.

Tavām pokera prasmēm un pieredzei palielinoties, Tu vari turpināt attīstīties izmantojot sarežģītākus konceptus, stratēģijas un video materiālus, kuri ir atrodami mājaslapā.

pokera skola

Vai tas ir bezmaksas?

Ir iespējams piekļūt gandrīz visais PokerStrategy.com pieejamajiem materiāliem nemaksājot par to, bet spēlējot pokeru. Pateicoties punktu sistēmai, spēlējot pokeru Jūs varat iegūt Strategy punktus, kas ļaus Jums iegūt Bronzas, Sudraba, Zelta un citus statusus. Jo augstāks status, jo vairāk informācijai Jūs varat piekļūt.

Kā iegūt Strategy punktus un paaugstināt savu statusu? Vienkārši! Spēlējiet pokeru Poker Strategy partneru pokera istabās un par to Jūs saņemsiet punktus.

Video

Mājaslapā ir pieejami gandrīz 2500 video materiāli par dažādām ar pokeru saistītām tēmām.

Video materiālus var šķirot pēc detaļām, tā lai Jūs atrastu sev nepieciešamo informāciju. Jūs varat šķirot pēc spēles tipa – naudas spēles, sit&go turnīri, vairāku galdu turnīri, Omaha u.t.t. Varat šķirot pēc spēlētāju skaita – 1 pret 1, 6 vai 9 spēlētāji. Pēc satura tipa – koučings, psiholoģija, pasākumi. Šķirot var vēl pēc daudziem kritērijiem. Šis ir iespējams labākais video materiālu resurss, kāds eksistē!

Forums

Mājaslapas sirds ir forumi, kur pokera spēlētaji ikdienas runā par pokeru un ierakstu skaits katru dienu sasniedz vismaz 20 000! Forumos lietotāji runā par visu, kas ir saistīts ar pokeru sākot ar labākajām pokera istabām līdz rīkiem jeb programmām, kas var palīdzēt uzlabot spēli.

Iespējams visvērtīgākā foruma daļa ir partiju izvērtēšanas sekcija, kur spēlētāji var publicēt savas partijas un iegūt atsauksmes no citiem lietotājiem, kā šo partiju vislabāk būtu jāizspēlē.

Koučings

Koučinga sekcijā var atrast koučinga lekciju sarakstus un laikus. Lekcijās ir aptvers viss, no naudas spēlēm līdz vairāku galdu turnīriem. Kouču sarakstā ir tādi pasaulē zināmi spēlētāji kā Daniel “Jungleman12″ Cates, Collin Moshman und Paul “lnternet” Otto u.c.

Katru dienu ir pieejama viena vai divas lekcijas, no kurām viena parasti ir pieejama pat Bronzas statusa īpašniekiem. Šī ir ļoti vērtīga PokerStrategy.com daļa – koučings no PRO pokera spēlētājiem.

Rīki

PokerStrategy.com saviem lietotājiem piedāvā izmantot vairākus bezmaksas rīkus, kas palīdz uzlabot spēli:

ICM (Indepenant Chip Model) palīdz uzlabot spēli vēlākos turnīru posmos.

Equilab palīdz aprēķināt uzvaras varbūtības dažādās situācijās pret dažādiem pretiniekiem.

SideKick ļauj vākt piespraudes un saņemt atalgojumus par īpašām kombinācijām un sasniegumiem Tavā pokera karjerā.

Nobeigums

Ja Tu pokeru uztver nopietni un gribi attīstīt savu spēli, tad Tev obligāti ir jāizmanto PokerStrategy.com pieejamā informācija. Nav nevienas citas pokera mājaslapas, kas piedāvātu tik daudz un viegli pieejamu saturu.