Lietas ko vajadzētu zināt par sporta totalizatoriem

Kas īsti ir sporta totalizators? Iedomājies to kā dueli pret bukmeikeru, veicot likmi ar skaidru naudu kādā no spēļu zālēm vai caur savu tiešsaistes totalizatora kontu. Tu apskati likmju piedāvājumus un izvērtē, vai no esošā piedāvājuma Tu spēsi gūt nozīmīgu peļņu. Būtībā Tu dod bukmeikerim naudu, tādējādi veicot likmi, un, ja tevis veiktā prognoze būs bijusi pareiza, šo naudu saņemsi atpakaļ kopā ar likmes potenciālo atlīdzību jeb savu laimestu. Ja tava prognoze izrādīsies kļūdaina, tavu naudu paturēs totalizators / bukmeikers.

Latvijā licencēto sporta totalizatoru piedāvātie bonusi:

optibet sporta totalizators
100 eiro likmes BEZ RISKA!
Optibet Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
viens viens sporta totalizators
3x11 eiro likmes bez riska
ViensViens Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
oybet sporta totalizators
2x25 eiro bezmaksas likmes
OlyBet Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
oybet sporta totalizators
5x10 eiro bezmaksas likmes
Betsafe Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu

Ja ir kāds sporta veids ar kuru nodarbojas profesionālā līmenī, tad uz to parasti tiek izdarītas likmes. Jebkurā tiešsaistes totalizatorā Tu varēsi atrast piedāvājumu veikt likmes galvenokārt uz tādiem sporta veidiem, kā futbols, hokejs, basketbols, teniss, zirgu skriešanās sacīkstes, golfs un citiem populārākajiem sporta veidiem. Tieši šos sporta veidus totalizatori izvēlas reklamēt visvairāk, jo tie paši par sevi ir ļoti ienesīgas biznesa nišas, lai gan var atrast arī mazāk sponsorētus sporta totalizatorus ar ne tik populāriem sporta veidiem. Lai arī kādu sporta veidu Tu izvēlies, Tu liec likmi uz spēles iznākumu ar lielāko iespējamo realizāciju, vai arī, var veidot priekšstatu domājot par to, kāds iznākums ir mazāk ticams. Mazliet padomājot ir viegli saprast, ka, liekot likmi uz futbola komandu, kura, tavuprāt, uzvarēs, Tu liec likmes pret diviem citiem iznākumiem (neizšķirts un uzvara pretinieku komandai).

Sporta likmes tiešsaistē un ar skaidru naudu

Vai ir atšķirība starp tiešsaistes likmēm un likmēm, kuras Tu veic ar skaidru naudu? Principā atšķirības nav, bet, sēžot pie datora vai lietojot telefonu vai planšeti, tev ir lielāka kontrole, jo ir vieglāk izsekot svarīgiem notikumiem, kā, piemēram, likmju likšana spēles laikā, un iespējas veikt naudas izmaksu. Nākamā acīmredzamā priekšrocība, ko iegūsti, veicot likmes internetā, ir fakts, ka Tu vari izvēlēties no vairākiem piedāvājumiem. Ja Tu ieej kādā spēļu zālē vai kazino, Tu vari izdarīt likmi izvēloties tikai no viena noteikta totalizatora piedāvājuma. Tiešsaistē, Tu vari apmeklēt vairākas totalizatoru mājaslapas un izvēlēties sev ienesīgāko piedāvājumu, vai pat izmantot palīgprogrammu (piemēram flashscore.com) , kas tavā vietā salīdzina visus pieejamos piedāvājumus. Tiešsaistes totalizatoru ienākšana tirgū ir pacēlusi šo nodarbi jaunā līmenī, kā arī, Tev pat nav jāiziet no mājas lai veiktu likmi, jo visas jaunākās likmju cenas ir pieejamas mobilajās aplikācijās un mājaslapās.

Kā pelna totalizatori?

Ir lieki apšaubīt totalizatoru peļņas iespējas. Tie nopelna uz katru likmi. Citādāk tie ātri bankrotētu. Spilgts piemērs kā totalizatori nopelna, ir, tev veicot 10 eiro likmi uz savu mīļāko komandu, bet komanda spēli zaudē, līdz ar to Tu arī. Tie ir 10 eiro ko Tu esi atdevis totalizatoram. Visbiežāk totalizatoriem nākas ciest brīžos kad zaudē favorīts. Ja zirgs ar koeficientu 28.00 uzvar sacīkstēs, lielā atdeve uzvarētājiem nav tik traģiska kā varētu likties. Tie nopelnīs vairāk situācijā, kad komanda ar vislabākajām izredzēm zaudē. Ja iedomājamies situāciju, kad Anglijas premjerlīgā nedēļas nogales 10 mačos uzvar  8 favorītkomandas, tās ir bijušas smagas brīvdienas totalizatoriem. Bet, jebkurā gadījumā, totalizatori nezaudēs, jo ir tāda lieta kā bukmeikeru rezerve, kas tiek izmantota lai gūtu peļņu no katras veiktās likmes.

Totalizatoru likmes ir noregulētas tā, lai neatkarīgi no iznākuma, tie varētu nopelnīt.

Kā gūt peļņu liekot likmes? Pat apzinoties to, ka totalizatoriem ir likmju priekšrocība, tam nevajadzētu ietekmēt tavu derību veiktspēju. Galvenais ir atrast totalizatoru, kurš piedāvā vismazāko totalizatora pārsvaru.

Cik daudz var nopelnīt totalizatorā?

Uz šo jautājumu var atbildēt uzzinot cik daudz Tu esi gatavs zaudēt. Nekad nepieej azartspēlēm ar stūrgalvīgu, vienpusēju attieksmi, balstoties tikai uz potenciālo laimestu. Liec likmes prātīgi, atkarībā no tā, cik daudz Tu vari atļauties zaudēt. Tas palīdzēs izvairīties no nepatīkamām situācijām, kad Tu pārtērē savus līdzekļus, atstājot robu tavā budžetā, it īpaši brīžos kad mēģini atpelnīt iepriekš zaudēto.

Izlasi rakstu: Kā Uzvarēt Totalizatorā? 10 Padomi, ko Bukmeikeri Negrib Lai Tu Zini.

Meklē totalizatorus ar augstiem koeficientiem

Vislabākais veids kā gūt stabilus ienākumus liekot likmes totalizatoros ir meklēt zema riska iespējas, izvairoties no augsta riska likmēm. Spēļu formāta izpēte lieliski palīdz, teiksim, futbolā. Meklējot informāciju ātri nonāksi pie tādiem acīmredzamiem faktiem, ka mājas spēles tiek uzvarētas biežāk nekā izbraukuma spēles. Komandas kas ir tuvāk tabulas augšgalam uzvarēs biežāk nekā klubi, kas atrodas apakšgalā. Tāpēc ir pāris vienkārši nosacījumi pie kuriem vajag turēties lai gūtu stabilus ienākumus no savām likmēm. Svarīgākie no šiem nosacījumiem ir vienmēr iekļauties savā budžetā, un ka labāk ir laimēt mazliet no piecām dažādām likmēm, nekā likt visu banku uz vienu likmi, cerot uz lielo uzvaru.

Vai vajadzētu pieturēties pie viena sporta veida?

Bonusi, ko Tu iegūsti no likmju likšanas uz vienu noteiktu sporta veidu ir vērtīgi gan īslaicīgi, gan arī ilgākā laika posmā. Teiksim, koncentrējoties uz vienu sporta veidu, Tu sapratīsi tendences un varēsi vieglāk pamanīt ticamākos iznākumus. Ja Tu veic likmes uz vienu noteiktu līgu, piemēram, Anglijas Premjerlīgu, Tu sāksi ievērot spēlētājus, komandu vājības un stiprās puses, kurām savainojumu dēļ trūkst spēlētāju, un kuras savu pozīciju sargā labi. Zināšanas par savainojumiem un citām ļoti svarīgām detaļām var radīt pozitīvu ietekmi uz Tavu spēju izdarīt pareizu prognozi, tādā veidā vairākas reizes palielinot savu peļņu.

Veicot kārtīgu izpēti par vienu noteiktu sporta veidu, Tu gūsi nepieciešamās zināšanas, kas ļaus iesaistīties vairākos sporta veidos. Neizmētā savus līdzekļus pārāk plaši, neļaujies emocijām no spilgtiem virsrakstiem, veicot pamatīgu izpēti pirms likmes izdarīšanas, un Tavas izredzes zaudēt ar laiku samazināsies līdz minimumam.

Apskati arī citus veidus kā nopelnīt naudu internetā!

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here