Top 3 ieteikumi uzsākot tenisa treidingu

Tenisa treidings ir viens no top 3 sporta treidinga veidiem. Izlasi dažu padomus kā veiksmīgi uzsākt tenisa treidingu.

0
495

Pirms iesaistīšanās treidā, pavēro maču

Uzsākot tenisa treidingu, iesācēji parasti cenšās iesaistīties treidā jau pirms mača sākuma. Pirms iesaistīšanās treidā labāk ir noskatīties pāris geimus

Jūsu lielākā priekšrocība pār starta koeficientiem ir tā, ka jūs varat redzēt spēlētājus spēlējot vienam pret otru – patieso spēku samēru. Nav vienmēr jāiesaistās treidā jau pirms mača, jo nekad nevar zināt kā tas izvērtīsies un labākos treidus var pamanīt tieši mača laikā, redzot spēlētāju spēles atbilstību sākuma koeficientam. Nav nekā sliktāka par treida atvēršanu pirms spēles, kad sākoties spēlei jūsu izvēlētais favorīts spēlē ļoti slikti. Tā kā pozīciju Jūs jau atvērāt pirms mača, neatliek nekas citts, kā samierināties ar zaudējumiem.

Treido tikai vienu maču

Ja tu esi tikko sācis tenisa treidingu, tad tev nevajadzētu treidot vairāk par vienu maču. Izņēmums var būt tādas reizes, kad vienlaikus sākās vairāki mači un kādā citā Tu pamani ļoti labu treida iespēju

Treidojot tikai vienu maču Jūs noteikti pamanīsiet uzlabotu koncentrāciju uz vienu spēli, kas ļaus Jums pamanīt pašas sīkākās spēles nianses un līdz ar to pieņemt labākus lēmumus. Tas ir ļoti svarīgi, ja jūs tenisa treidingā esat jauniņais!

Skaties maču, kuru treido!

Vēl viena svarīga lieta ir spēļu skatīšanās tiešraidē. Mūsdienās gandrīz katrai ATP vai WTA un daudzām zemāka līmeņa spēlēm ir pieejamas video tiešraides dažādos portālos.

Nevajag treidot tenisu “uz dullo” vai izmantojot tikai rezultātus. Reālā laika rezultāti (piemēram flashscore.com) ir derīgi tikai kā alternatīva, bet ja ir iespēja ir jāizmanto video tiešraides. Kad jūs redzat video, Jūsu prāts apstrādā daudz vairāk informācijas par maču un spēlētājiem, tādēļ tas pozitīvi ietekmēs Jūsu pieņemto lēmumu kvalitāti. Piemēram, Jūs pamanat, ka spēlētājs, kurš ir nonācis zaudētājos ar setu un breiku, varētu atgūties un šajā brīdī ir ļoti izdevīgi atvērt pozīciju. Neskatoties šo spēli, Jūs noteikti nebūtu pamanījuši šo treida iespēju. Tikai skatoties maču Jūs varat prognozēt iniciatīvas maiņu un peļņu nesošu treidu iespējas!

Atver kontu pie šīm sporta likmju biržām

20 €
Likme Bez Riska
6.5%
komisija
atvērt totalizatora kontu
betdaq betting exchange
Līdz pat 1000 €
naudas atmaksa
no komisijām
3%
komisija
atvērt totalizatora kontu