Lielākā daļa no interneta peļņas shēmām, sistēmām un stratēģijām nav nekam derīgas!

Taču šajā nelielajā rakstiņā es centīšos apskatīt reālus veidus ar kuriem Jūs varētu sākt savu interneta biznesmeņa karjeru un pelnīt sākot no 50 eiro līdz pat 50 000 eiro mēnesī.

Atcerieties vienu – ka lai nopelnītu naudu internetā nav nekādu maģisko pogu vai slepeno stratēģiju, kuras zin tikai izredzētie. Ja kāds Jums saka, ka iemācīs Jums pelnīt naudu internetā, tad visticamāk viņš Jums grib kaut ko pārdot.

Tātad, apskatīsim dažus reālus veidus kā pelnīt un cik daudz ar tiem mēnesī ir iespējams nopelnīt.

Piedāvājiet cilvēkiem savas prasmes:

Ja vēlaties pelnīt naudu internetā, Jums ir jādomā gandrīz tieši tā pat kā pelnot naudu ārpus interneta. Jums ir jāpiedāvā cilvēkiem noderīgas lietas vai pakalpojumi, par ko viņi būs gatavi maksāt. Ja Jūs varat palīdzēt cilvēkiem atrisināt viņu problēmas, tad viņi Jums būs gatavi par to samaksāt!

Potenciālā peļņa: 200 – 5000 eiro

Piemēri: Jūs varat pievienoties tādiem portāliem upwork.com, freelancelatvia.lv. Piereģistrējaties šajās mājaslapās un piedāvājiet savas prasmes.

Palīdziet biznesu īpašniekiem pārdot vairāk:

Ja Jūs vēlaties nopelnīt daudz naudas, tad šis ir iespējams viens no labākajiem veidiem kā to izdarīt. Tūkstošiem biznesu gan Latvijā, gan ārzemēs grib pārdot vairāk savas produkcijas. Ja Jūs varat viņiem palīdzēt reklamēt viņu biznesu, viņi būs vairāk kā priecīgi maksāt Jums komisijas maksu par pārdoto vai noteiktu summu mēnesī vai par gabaldarbu. Arī es pats sniedzu šāda veida pakalpojumus dažādiem mazākiem un lielākiem uzņēmumiem – apkatiet www.rolands.work.

Potenciālā peļņa: 500 eiro līdz pat 50 000 eiro (ja izveidosiet savu komandu vai tiksiet pie kāda milzīga partnera)

Piemēri: līdzīgi kā iepriekšējā punktā, Jūs šiem uzņēmumiem varat piedāvāt savas interneta mārketinga spējas – mājaslapu apkalpošanas pakalpojumus, grafiskā dizaina pakalpojumus u.c.

Menedžejiet uzņēmumu sociālo tīklu kontus

Mazi un vidēji uzņēmumi vienmēr lūkojās pārdot vairāk, taču viņiem nav izdevīgi pieņemt štata darbinieku vai algot mārketinga aģentūru, lai tie apkalpotu viņu sociālo kontu tīklus. Šādos gadījumos ir vērts padomāt par sociālo tīklo kontu menedžēšanas pakalpojumu piedāvāšanu. Jūs varat sākt viens pats un menedžēt sociālos tiklūs vairākām kompānijām vienlaicīgi. Parasti, kompānijai nav nepieciešams vairāk par 1 ziņu dienā katrā platformā, tādēļ Jūs varat uzņemties pat 10 kompāniju sociālās vides menedžēšanu. Un ja Jūs no katra klienta prasīsiet tikai 100 eiro, tad tie būs jau 1000 eiro mēnesī!

Potenciālā peļņa: 500 eiro līdz pat 2000 eiro

Partnermārketings

Būt par partnermārketinga speciālistu var būt diezgan pagrūti, it īpaši pašā sākumā. Ir nepieciešams apgūt daudz jaunu zināšanu un iegūt praktisku pieredzi eksperimentu veidā lai sāktu pelnīt naudu kā partnermārketinga speciālists.

Ir ļoti daudzi cilvēki, kas pievienojas partnermārketinga tīkliem, bet tā arī nekad nenopelna savu pirmo eiro. Jums nevajadzētu cerēt, ka uzreiz sāksiet daudz pelnīt, ja esiet jauniņais šajā biznesā. Taču ar pieredzi un ieguldīto darbu Jūs varat sākt pelnīt ļoti labu naudu sākot no 1000 – 3000 eiro mēnesī. Lielākie meistari ar šo biznesu pelna pat vairākus miljonus gadā!!!

Peļņas potenciāls: 1 eiro līdz pat millions+ eiro gadā!

P.S. Arī es ar partnermārketingu pelnu ļoti labu naudu! Savā labākajā mēnesī es nopelnīju 2 200 eiro – izlasi šeit: 2019. gada pārskats – 1000 eiro mēnesī!

Un tagad pati galvenā sadaļa šajā rakstā!

Kādēļ vairums cilvēku pilnīgi izgāžas savos mēģinājumos nopelnīt naudu internetā?

Tādēļ, ka viņiem nav pietiekamu zināšanu nevienā nozarē un ir grūti sniegt cilvēkiem pievienoto vērtību, ja Jūs neesat ļoti labs kādā nozarē.

Tādēļ mans ieteikums ir apgūt kādu interneta mārketinga nozari, piemēram, sociālo tīklu pārvaldību, mājaslapu veidošanu un uzturēšanu, blogu rakstīšanas prasmes u.c. un tikai tad cerēt uz peļņu internetā.

Arī es sākumā strādāju bez samaksas par paveikto! Es esmu uztaisījis vairākas mājaslapas par baltu velti, tikai tādēļ, lai iegūtu pieredzi. Un ja Jums nav nekā noderīgāka ko darīt, tad dariet kaut ko par velti, tas Jums palīdzēs nākotnē!

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here