Jūs drošvien būsiet dzirdējuši cik daudz naudu internetā citi pelna ar Amazon un citām partnermārketinga (affiliate) programmām. Varbūt Jūs pat jau esat mēģinājis nopelnīt ar Amazon partnerprogrammu un esat izveidojis savu mājaslapu, kurā tirgojat Amazon tirdzniecības platformā pieejamos produktus, bet pēc pāris mēnešiem esat nopelnījis tikai dažus Eiro?

Jūs drošvien kaut ko darijāt ne tā, tāpēc mēs Jums parādīsim pareizo veidu kā izveidot savu mājaslapu ar Amazon produktiem un sākt pelnīt naudu internetā.

Kāpēc Jums to vajadzētu darīt? Tāpēc, ka šo biznesu var uzsākt ikviens, ar ļoti minimālām izmaksām!

Kā izveidot savu partnernārketinga mājaslapu ar Amazon produktiem?

Izveidot savu mājaslapu ar Amazon ir viena lieta, bet pati svarīgākā lieta būs šo mājaslapu popularizēt un vest uz to pareizos cilvēkus, kas pēc uzklikšķināšanas uz Jūsu mājaslapā izvietotajiem produktiem izdarīs pirkumus Amazon tirdzniecības platformā. Tādēļ ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizo nišu savai mājaslapai jau no paša sākuma.

11Izvēlieties produktu nišu

Jums būs jāveic produktu apskati un jāiesaka iegādāties šos produktus citiem cilvēkiem, tādēļ ieteicams būtu izvēlēties tādu nišu, kurā Jūs labi orientējaties un ar prieku to ieteiktu citiem. Ja Jūs nebūsiet ieinteresēts konkrētajā nišā, tad Jums būs grūti par to veidot interesantu un kvalitatīvu saturu, un iespējams tā ātri apniks. Izvēlieties samērā šauru nišu, lai būtu mazāka konkurence, piemēram, mārketinga grāmatas, makšķerēšanas piederumi, droni vai fidžet spinneri.

10Izvēlieties savas mājaslapas nosaukumu jeb domēna vārdu

Izvēlieties savu mājaslapas nosaukumu atbistošu savai produktu nišai. Domājiet par to, kā cilvēki meklēs attiecīgos produktus un iekļaujiet šos vārdus savā mājaslapas nosaukumā. Te būs dažas idejas:

Mārketinga grāmatas:  marketingagramatas.lv, gramatasparmarketingu.lv labakasmarketingagramatas.lv u.c.

Makšķerēšanas piederumi: makskeresanaspiederumi.lv, vizuliunpludini.lv, spinningi.lv, copespiederumi.lv u.c.

Bieži vien, jums mājaslapas būs jāveido Angļu valodā un jāizvēlās arī .com domēns, jo Latvijas tirgus ir par mazu lai nopelnītu šaurās Amazon nišās.

9Piereģistrējat savu domēna vārdu, uzstādiet hostingu un uzinstalējiet Wodpress.

Kā jau iepriekš minējām, Jums būs nepieciešama sava mājaslapa. Mājaslaps parasti sastāv no trīs daļām – domēna, jeb mājaslapas nosaukuma, hostinga jeb vietas kur mājaslapa atradīsies un pašas mājaslapas (mēs iesakām lietot WordPress bezmaksas mājaslapas dzinēju).

Savu izvēlēto mājaslapas domēnu jeb nosaukumu iesakām reģistrēt NIC.lv ja tas ir .lv domēns, bet ja tas ir .com vai kāds citas, tad vislabākā izvēle būs GoDaddy.com domēnu reģistrs.

Kur glabāt savu mājaslapu un kā izveidot wordpress mājaslapu atradīsiet šajā rakstā, par savas mājaslapas izveidi

8Padariet savu mājaslapu pievilcīgu

WordPress mājaslapu dzinēja labākā lieta ir tā, ka Jums būs iespēja izvēlēties kādu no jau iepriekš izveidotām Pamatnēm jeb ādiņām (templates). Šīs pamatnes ir pieejamas ar dažādiem dizainiem, funkcionalitāti un liela daļa no tām jau uzreiz atbalsta to ērtu apskati viedtālruņos

7Izveidojiet kategorijas un izvēlnes savā mājaslapā

Lai Jūsu mājaslapa būtu ērti pārskatāma un tās lietotājiem viegli uztverama ir ieteicams jau pašā sākumā izveidot apskatāmo produktu kategorijas, kurus jūs apskatīsiet. Kategorijām ir iespējams pievienot arī apakškategorijas, ja Jūsu izvēlētajā nišā ir dažāda veida produkti.

Piemēram, kategorijas varētu būt droni, radiovadāmie helikopteri, radiovadāmās automašīnas. Apakškategorijas dronu kategorijai varētu būt dronu detaļas, dronu akumulatori, dronu kameras. Pēc tam gan kategorijas, gan apakškategorijas vajadzētu iekļaut galvenajā ivēlnē, lai cilvēki viegli un ātri varētu atrast sev interesējošos produktu apskatus

6Pievienojaties Amazon Partnermārketinga tīklam

Tas ir ļoti vienkārši un bez maksas. Jums ir jāapmeklē Amazon vietne un jānospiež „Join Associates” jeb pievienoties partneriem poga lapas apakšējā daļā.

Jūsu mājaslapai jau vajadzētu būt darba kārtībā, jo Amazon darbinieki apskatīs Jūsu mājaslapu un izvērtēs tās atbilstību partnerprogrammai. Neuztraucieties, ja Jums vēl nav satura mājaslapā!

5Pievienojiet savu mājaslapu grāmatzīmēm

Lai nopelnītu naudu internetā ar Amazon partnerprogrammu, Jums būs jāveic daudz produktu apskati un ieraksti savā mājaslapā, tāpēc prātīgi būtu pievienot to savām grāmatzīmēm, lai Jūs varētu tai ātri piekļūt jebkurā brīdī.

4Izveidojiet savu pirmo partnersaiti

Apmeklējiet Amazon vietni un ieejiet savā partnera kontā. Atrodiet produktu, kuram Jūs vēlaties veikt apskatu un izmantojot Site Stripe (pelēka josla ekrāna augšpuše, kuru Jūs redzēsiet kad būsiet iegājis Amazon kā partneris) iegūstiet savu personalizēto partnera saiti uz šo produktu. Savā partnera profilā Jūs atradīsiet dažādas iespējas kā attēlot produktus un varēsiet iegūt vizuālos materiālus.

3Veiciet savu pirmo produkta apskatu

Tagad Jums ir viss lai šaktu pelnīt naudu internetā ar Amazon partnerprogrammu un savu mājaslapu! Izveidojiet apskatu savam izvēlētajam produktam, ja varat, pievienojiet tam bildes un video materiālus lai spilgtāk parādītu produkta plusus un mīnusus. Kad būsiet pabeidzis rakstīt produkta apskatu, neaizmirstiet pievienot savu unikālo Amazon partnera saiti, lai aizvestu interesentus uz Amazon attiecīgā produkta lapu.

2Ar produktu apskatiem vien nepietiks!

Pirms Jūs reklamējat savu mājaslapu, tajā vajadzētu jau būt saturam visās kategorijās. Labi būtu, ja katra Jūsu mājaslapā ietvertā kategorija saturētu vismaz 2-3 produktu apskatus vai cita veida ierakstus. Jūsu mājaslapā vajadzētu būt arī cita veida ierakstiem. Jums vajadzētu izveidot arī bloga sadaļu, kur Jūs apskatīti dažādas Jūsu nišas aktualitātes un jaunumus. Ceru ka Jūs sapratāt – jo vairāk ierakstu, jo labāk. Un pati labākā ziņa ir tā, ka katrs Jūsu raksts tiks pamanīts no Google puses un Jūsu mājaslapa saņems bezmaksas apmeklētājus no Google meklēšanas rezultātiem.

Vairāk par meklētājprogrammām un SEO varat izlasīt šeit

1Reklamējiet savu Amazon partnermārketinga mājaslapu

Labākais bezmaksas veids kā reklamēt savu mājaslapu ir apgrozīties tur, kur apgrozās Jūsu izvēlētās nišas entuziasti vai interesenti. Tie var būt gan dažādi forumi, gan jautājumu/atbilžu portāli, sociālo tīklu grupas u.c. Ļoti labs reklāmas kanāls ir Facebook apmaksātās reklāmas, kur Jūs varat sasniegt izraudzīto auditoriju par salīdzinoši zemām izmaksām.

Vairāk par reklāmu sociālajos tīklos varat atrast šeit

Noslēguma padomi:

Pievienojiet savai mājaslapai Google Adsense reklāmas. Tas ir bez maksas un Adsense reklāmas ir ļoti viegli uzstādīt.

Uzstādiet sasniedzamus ienākumu mērķus. Kā Amazon partnerprogrammas dalībnieks, Jūs pelnīsiet apmēram 5% no katra pārdotā produkta, kas tiks nopirkts caur Jūsu unikālo saiti. Tas nozīmē, ka lai nopelnītu 100 Eiro, Jums būs jāpārdod produkti 2000 Eiro apmērā. Labā ziņa ir tā, ka Jūs saņemsiet komisijas maksājumus par visiem pirkumiem, kas tiks veikti ja Amazon tirdzniecības platforma tiks apmeklēta caur Jūsu partnera saiti.

Atcerieties, ka šī ir reāla peļņas iespēja internetā un lai nopelnītu, Jums būs jāiegulda gan savs laiks, gan jāapgūst jaunas zināšanas. Izlasiet ko Jūs atradīsiet Google, ja meklēsiet „Kā nopelnīt naudu internetā” un būsiet pārsteigti!

2 KOMENTĀRI

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here