Kas ir Lyoness lojalitātes programma?

Lyoness lojalitātes programma ir lielākā iepirkšanās apvienība pasaulē. To lieto vairāk kā 8 miljoni cilvēku 49 pasaules valstīs.

0
943

Lyoness lojalitātes programma ir lielākā iepirkšanās apvienība pasaulē. To lieto vairāk kā 8 miljoni cilvēku 49 pasaules valstīs. Lyoness lojalitātes kartes lietošana ir bez maksas. Tās lietotāji neuzņemas nekāda veida iepirkšanās saistības, bet iegūst iespēju iepirkties ar labākiem nosacījumiem. Lyoness lojaliātes programmas dalībnieki var iepirkties gan parastajos veikalos, gan internetā jebkurā no programmas dalībvalstīm.

Piesakieties savai Lyoness lojalitātes kartei šeit

Kā strādā Lyoness lojalites programma?

Par katru pirkumu kuru Jūs veicat pie Lyoness lojalitātes partneriem Jūs saņemsiet nelielu % no pirkuma vērtības atpakaļ uz savu bankas kontu. Piemēram, pērkot pārtiku veikalā Maxima, Jūs saņemsiet 2% Cashback jeb naudas atmaksu un 1 Shopping Points. Ja Jūs iepirktos pa 50 eiro veikalā Maxima Jūs saņemtu 1 eiro atpakaļ uz savu bankas kontu un 0,5 Shopping Points (iepirkšanās punkti).

Shopping Points jeb iepirkšanās punktus Jūs varat apmainīt pret Lyoness lojalitātes parnerkompāniju īpašajiem piedāvājumiem.

Kāpēc cilvēki lieto Lyoness lojalitātes karti?

  • Tā aizvieto daudzas citas lojaitātes kartes. Ar vienu Lyoness lojalitātes karti Jums ir iespējams iepirkties pie vairāk kā 350 lojalitātes partneriem Latvijā un vairāk kā 80 000 partneriem visā pasaulē.
  • Digitālā Lyoness karte vienmēr būs atrodama Jūsu viedtālrunī. Ielādējot lyoness mobilo aplikāciju savā telefonā Jums vienmēr tā būs līdz un Jūs to varēsiet izmantot savās iecienītākajās iepirkšanās vietās.
  • Lojalitātes partneru piedāvājumi. Katram uzņēmumam, kurš ir Lyoness lojalitātes programmas partneris, ir iespēja izveidot savus īpašos piedāvājumus un parādīt tos visiem Latvijas Lyoness kartes lietotājiem. Iegādājoties šos piedāvājkumus Jūs atkal saņemsiet gan Cashback, gan Shopping Points.
  • Draudzības prēmija. Jums ir iespēja ieteikt šo programmu saviem draugiem un saņemt 0,5% draudzības prēmiju par savu draugu pirkumiem gan internetā, gan ar karti. Ja Jūsu draugs uzpildīs degvielu uzpildes stacijā Lukoil par 100 eiro, Jūs saņemsiet 0,50 eiro savā bankas kontā.
  • Iepirkšanās gan interneta veikalos, gan parastajos veikalos. Lyoness atšķirās no citām lojalitātes programmām ar to ka šo karti var izmantot gan internetā, gan parastajos veikalos. Jūs varat iepirkties tādos interneta veikalos kā eBay, AliExpress, Booking.com, Hotels.com u.c. Kā arī desmitiem tūkstoši parastajos veikalos visā pasaulē.
  • Šī karte strādā ne tikai Latvijā. Šo lojalitātes karti Jūs varat izmantot 49 valstīs. Vai aizbraucot uz kādu citu valsti Jums makā ir kāda lojalitātes karte? Drošvien ka ne! Ar Lyoness Jums ir simtiem lojalitātes kartes gan Latvijā, gan ārzemēs.

Kā iepirkties ar CashBack karti?

Iepērcieties savā vietējā Cashback veikalā;
Uzrādiet savu “Cashback Card” karti, maksājot par pirkumu;
Saņemiet Cashback un “Shopping Points”.

Kā iepirkties ar Lyoness internetā?

Apmeklējiet savu Lyoness profilu, izvēlieties Interneta veikalu, kurā vēlaties iepirkties;
Noklikšķiniet uz “Iepērcieties internetā tūlīt!” un sāciet iepirkties;
Saņemiet Cashback un “Shopping Points”.

Piesakieties savai Lyoness lojalitātes kartei šeit

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here