Totalizatoru kantoriem katrs klients ir labs peļņas avots, jo kā zināms, ilgtermiņā naudu totalizatoros nopelna 2% vai pat mazāk no visiem spēlētājiem. Ja gribat būt starp šiem 2% veiksminieku, Jums tomēr vajadzēs pielietot kādu sistēmu vai stratēģiju, pēc kuras vadoties Jūs izdarīsiet gudras likmes, labi pārvaldīsiet savu „banku” un būsiet uzvarētājs ilgtermiņā.

Mēs nevaram pateikt neko tādu, kas 100% ietekmēs Jūsu rezultātu un Jūs pēkšņi kļūsiet par profesionālu totalizatoru spēlmani, bet varam dot Jums dažas norādes.

Daudzi futbola fani domā ka viņi, daudzus gadus skatoties futbolu pa televīzoru vai spēlējot ar draugiem vai amatieru komandās, ir pietiekami gudri un pieredzējuši lai varētu paredzēt spēli un uzvarēt totalizatorus. Patiesībā tieši šie „gudrinieki” ir tie kas zaudē savu banku jau pēc pāris likmēm, jo viņi neizmanto nekādu sistēmu vai stratēģiju, bet izdara likmes par kurām viņi ir „droši”.

Lai pārspētu totalizatorus, Jums būs nepieciešamas šādas rakstura iezīmes:

1Disciplīna likmju veikšanā

Viens no svarīgākajiem punktiem lai pārspētu totalizātoru ir disciplīna. Ja Jūs likmes izdarīsiet dusmu, sajūsmas, vēlmes atspēlēties vadīts, tad ātri vien Jūs nonāksiet „nabagu mājā”. Ilgtermiņā ir gandrīz neiespējami uzvarēt bez attiecīgas disciplīnas. Jūs nevarat būt profesionālis bez disciplīnas!

Bieži vien likmes tiek izdarītas uz spēlēm, kurās Jums šķiet ka Jūsu favorītkomanda noteikti uzvarēs, tādēļ Jūs uz šo likmi liekat vairāk naudas. Īpaši ja koeficienti ir pievilcīgi. Tā noteikti nevajadzētu darīt, jo sportā neko nevar zināt. Ja spēle beidzas 0-0, kurš būs vairāk sarūgtināts, disciplinētais likmju veicējs vai tas kurš uz šo likmi ir uzlicis visu savu naudu?

2Cītīgums

Ja zaudējat kādu spēli, analizējiet kādēļ tā notika un izdariet secinājumus. Ja vēlaties pārspēt totalizatorus, tad Jums ir jāanalizē un jābūt uzmanīgam ar savām likmēm.

Likju uzdarīšana pēc „sajūtām” ir lielākā kļūda ko pieļauj iesācēji. Viņiem vienmēr ir sajūta ka viņi zin kā mačs beigsies, ka pretinieku uzbrucēji būs bezcerīgi, ka viņu favorītkomanda, taču, pārliecinoši uzvarēja iepriekšējā spēlē un uzvarēs arī šodien, vai kāds no spēlētājiem ir uzvilcis laimīgās zeķes. Lai nu kāds būtu šīs pārliecības iemesls, tas nestrādās ilgtermiņā. Pat ja šīs likmes tiks izdarītas pie totalizatoru kantoriem ar visaugstākajiem koeficientiem, ilgtermiņā ar šādu piegājienu naudu nopelnīt neizdosies

Bukmeikeri tērē miljonus lai maksātu algas labākajiem statistikas analītiķiem lai tie analizētu katru spēli. Skaidrs, ka vidusmēra totalizatoru spēlētājs nevar sacensties ar šiem resursiem, bet interneta izmantošana un sekošana tajā pieejamajiem statistikas datiem palīdzēs Jums iegūt skaidrāku viedokli par attiecīgo spēli.

Ir pieejami vairāki servisi un portāli kas piedāvā noderīgu statistiku  par visām pasaules vadošajajām futbola līgām. Būtu ļoti prātīgi pārkāpt pāri savam pašizdomātajam futbola eksperta statusam un sākt izmantot kādu no šiem servisiem, piemēram, GoalProfits vai WhoScored. Kā arī vajadzētu izmantot kādu futbola likmju stratēģiju.

3Pārliecība par savām totalizatora likmēm

Sporta likmju profesionāļi ir pārliecināti par to ko viņi dara – par savām likmēm. Īpaši tad, kad viņi izdara likmes pret spēles favorītiem. Ir vajadzīga ticība un drosme par to, ka Jūsu stratēģija ir tiešām strādājoša un pie tās ir jāpieturās, savādāk Jums neizdosies būt pelnošam ilgtermiņā

Nepieciešamais drosmes daudzums būs atkarīgs no spēļu apstākļiem. Piemēram, ja Jums būs jāliek likme ka Ventspils zaudēs, Jūs šo likmi izdarīsiet ar lielāku pārliecību, nekā ja Jums likme ir jāliek pret Barselonu.

Vislabāk, ja jūs nejūtaties ērti izdarīt kādu likmi, labāk to ir neizdarīt nekā likt pretēju likmi, kas vairs neietilpst Jūsu stratēģijā. Jums ir jābūt pietiekami drosmīgam sekot sistēmai vai atteikties no tās. Centieties neizdarīt likmes, kuras nav aprēķinātas!

4Plānošana var novērst sliktu sniegumu

Būt gatavam izmantot stratēģiju vai sistēmu lai pārspētu totalizatorus ir obligāta nepieciešamība! Jums vajadzētu izvēlēties futbola likmju stratēģiju, pēc kuras izdarīsiet savas likmes.

Lielisks rīks savu likmju analizēšanai ir MyBetLog.com

Lai pārspētu totalizatorus, Jums būs nepieciešama arī gudra naudas pārvaldības stratēģija. Klasiskā stratēģija ir tāda, kad Jūs uz katru likmi liekat summu kas ir noteikts procents no Jūsu „Bankas”. Piemēram, ja Jūsu totalizatora kontā ir 100 Eiro un Jūs esat nolēmis uz katru spēli likt 5% no savas bankas, tad tie būs 5 eiro. Ja Jūs būsiet nopelnījis 20 eiro un Jūsu banka būs 120 eiro, tad Jūsu likmes būs 5% no šīs summas, šajā gadījumā 6 eiro.

5Pacietība un ilgtermiņa domāšana lai uzvarētu totalizatoros

Katra professionāla totalizatoru vai treidinga darboņa galvenā rakstura iezīme ir pacietība. Pa maziem solīšiem virzoties uz priekšu ir iespējams sasniegt lielus rezultātus.

Ja Jums piemīt visas no augstāk minētājām īpašībām, tad noteikti arī pacietība būs Jūsu īpašību sarakstā. Visas šīs īpašības Jums palīdzēs pārspēt totalizatoru kantorus. Protams, Jūs varat uzvarēt pāris likmes, pat daudzas, bet ilgtermiņā bez nepieciešamajām rakstura īpašībām, pārdomātas stratēģijas un apzinātas naudas pārvaldīšanas Jums tas diez vai izdosies.

LATVIJĀ LABĀKIE TOTALIZATORU KANTORU BONUSI:

100 eiro likmes BEZ RISKA!
Optibet Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
betwinner sporta totalizators
100% pirmās iemaksas bonuss līdz pat 100 eiro
BetWinner Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
synottip sporta totalziators
3x10 eiro bezmaksas likmes
Betsafe Totalizatora
apskats

atvērt totalizatora kontu
viens viens sporta totalizators
3x11 eiro likmes bez riska
ViensViens Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
oybet sporta totalizators
2x25 eiro bezmaksas likmes
OlyBet Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu
oybet sporta totalizators
5x10 eiro bezmaksas likmes
Betsafe Totalizatora
apskats
atvērt totalizatora kontu

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here