Visticamāk, ja esat dzirdējuši par dropshipping jeb tiešās piegādes interneta biznesa modeli, lasījuši rakstus kā uzsākt T-kreklu biznesu vai pat kā izveidot savu apģērbu līniju, tad Jūs būsiet dzirdējuši par Printful. Kopš 2013. gada Printful ir apdrukājuši vairāk kā 2 miljonus T-kreklus un pašlaik apkalpo vairāk nekā 300,000 tirgotājus,nodrošinot labas kvalitātes produktus par pieņemamām cenām, viņi ir vadošie dropshipping nodrošinātāji savā lauciņā. Printful ir uzņēmēju pirmā izvēle, kad runa ir par sadarbošanos ar tiešās piegādes pakalpojumu sniedzējiem.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par Dropshipping interneta biznesa modeli, izlasiet šo rakstu:

Kas ir Drop Shipping? Kā ar to Pelnīt Naudu Internetā?

Šajā Printful apskatā, noskaidrosim ko Printful dara, kādus produktus un pakalpojumus viņi piedāvā, un kas viņus padara tik izcilus šajā sfērā.

Ar ko Printful nodarbojas?

Printful ir tiešās piegādes jeb Dropshipping pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā apģērbus, aksesuārus un tādas mājsaimniecībā noderīgas lietas kā cepures, plakātus, dekoratīvos spilvenus, krūzes, telefonu vāciņus un citas praktiskas lietas. Viņu pakalpojumi ir visērtākie vairāku iemeslu dēļ:

 • Nav pasūtāmo preču minimums, kas nozīmē, ka var iegādāties kaut vai vienu preci;
 • Nav nepieciešams investēt naudu inventāra (drukāšanas iekārtu, preču noliktavas, u.t.t.) iegādei, Printful par to visu parūpēsies;
 • Nekādas ikmēneša maksas;
 • Preci nosūta vidēji 3 dienu laikā;
 • Piegādes laikā bojātas vai pazudušas preces tiks nosūtītas atkārtoti;
 • Printful piedāvā personalizēt sūtījumu, pievienojot uzņēmuma logo uzlīmes pakai vai pielāgo iepakojuma specifikāciju.

Printful nodrošina produktus, produktu apdruku, iepakošanu, izpilda pasūtījuma norādījumus un nosūta tieši klientam, viss, kas jādara Jums, ir jānosūta pasūtījums un pasūtījuma detaļas un Printful parūpēsies par visu pārējo.

Viņu bizness ir palīdzēt radīt produktus tavam biznesam, nodrošinot visus nepieciešamos instrumentus un resursus, lai Jūs varētu viegli integrēt dropshipping preces savā mājaslapā. Printful ir iespējams integrēt daudzās e-komercijas platformās, tāpēc Jums nav jāuztraucas uz kādas platformas ir izveidots Jūsu interneta veikals, jo viņi spēj apkalpot visas. Viņu produktu un sūtīšanas cenrāži ir skaidri saprotami, lai Jūs varētu vislabāk pielāgot to savai produkcijai, viņi nodrošina dizaina, fotogrāfiju un zīmola veidošanu, lai Jūsu produkts izskatītos maksimāli labi.

Kam Printful ir domāts?

Printful ir e-komercijas uzņēmums, kas vēlas atvieglot Dropshipping produktu pārdošanu, lai nezaudētu zīmola kvalitāti procesā. Ja Jūs meklējat veidu kā pārdot sava dizaina lietas vai esat ieinteresēti sākt jebkādu uz ražošanu balstītu biznesu, bez grūtībām, ko sagādātu inventāra uzturēšana un materiālu sagādāšana, tad Printful ir priekš Jums.

Printful nepārtraukti turpina attīstīt savu pakalpojumu un produktu piedāvājumu klāstu, un tāpēc, ka viņi ļoti respektē savu klientu vajadzības un prasības, viņu klientu daudzums palielinās katru dienu. Printful efektivitāte, vieglā saprotamība, kvalitatīvu produktu piedāvājums un plašais klāsts ir tikai neliela daļa no iemesliem kādēļ viņi ir tik veiksmīga kompānija.

Jums nav jābūt iepriekšējai biznesa pieredzei, lai sadarbotos ar Printful. Viņu pakalpojumi ir vienlīdz pieejami gan pieredzējušiem uzņēmējiem, gan jaunpienācējiem biznesā. Tādēļ, ja nekad neesat veidojuši savu biznesu vai neesat iegādājušies produktus no piegādātāja, tad izmēģiniet Printful pakalpojumus. Nav minimālais pasūtījumu skaits, nekādas mēneša iemaksas, maksā tikai par katru pasūtījumu individuāli gluži kā Jūsu klienti, šis ir interneta bizness, kuru varat uzsākt bez jebkāda riska.

Printful iespējas un sniegtie pakalpojumi


Tas, ko Printful piedāvā daudzreiz pārsniedz produktu piedāvājumu un standarta Dropshipping  pakalpojumus. Printful arī sniedz saviem klientiem iespēju veidot savus veikalus daudz vienkāršāk, palīdz radīt skaistākus produktus un vienkārši palīdz tirgotājam pilnvērtīgi izmantot Printful pakalpojumus.

Produkti

Printful produkcija pārsvarā sastāv no apģērbiem, lietām priekš mājas un aksesuāriem, visi produkti, ko viņi piedāvā ir apdrukājami. Pašlaik piedāvajuma klāstā ir šādi produkti:

 • T-krekli;
 • Džemperi ar kapuci;
 • Legingi;
 • Svārki/kleitas;
 • Plakāti;
 • Ierāmēti plakāti;
 • Audekli jeb kanvas;
 • Kafijas krūzes;
 • Dekoratīvie spilveni;
 • Ceļojumu somas;
 • Telefonu vāciņi;
 • Zeķes;
 • Pludmales segas;

Drukāšanas iespējas

Ir vairākas drukāšanas metodes, bet Prinful izmanto metodi, kur apdruka tiek veikta tieši uz auduma, jo tas ir neprasa daudz izmaksas un darbaspēku, lai apdrukātu gan vienu, gan vairākus produktus. Printful izmanto arī sublimācijas tehnoloģiju dažiem apģērbiem, sietspiedes metodi lieliem pasūtījumiem un izšūšanu cepurēm.

Domājot par pasūtījumu, Jums nav jāuztraucas par drukāšanas metodi. Katrs produkts, ko Printful piedāvā ir drukāts tā, lai vislabāk atbilstu mērķim un vajadzībai, tāpēc Jums nav jāizpēta dažādas drukāšanas metodes, to plusi un mīnusi, Printful par to jau ir padomājuši.

Uzglabāšana, nosūtīšana, izpilde

Tā kā Printful nodrošīna dropshipping pakalpojumus, Jums nekad nebūs nepieciešams uztraukties par to, kur glabāt produkciju nedz arī kā to iesaiņot un nosūtīt. Printful uzglabā, drukā, iepako, nosūta un atbild par visiem produktiem.

Tieši tāpēc Dropshipping ir tik pievilcīgs biznesa modelis priekš uzņēmējiem, kuri sāk savu pirmo veikalu vai, kuriem nav liels budžets, kuru ieguldīt inventārā. Tas dod iespēju, ar mazu risku ražot lieliskus produktus vietējiem klientiem. Tas ļauj tirgotājam fokusēties uz citiem aspektiem, piemēram, dizainu, zīmola attīstību, klientu apkalpošanu un pārdošanu, un neuztraukties par tehnisko pusi.

Tā kā Jūs nemaksājat par pakalpojumiem ikmēneša maksu tad no tā tiek ietekmēta Jūsu peļņa, un tā būs mazāka nekā tad, ja Jūs ražotu produktu pats. Produkta cenā tiek iekļautas arī uzglabāšanas, apkalpošanas, iepakošanas un nosūtīšanas cenas. Šis mīnuss neattiecas uz Printful vien, tas attiecas uz tiešās piegādes biznesa modeli kā tādu. Tas ir svarīgs tiešās piegādes aspekts, tāpēc to vajag paturēt prātā.

Zīmola un dizaina pakalpojumi

Printful ne tikai nodrošina kvalitatīvus produktus un pasūtījuma izpildes pakalpojumus, bet arī piedāvā dizaina un zīmola izveidošanas pakalpojumus, lai Jūsu bizness attīstītos un nonāktu augstākā līmenī.

Viena no lielākajām problēmā ar tiešo piegādi citās kompānijās ir tāda, ka Jūsu zīmolam var zust autentiskums. Bez iespējas izmantot zīmolam atbilstošu iepakojumu vai pievienot nelielus dizaina elementus un zīmola bukletiņus Jūs zaudējat aspektu, kam ir liela nozīme zīmola veidošanā. Printful ir sapratis šo klupšanas akmeni un tāpēc piedāvā dažas opcijas, lai padarītu sūtījumu nedaudz personalizētāku. Viņu zīmola veidošanas iespējas ir:

 • zīmola uzlīmes, kuras pievienot sūtījumu kastēm;
 • krekla iekšējās etiķetes personalizēšana;
 • krekla ārējās etiķetes personalizēšana;
 • pielāgojama atpakaļadrese;
 • bukleti, ko pievienot sūtījumam.

Šīs opcijas ļauj padarīt sūtījumu personiskāku un palīdz uzturēt zīmolu konsekventu no mājaslapas līdz produktam, ko saņem pasūtītājs.

E-komercijas platformu integrācija

Printful integrējas ar visām populārākajām e-komercijas platformām, un uzstādījumi lielākajai daļai šo platfomu ir viegli un ātri saprotami. Integrēt Printful ar Jūsu e-komercijas veikalu nozīmē, ka Jums nevajag manuāli apstrādāt katra klienta pasūtījumu nosūtot to uz Printful. Kad Jūs integrējat Printful ar savu internetveikalu, ikreiz kad klients veic pasūtījumu tas automātiski tiek nosūtīts uz Printful. Tas nozīmē, ka pasūtījums uz Printful tiek nosūtīts nekavējoties un pasūtījums nekad nepazudīs vai netiks netīšām pieļautas kļūdas nododot pasūtījumu tālāk.

Printful integrācija ir iespējama ar šīm platformām:

Plusi un mīnusi

Lai arī Printful piedāvā daudz dažādus pakalpojumus, kas ir vērtīgi tirgotājiem, ir arī daži aspekti pie kuriem vēl varētu piestrādāt. Aplūkosim kādas ir priekšrocības un trūkumi izmantojot Printful kā tiešās piegādes pakalpojumu sniedzēju.

Plusi:

Noliktavas atrodas Ziemeļamerikā un Eiropā, tāpēc ir viegli sasniedzamas lielākajiem patērētāju tirgiem

 • zema riska biznesa modelis;
 • augstas kvalitātes produkti;
 • augstas kvalitātes druka;
 • nav minimālais pasūtījumu skaits;
 • nav ikmēneša maksas;
 • skaidri zināmas piegādes izmaksas;
 • prece tiek izsūtīta 3 dienu laikā;
 • iespēja pielāgoties zīmolam;
 • atkārtota nosūtīšana pazaudētiem vai bojātiem produktiem;
 • automatizē savu biznesu ar e-komercijas platformas integrācijām.

Mīnusi:

 • produktu kategorijas ir tikai apģērbi, aksesuāri un mājas preces;
 • lai gan ir iespējams pielāgot sūtījumu savam zīmolam, iespējas ir limitētas;
 • dažus produktus, kā piemēram, ierāmētus plakātus, nevar nosūtīt visur.

Kopumā, Printful piedāvā labākos Dropshipping pakalpojumus, ja ir nepieciešamas drēbes, aksesuāri un lietas mājai. Varbūt viņiem nav milzīga produktu izvēle, bet tas, ko viņi piedāvā ir augstākās kvalitātes.

Printful cenas

Printful cenas atšķiras katram produktam, ko viņi piedāvā. Printful arī nepieprasa minimālo pasūtījumu daudzumu vai ikmēneša maksu, tāpēc par produktu ir jāmaksā tikai tad, kad Jūsu klienti veic pasūtījumu.

Secinājumi

Printful piedāvā labākos apģērba, mājas preču un aksesuāru Dropshipping pakalpojumus Ziemeļamerikā un tagad, kad viņiem ir bāze arī Eiropā, viņi noteikti būs labākie arī šeit. Augstās kvalitātes produkti apvienojumā ar druku, sūtīšanu un izpildījuma pakalpojumiem padara Printful par vieglu izvēli tirgotājiem, kas vēlas uzsākt savu biznesu bez riska, kas varētu rasties iepērkot lielu daudzumu produkta vai dārgu aprīkojumu. Ja Jūs esat ieinteresēti uzsākt savu e-komercijas biznesu ar Dropshipping biznesa modeli, tad mēs iesakām izmēģināt Printful.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here