Šo gadu esmu iesācis darbīgi! 1. janvārī palaidu savu Freelance, viena cilvēka mārketinga aģentūru Rolands.work.

Paskaidrojot, kādēļ ko tādu esmu izveidojis, nocitēšu pats sevi:

Interneta mārketings ir mana aizraušanās jau 8 gadus!
Interneta mārketings ir tik aizraujošs! Tas nebeidz pārsteigt, attīstīties un mainīties, tāpēc es esmu tam tik ļoti pieķēries! 
Ar interneta mārketingu es nodarbojos jau 8 gadus, kad izveidoju savu pirmo mājaslapu. Kopš tā brīža neesmu no šīs tēmas novērsies ne brīdi. Šķiet ka pa šo laiku esmu izmēģinājis ikvienu interneta mārketinga piedāvāto rīku: Sociālo tīklu mārketings, Satura mārketings, SEO, PPC, e-pasta mārketings u.c. 
Un kas ir pats interesantākais? Tas, ka nav tāda viena, pareizā ceļa! Katram uzņēmumam, katram projektam ir jāatrod ideālā interneta mārketinga rīku kombinācija lai iegūtu maksimālo atdevi no reklāmas interneta vidē. 

Jau gadiem ilgi esmu veidojis mājaslapas un palīdzējis iegūt jaunus klientus internetā arī citiem cilvēkiem un uzņēmumiem. Pēdējā laikā pat par jaunu darbu atrašanu nav bijis īpaši jāuztraucas, jo vislabākā reklāma, kā jau tas visiem ir zināms, ir ieteikumi. Ja kāds ir apmierināts ar manis paveikto, viņš labprāt ar maniem kontaktiem padalīsies arī ar savu paziņu loku.

Atceros, ka savu pirmo mājaslapu priekš kāda cita izveidoju mācoties augstskolas pirmajā kursā. Ievietoju ss.lv sludinājumu, ka veidoju mājaslapas un jau tajā pašā dienā pieteicās viesu nams, kuram bija nepieciešams izveidot mājaslapu.

Jāsaka ka šobrīd par tādu cenu es tāda apjoma darbu noteikti nedarītu, bet esot studentam katrs lats bija svarīgs. Pa 60 Latiem izveidoju tīri OK mājaslapu, bet ja tagad man šādas mājaslapas izveide aizņemtu divas dienas, tad toreiz tās bija divas nedēļas. Bet darbiņš tika izdarīts godam un saņēmu sūri grūto atalgojumu, par ko, protams, biju neaprakstāmi laimīgs.

Tad arī nāca citi darbiņi un lēnām sāku veidot ar vien labākas mājaslapas gan sev, gan citiem. Bet kas gan ir mājaslapa bez apmeklētājiem!? Lai klienti būtu apmierināti, nācās apgūt arī dažādas tehnikas, kā mājaslapām piesaistīt jaunus apmeklētājus un klientus. Likumsakarīgi, nācās apgūt arī interneta mārketingu un tā plašo rīku klāstu – SEO, PPC, Sociālo tīklu mārketingu, e-pasta mārketingu, SMS mārketingu u.c.

Jāatzīst ka vislabāko un lielāko pieredzi esmu guvis pats no saviem projektiem – interneta veikaliem gobig.lv (vairs neeksistē), dropshipping interneta veikala DiscoverLatvia.eu, portāla epelna.lv un citiem, mazākiem projektiņiem. Veidojot ko savu, ir viena liela priekšrocība – nekas nav jāsaskaņo un ir pilna rīcības brīvība. Un ja kas ir neskaidrs, tad to var uzzināt no kāda, kas šajā lauciņā ir eksperts. Un ne vienmēr šiem ekspertiem ir jāmaksā. Vēršoties pie ekspertiem ar konkrētiem un saturīgiem jautājumiem, viņi bieži vien ar prieku atbildēs uz Jūsu jautājumiem, tādā veidā iegūstot labu slavu un potenciālus jaunus klientus (Jūs viņus ieteiksiet saviem draugiem kā jomas speciālistus).

Parakstoties uz šāda projekta palaišanu, noteikti atkal nāksies šķirties no kādas daļas sava brīvā laika, bet tas noteikti būs to vērts. Starpcitu, man to visu izdodas apvienot arī ar 9:00 – 18:00 darbu, sportiskām aktivitātēm katru dienu un izklaidēm. Protams, ja man būtu sava ģimene, šaubos ka tas viss būtu iespējams.

Tas īsumā arī viss par manu jauno projektu. Aicinu Jūs apmeklēt Rolands.work. Būšu pateicīgs, ja ieteiksiet manus pakalpojumus kādam draugam. Un atcerieties, ka vienmēr esmu gatavs atbildēt uz Jūsu jautājumiem par peļņas iespējām internetā (Ja jūsu jautājumi būs saturīgi).

Novēlu Jums ražīgu un izaugsmes bagātu 2019. gadu!

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here