Ik pa laikam saņemu e-pastus no Bulkestate platformas par jauniem investīciju objektiem. Bulkestate ir Latvijā izveidota savstarpējo aizdevumu platforma, kura koncentrējas uz nekustamā īpašuma projektiem.

Bulkestate Apskats: Savstarpējie Aizdevumi Nekustamajos Īpašumos

Bulkestate saved kopā personas kam pieder nekustamie īpašumi ar cilvēkiem, kas meklē alternatīvus investīciju veidus. Ikviens var kļūt par investoru un finansēt projekta izmaksas, tādā veidā nopelnot daudz lielākus procentus kā, piemēram, noguldot naudu bankā.

Kā jau minēju, regulāri saņemu šos e-pastus un ir ļoti interesanti redzēt Bulkestate investīciju objektus, to izmaksas un iespējamos peļņas procentus no investīcijām. Domāju ka nenāktu par sliktu parādīt vienu praktisku investīciju projekta piemēru arī Jums.
bulkestate investiciju objekts

Investīciju objekts: dzīvoklis 156,2 m2 “Saules Terasēs” Jūrmalā, Dzintaru ielā 36.

  • Atdeve no investīcijām: 16% (+2%)
  • Mērķa investīciju apjoms: 270,000 EUR
  • Aizdevuma termiņš: 12 mēneši
  • Aizdevuma vērtība: 70%
  • Drošības garantija: hipotēka

Investori kuri veiks 10,000 EUR investīcijas vai lielākas, saņems 1% naudas atmaksu no investīciju apjoma (Ieguldot 10,000 eiro, Jūs uzreiz saņemsiet 100 eiro naudas atmaksu)
Bet investori kuri veiks 25,000 EUR investīcijas vai lielākas, saņems 2% naudas atmaksu no investīciju apjoma (Ieguldot 25,000 eiro, Jūs uzreiz saņemsiet 500 eiro naudas atmaksu)

Nezinu kā Jums, bet man šī šķiet ļoti laba, alternatīva investīciju iespēja, kurā Jūs jau pirms ieguldījuma veikšanas zināsiet cik Jūs nopelnīsiet. Jāpiemin arī fakts, ka minimālais investīciju apjoms šajā projektā ir tikai 50 eiro – lieliska iespēja kļūt par investoru ar nelieliem līdzekļiem.

Ja vēlaties izmēģināt šo investīciju iespēju, izlasiet Bulkestate apskatu vai arī apmeklējiet Bulkestate mājaslapu.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here