Sievietes biznesā šobrīd saņem vairāk uzmanības nekā jebkad agrāk. Tas nav tikai par nostāju, tas ir par sievietēm, kuras, izmantojot iespēju novirzīties no standarta un tajā pašā laikā uzsākot biznesu, veido pašas savas finansiālās izvēles.

Runājot par to, kas jauns notiek 2019. gadā? Kas ir notikumu vai scēnu centrā starp uzņēmējām?

Mēs pārmeklējām internetu, lai noskaidrotu, kas ir topā un kas nav, un atradām šīs 7 top uzņēmējas un biznesa sievietes.

Paskaties viņu mājaslapas un sociālo mediju profilus, lai uzzinātu vairāk par to, kādēļ viņas ir tik populāras 2019. gadā.

1. Isabel dos Santos

Isabel dos Santos ir pasaulslavena uzņēmēja, kura izpelnīja uzmanību par viņas biznesa ekspertīzi un vēsturi Anglijā.

Papildus neskaitāmiem biznesa un finansiāliem panākumiem, kā daudziem veiksmīgiem uzņēmējiem, Isabela tagad arī koncentrējas uz vispasaules cilvēku labsajūtu un dzīves uzlabošanu. Un tas nav tikai par vienlīdzīgu darba samaksu un sieviešu tiesībām viņu darba vietā, bet arī stripra koncentrācija uz Angolas humanitārajām nepieciešamībām.

Šobrīd Isabela dos Santos ir valdes locekle vairākās kompānijās Portugālē un Angolā. Viņas īpašumā ir arī likmes afluentos biznesos, to skaitā ZAP, (digitālā satelīta televīzijas kompānija), Candando (vairāk kā 1500 darbinieki). Sodiba un arī EFACEC, kas ir lielākā portugāļu koorporācija enerģijas, inženierzinātņu un mobilitātes jomā, ar vairākām filiālēm dažnedažādos starptautiskos tirgos. Papildus tam visam, Isabel dos Santos ir novirzījusies uz sieviešu iespēju aizstāvēšanu un pastāv par šīm iespējām, izmantojot savu biznesu Zap, kam viņa pēdējā laikā ir visvairāk pievērsusi uzmanību.

2015. gada novembrī, BBC nosauca Isabel dos Santos par vienu no 100 ietekmīgākajām sievietēm pasaulē.

Pārliecinies, ka esi lietas kursā par Isabelu 2019. gadā. Un ja viņa Tevi ieinteresēja, uzzini vaiāk par vinu šeit.

2. Sheryl Sandberg

Sheryl Sandberg sāka savu uzņēmējdarbību, strādājot ar Facebook kā 2. svarīgākais darbinieks 2008. gadā. Tajā laikā neviens nezināja, vai Facebook gūs panākumus vai nē. Bet ar viņu, kā vienu no galvenajām, kompānijas lietotāju bāze palielinājās desmitkārtīgi.

Ar visiem viņas sakrātajiem panākumem, šobrīd Sandberga arī tiek uzskatīta kā iedvesmojoša uzņēmēja starp citām pasaules sievietēm.

Tagad, pateicoties viņas un citu ieguldījumiem, Facebook tiek redzēts kā viena no bagātākajām un spēcīgākajām kompānijām pasaulē.

2019. gadā Šerilas Sandbergas neto vērtība tiek uzskatīta par 2 miljardiem dolāru un viņai ir best-selleru grāmatas, domātas uzņēmējām, kā piemēram, Lean In: Women, Work, and the Will to Lead.

Tu vari uzzināt vairāk par Sandbergu, sekojot viņas Instagram profilam.

3. Tory Burch

“10xfactory.com” savā publikācijā uzskata Tory Burch par vienu no top10 2019. gada uzņēmējām. Tam ir labs iemesls. Viņa ir amerikāņu modes dizainere, kā arī biznesmene un filantropa. Viņai ir pašai sava kompānija, zināma kā Tory Burch, LLC, kurā parādās daži no viņas labākajiem modes dizainiem, kuros atspoguļojas dažādas pasaules kultūras.

Viņu Forbes 2015. gadā ierindoja 73. vietā kā vienu no pasaules spēcīgākajām sievietēm, un viņa turpina veidot atjautīgas preces, kuras saņem uzmanību modes pasaulē.

Uzzini vairāk par Toriju Burču Tory Burch Social Media lapā un seko viņai Facebook un citos mediju portālos.

4. Cher Wang

Cher Wang ir dzimusi Taivānā un ir HTC Corporation līdzdibinātāja. HTC pēdējo desmit gadu laikā ir strādājis kopā ar Microsoft Corporation, lai attīstītu Windows telefonu ar HTC operētājsistēmu tajā iekšā, kā arī integrētu VIA Technologies mikroshēmojumu.

Viņa absolvēja Berklijas universitāti Kalifornijā un Forbes Magazine uzskata, ka viņas ienākumi, kopā ar viņas vīra – Wenchi Chen, ir apmēram 850 miljonu dolāru.

Seko Čerai Twitter un uzzini, kā viņa 2017. gadā noslēdza milzīgu līgumu ar Google, kas neizsakāmi izmainīja abu kompānijas.

5. Angie Hicks

Angie Hicks vārds, iespējams, nav gluži dzirdēts, par cik viņa ir labāk zināma kā Angie no “Angie’s Home Services”. Cilvēki, kuri meklē palīdzību viņu mājas dzīvē, lai dabūtu labus darbus, vai tie, kuri meklē konkrētas palīdzības iespējas, vienmēr griežas pie Endžijas priekš padomiem.

Celebrity Net Worth uzskata, ka Endžijas ienākumi ir apmēram 190 miljons dolāru. Nav tik slikti priekš sievietes no mazas pilsētas, kura sāka savu darbu kā vienkārša biznesmene.

Tu vari uzzināt vairāk ar Endžiju, viņas Facebook lapā, un sekot līdzi viņas darbam un panākumiem.

6. Oprah Winfrey

Oprah Winfrey (labāk zināma viņas faniem kā vienkārši Oprah) ir saglabājusi savu statusu kā viena no top izpilddirektorēm un biznesmenēm pasaulē jau divus gadu desmitus. Viņas neto vērtība tiek uzskatīta par vairāk kā 2.5 miljardu dolāru, un viņa pat uz laiku bija bagātākās sievietes pasaulē statusā. Viņai vēl joprojām pieder OWN (Oprah Winfrey Network) un viņa atrod laiku arī filantropijas darbiem.

Oprah uzsāka savu karjeru kā aktrise “The Color Purple”, vienā no pirmajām, slavenā un augsti vērtētā, režisora Stīvena Spīlberga filmā, un viņa straujā ātrumā ieguva slavu kā sarunu šova vadītāja, TV producente un izpilddirektore.

Oriģinālais Oprah raidījums vairs netiek rādīts ABC tīklā. Tā vietā, viņas pašas tīklā un laikā tiek raidīts Oprah šovs ar nosaukumu “Own”.

Tu vari uzzināt vairāk par Oprah sekojot līdzi viņas Twitter profilam.

7. Sara Blakely

Sara Blakely ir Spanx komānijas dibinātāja, kura parādījās šovā “Shark Tank”, lai izrādītu savu ideju par formai pieguļošu apakšveļu, kas palīdzētu sievietēm izskatīties vairāk formā un tievām zem jebkā, ko viņas valkā.

Šī ideja Bleikelijai radās, kad viņa atzinās, ka ir iztērējusi vairāk kā 5000 dolāru, cenšoties atrast kaut ko glaimojošu, ko vilkt zem baltām biksēm.

Šobrīd, Spanx lepojas ar veselu pieguļoša apģērba līniju un tā ir redzama veikalos visās Amerikas Savienotajās Valstīs, ieskaitot ekskluzīvos Neiman Marcus veikalos. Bet viņa tur neapstājās! Šajā momentā, 2019. gadā, Spanx preces ir pieejamas jau 65 pasaules valstīs!

Viņa šobrīd ir viesinvestore ABC šovam “Shark Tank”, kur viņa sāka savu karjeras ceļu, un viņa dažkārt iegulda naudu iesākšanas procesā citām sieviešu dibinātājām. Tiek uzskatīts, ka viņas neto vērtība ir 1.1 miljards dolāru.

Seko Bleikelijai viņas Facebook profilā, lai redzētu, ko viņa darīs tālāk.

Apkopojums

Ceram, ka izbaudīji šo apkopojumu ar 7 uzņēmējām un biznesmenēm, kurām sekot līdzi šogad. Mēs varējām izvēlēties vēl daudzas citas, par cik, šķiet, pēdējā laikā sievietes sāk iekarot biznesa pasauli lielā ātrumā. Bet šis tāpat der kā labs piemērs tam, kā sievietēm klājas biznesa pasaulē šobrīd.

Ja Tu esi sieviete un Tev ir lieli mērķi nākotnei, nezaudē cerības. Vēl aizvien ir daudz iespēju un industrijas, kas aktīvi runā par jauna Opras vai Čeras Vangas meklēšanu.

Visas šīs sievietes sāka ar kaut ko vienkāršu, bet viņas audzēja savas biznesa idejas līdz varēja veidot savu pašu un izcēlās, parādot pasaulei, ka viņas ir īpašas.

Kas šīs sievietes padara unikālas? Kā viena uzņēmēja nesen teica, “Mūs jābeidz atvainoties.” Viņa atsaucās uz veidu, kā sievietes mēdz justies – it kā viņas nekad nenonāks līdz tam pašam līmenim kā vīrieši, kuri tradicionāli biežāk aizpilda izpilddirektoru un uzņēmēju lomas, salīdzinot ar sieviešu kolēģiem.

Realitāte ir tāda, ka gan sievietes, gan vīrieši ar spēcīgām līdera kvalitātēm, ievērības cienīgām idejām, un vēlmi tās izpildīt, var vienlaicīgi nokļūt priekšgalā.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here