Maijs ir atnācis ar labām ziņām no VIAINVEST – sākot ar 13. Maiju, visiem patērtiņa kredītiem, kuri ir pieejami platformā, tiks paaugstināta investīciju atdeves likme uz 12%!

Atvērt VIAINVEST kontu bezmaksas

Tas nozīmē, ka visas investīcijas ,kas tiks veiktas patēŗiņa kredītos sākot no 2020. gada 13. maija pelnīs 12% gadā/ Investīcijas, kas veiktas pirms šī datuma turpinās pelnīt tos pašus procentus, ar kādiem Jūs noslēdzāt darījumu.

Apmeklējiet savu investora kontu un iestādiet 12% autoinvest rīkā!

 

Lai iegūtu maksimālo atdevi no savām investīcijām, pārliecinieties, ka Jūs esat veicis izmaiņas savā autoinvest rīka uzstādījumos, izvēloties 12% kā maksimālo investīciju ienesību.

ņemiet vērā, ka jaunā investīciju atdeves likme neattiecas uz biznesa aizdevumiem, kas ir atrodami VIAINVEST platformā

Atvērt VIAINVEST kontu bezmaksas

Kas ir VIAINVEST?

VIAINVEST ir savstarpējo aizdevumu platforma kurā ir iespējams ieguldīt savus brīvos naudas līdzekļus citu cilvēku aizdevumos un par to saņemt līdz pat 12% atdevi no investīcijām. Šajā savstarpējo aizdevumu platformā ir iespējams aizdot naudu cilvēkiem no Latvijas, Spānijas, Zviedrijas, Čehijas un Polijas. VIAINVEST ir VIA SMS (Latvijā populāra īstermiņa aizdevumu kompānija) meitas uzņēmums.

VIAINVEST prioritāte ir nodrošināt investīciju drošību. Minimālās investīcijas apjoms ir 10 € ar gada atdevi 12% apmērā.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here