Mēs visi zinām par populārākajiem sporta veidiem, taču daži sporta veidi ir pārtapuši par visai unikālām sacensībām. Apskatīsim dīvainākos sporta veidus pasaulē:

Olu mešana

Saskaņā ar Pasaules Olu Mešanas federācijas teikto – “olu mešana ir sports, kuru izbauda miljoni, kopš cilvēces agriem pirmsākumiem, kad tika atklāts, ka noskatīšanās neveiksmē, kā kāds nespēj noķert izmestu olu, pārējiem sagādā prieku”. Olgalvjiem ir iespēja piedalīties ikgadējā Pasaules olu mešanas čempionātā Svatonā, Anglijā, kas ietver dažādas spēļu variācijas.

Ekstrēmā gludināšana

Konkurenti, kuri sevi dēvē par “gludinātājiem”, dodas uz nomaļu vietu un gludina savas drēbes. Sadzīves darbi tiek veikti zem ūdens, karājoties pie klintīm, slēpojot vai snovojot, mežā, kanoe, uz lielām bronzas statujām, ielas vidū, automaģistrāles vidū, lecot ar izpletni un zem sasaluša ezera ledus segas.

Siera ripināšana

Konkurenti piedalās ikgadējā siera ripināšanas pasākumā Kūpera kalnā, Glosteršīrā, Lielbritānijā. Tā tas darbojas: liels siera ritulis tiek palaists ripot lejup pa stāvu kalnu, un konkurenti sacenšas skrienot pēc tā. Pirmais, kurš sasniedzis kalna pakāji, iegūst  sieru. Varbūt tas neizklausās bīstami, taču kalna stāvums ir izraisījis nevienu vien traumu.

Šaha bokss

Šaha bokss izpaužās tieši tā, kā tas izklausās – hibrīdcīņa, kurā pretinieki piesaka šahu un matu vai nokautē viens otru. Cīņa sastāv no 11 kārtām, kurās konkurenti pārmaiņus spēlē tradicionālo šahu un boksu.

Sievu nešana

Konkurss, kurā savsatrpēji sacenšas vīrieši, katrs nesot  komandas biedreni – sievu. Mērķis ir sekojoš: vīrietim visātrākajā, iepējamajā laikā jāiznes sieviete cauri īpašai šķēršļu joslai. Pirmo reizi šis sporta veids tika ieviests Sonkajärvi, Somijā. Sievu nešanas Pasaules čempionāts notiks 2021. gadā.

Vai tie nav dīvaini sporta veidi? Ja tomēr šīs sacensības izrādās pārāk trakas, uzzini, kādus klasiskus sporta veidus piedāvā Latvijas labākie totalizatori:

optibet sporta totalizators
100 eiro likmes BEZ RISKA!
Optibet Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
betwinner sporta totalizators
100% pirmās iemaksas bonuss līdz pat 100 eiro
BetWinner Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
synottip sporta totalziators
3x10 eiro bezmaksas likmes
Betsafe Totalizatora
apskats

atvērt totalizatora kontu
viens viens sporta totalizators
3x11 eiro likmes bez riska
ViensViens Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
oybet sporta totalizators
2x25 eiro bezmaksas likmes
OlyBet Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
oybet sporta totalizators
5x10 eiro bezmaksas likmes
Betsafe Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
oybet sporta totalizators
bezriska pirmā likme līdz 40 eiro
LV BET Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here