Bolt, Igauņu biznesa vienradzis, kas iepriekš bija zināms kā Taxify, 2019. gada sākumā paziņoja, ka plāno attīstīt ēdiena piegādes pakalpojumus  “Bolt Food” valstīs, kurās jau šobrīd darbojās Bolt. Jau 2019. gada vasarā šis pakalpojums tika palaists Eiropā – Igaunijā un Somijā, kā arī Āfrikā – Dienvidāfrikas Republikā.

bolt food atsauksmes

2020. gada sākumā ir plānots palaist “Bolt Food” arī Rīgā. Jāatgādina, ka “Bolt” 2018. gadā savā lietotnē iekļāva arī elektriskos skrejriteņus, savukārt uzņēmuma ienākšana ēdienu piegādes nozarē iezīmē būtisku platformas paplašināšanos.

Kādēļ Bolt grasās ienākt ēdienu piegādes tirgū?

Bolt aplikāciju lieto vairāk nekā 25 miljoni lietotāju visā pasaulē. Uzņēmuma klienti aktīvi interesējas par ēdienu piegādes pakalpojumu. Šajā pakalpojumā uzņēmumam ir jāiegulda īpaši rūpīgs darbs, lai piedāvātā tehnoloģija un aplikācija būtu klientiem ērti lietojama un saprotama. Bolt starptautiskā pieredze un infrastruktūra dod viņiem būtiskas priekšrocības.

Ar ko Bolt Food atšķirsies no Wolt un citiem ēdiena piegādes pakalpojumiem?

Bolt Food centīsies piedāvāt gan zemāku piegādes cenu salīdzinājumā ar citām platformām, gan vienlaikus nodrošināt iespējami labāko atbalstu Bolt kurjeriem. Turpretī restorāniem lielākā vērtība būs Bolt pastāvīgo klientu bāze.

Kā izmantot Bolt Food ēdienu piegādes pakalpojumus?

Lai izmantotu jauno ēdienu piegādes pakalpojumu, nepieciešams lejupielādēt aplikāciju Bolt Food. Lietotne piedāvās tuvākos restorānus, ņemot vērā klienta atrašanās vietu. Šobrīd pakalpojums tiks uzsākts Tallinas centrā, taču pavisam drīz piegāde tiks nodrošināta arī citos pilsētas rajonos, un jau tuvākajā laikā varam to gaidīt arī Latvijā.

Kā kļūt par Bolt Food kurjeru?

Lai kļūtu par Bolt Food kurjeru, Jums ir jāaizpilda pieteikuma anketa Wolt mājaslapā.

Anketā Jums būs jānorāda:

  • Informācija par sevi;
  • Ar kādu transportlīdzekli veiksiet piegādes (velosipēdu, skūteri vai automašīnu);
  • Jūsu telefona operētājsistēma;
  • Valodas, kādas Jūs pārvaldāt;
  • Plānotais darba laiks;
  • Vai esat gatavs sākt strādāt nedēļas laikā;

Kad būsiet aizpildījis pieteikuma anketu, ar Jums sazināsies Bolt Food pārstāvis un veiks turpmākos procesus, kas nepieciešami, lai Jūs varētu sākt strādāt par Bolt Food kurjeru.

Cik var nopelnīt ar Bolt Food?

bolt food apskats

Viens no Bolt Food uzstādījumiem ir lielāka peļņa kurjeriem, salīdzinājumā ar citiem ēdiena piegādes pakalpojumu sniedzējiem. Tātad, teorijā, ar Bolt Food vajadzētu varēt nopelnīt vairāk naudas nekā ar Wolt vai citiem līdzīgiem šī pakalpojuma sniedzējiem.

Kamēr šis pakalpojums vēl nav pilnībā ienācis Latvijā, mēs nevaram zināt, vai šis solījums piepildīsies. Tikmēr mēs varam apskatīties, cik pelna jau esošā ēdiena piegādes uzņēmuma Wolt kurjeri – Cik pelna Wolt ēdiena piegādes kurjeri.

Bolt Food kurjeru atsauksmes

Bolt Food ēdienu kurjeru atsauksmes vēl nav pieejamas!

Bolt Food Akcijas – Atlaides kods

Bolt Food vēl nav izsnieguši nevienu akcijas – atlaides kodu.

Izmantojot akcijas kodus ir iespējams saņemt atlaidi pirmajam pasūtījumam vai saņemt bezmaksas piegādi, veicot pirmo pasūtījumu.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here