Tādu labāko biznesa ideju, kas derētu ikvienam NAV! Kas TEV padodās?

Padomā par savām stiprajām pusēm (komunikācijas prasmes, SEO zināšanas un praktiskās iemaņas, tekstu rakstīšana, cilvēku apmācība, publiskā runa, pārdošanas prasmes)

Identificē savas trīs stiprākās prasmes un tad attīsti tās vēl augstākā līmenī.

Skaties Youtube video, lasi grāmatas, ej uz kursiem un apmācībām un prakse, prakse, prakse!

Pieņemsim, ka Tev padodas Facebook reklāma, tekstu rakstīšana un grafiskais dizians. Ko Jūs varat iesākt ar šīm trim prasmēm, lai nopelnītu papildus naudu?

Kā Jūs varat gūt pieredzi un vienlaikus nopelnīt naudu?

Sāciet palīdzēt vietējiem mazajiem uzņēmumiem ar viņu sociālo tīklu kontiem un reklāmu facebook platformā, tādējādi attīstot savas iemaņas un parādot savas esošās prasmes.

Strādājiet ar arvien jauniem klientiem pilnīgi bez maksas par savu darbu, kamēr Jums vairs nav brīvā laika. Tad pasakiet saviem klientiem, kuri jau būs sākuši Jums uzticēties un novērtēs Jūsu darbu, ka Jums vairs nav brīvā laika, lai darītu šo darbu par brīvu, bet ja viņi Jums maksās godīgu atalgojumu, tad Jūs turpināsiet viņiem palīdzēt.

Ja Jūs būsiet parādījis savas prasmes un spējas no labākās puses, šie klienti daudz nedomājot būs gatavi Jums sākt maksāt naudu.

Tad būs īstais laiks, kad Jūs varēsiet pāriet uz maksas klientiem (un pārtraukt uzņemties saistības bez atalgojuma) un Jūs būsiet izveidojuši paši savu interneta biznesu – un saņemsiet par to solīdu atalgojumu.

Pieņemsim, ka Jūs sākat ar 20 klientiem, kuriem Jūs sniedzat pakalpojumus bez maksas un tad par saviem pakalpojumiem sāksiet prasīt 100 eiro mēnesī (kas nav daudz!!!). Ja tikai puse no šiem 20 klientiem būs gatavi maksāt Jums šo summu, tad Jūs jau pelnīsiet 1000 eiro mēnesī. Pēctam, augot kvalitātei, Jūs varēsiet prasīt arī lielāku ikmēneša maksu, pamazām to palielinot – 120 eiro mēnesī, 150 eiro mēnesī u.t.t. Uzņemoties jaunus klientus, Jūs viņiem jau no paša sākuma varēsiet prasīt daudz vairāk – 200+ eiro mēnesī.

Sniedziet klientiem bezmaksas pakalpojumus un savas prasmes, līdz kamēr Jums pietrūkst laika visam un tad sakiet viņiem taisnību, ka vairs nevarēsiet turpināt palīdzēt, ja par to nesaņemsiet atalgojumu.

Apsveicu!!! Jūs tikko sākāt savu interneta biznesu!

Un kas ir pats labākais? Šo biznesu pēctam ir iespējams automatizēt. Kad Jūs pats vairs nevarat tikt galā ar visiem darbiem, Jums gribot negribot būs jāsāk meklēt cilvēki, kas Jums varēs palīdzēt izpildīt visus pasūtījumus.

Šādos gadījumos parasti dzimst uzņēmumi ko sauc par Digitālā mārketinga aģentūrām. Jūs sāksiet atlgot cilvēkus, kas izpildīs Jūsu klientu pasūtījumus un par to viņiem maksāsiet procentus no ienākumiem (daļa paliks Jums – tā arī būs Jūsu peļņa).

Iespējams, pienāks brīdis, kad Jums pašam vairs nebūs laika nodarboties ar to, ko sākumā darījāt – apkalpot klientu sociālo tīklu kontus. Tad Jūs būsiet kļuvis par uzņēmuma vadītāju, kas rūpešies par jaunu, lielāku klientu piesaisti, kā arī par jaunu, spējīgu darbinieku piesaisti.

Kad Jūs būsiet izveidojis spēcīgu reklāmas un pārdošanas nodaļu, Jūs varēsiet noalgot arī klientu apkalpošanas speciālistus, grāmatvežus un izslēgt sevi no biznesa aktīvās daļas pavisam.

Tad Jūs varēsiet darīt ko gribēsiet! Vai nu turpināt attīstīt biznesu un palikt aktīvam, vai arī sēdēt pludmalē un dzert kokteiļus (kas gan ir ļoti maz ticams un tas ir garlaicīgi!). Galu galā, Jūs taču esat šī uzņēmuma īpašnieks un pats sev BOSS!


Lūk tā – šis ir stāsts par veiksmīga interneta biznesa dzimšanu un attīstību. Kā redzat, tad beigās šis bizness vairs nav tikai nterneta bizness, bet tas ietver arī klientu apkalpošanu, vadību un citus amatus.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here