Reinvest24

8.4

Investīciju ienesīgums

9.5/10

Aizdevumu likviditāte

8.0/10

Atskaites

7.5/10

Platformas lietojamība

8.5/10

Plusi

 • Investīcijas sākot no 100 eiro
 • Investīciju atdeve līdz pat 14.6 %
 • Iespēja pārdot akcijas un izņemt naudu jebkurā brīdī
 • Visaptveroši pārskati par investīciju projektiem
 • Nekustamo īpašumu investīcijām ir zemi riski

Mīnusi

 • Relatīvi jauna investīciju platforma
 • Nav atpirkšanas garantijas
 • Attālas investīcijas

Ieguldījumiem nekustamajos īpašumos vajadzētu būt pašā prioritāšu augšgalā, ja runa iet par naudas investēšanu. Nekustamie īpašumi ir viens no visdrošākajiem veidiem kā investēt naudu, kā arī tas palīdz cīnīties ar inflāciju. Nekustamie īpašumi pat var nodrošināt pasīvus ikmēneša ienākumus ieguldot izīrējamos īpašumos. Turklāt, riski, kas saistīti ar nekustamajiem īpašumiem, ir pavisam nelieli salīdzinot ar akcijām vai obligācijām. Tomēr, šai biznesa nišai ir arī savi mīnusi, kā piemēram, augstās cenas, juridiskās procedūras, un nepieciešamie resursi un kapitāls. Par laimi, mūsdienās veikt investīciju īpašumos ir viegli, pateicoties nekustamo īpašumu investīciju platformām, piemēram Reinvest24.

Kas ir Reinvest24?

Reinvest24 ir ir jauna, Eiropā bāzēta nekustamo īpašumu investīciju platforma. Kopfinansējuma platforma tika uzsākta 2018 gadā, bet Reinvest24 komanda nodarbojas ar augsta profila nekustamo īpašumu investīcijām jau vairāk nekā 10 gadus. Reinvest24 komandu veido finanšu, nekustamo īpašumu un IT jomu eksperti ar daudzu gadu pieredzi, kas ir strādājuši ar vairāk nekā 10 miljoniem eiro investīcijās. Reinvest24 demokratizēja nekustamos īpašumu investīcijas, padarot tās pieejamas jebkuram cilvēkam, ļaujot investēt nekustamajos īpašumos sākot no 100 eiro.

Kā tas strādā?

Investori var iegādāties akcijas dzīvojamajos un komerciālajos nekustamajos īpašumos kolektīvi ar citiem ieguldītājiem sākot no 100 eiro. Veicot ieguldījumu, Jūs sākat gūt peļņu no īres un kapitāla pieauguma. Ieguldot peļņu citos investīciju projektos Jūs varat dažādot savu portfolio un nodrošināt ienākumus no vairākiem īpašumiem. Ieguldot savu peļņu, ieguldītāji samazina riskus un nodrošina ilgtermiņa investīciju stratēģiju, kas nodrošina veidu kā pasīvi gūt peļņu. Reinvest24 investīciju platformā jūsu investīciju periodam nav ierobežojumu. Profesionāļu komanda parūpejas par katra projekta tirgus izpēti, papīrdarbiem un īpašuma apsaimniekošanu kamēr ieguldītāji iegūst vienkāršu, drošu ieguldījumu, kas nodrošina ilgtermiņa pasīvos ienākumus.

Vai ir droši investēt ar Reinvest24?

Tavs ieguldītais kapitāls ir tieši saistīts ar pašu īpašumu. Tas nozīmē, ka ieguldītāji gūst peļņu no īpašuma vērtības pieauguma laika gaitā, it īpaši tad, kad tas tiek attīstīts. Turklāt, ieguldītāji var brīvi pārdot savas akcijas jebkurā brīdī atvērtā tirgū. Pēctam kad Reinvest24 iegūst nepieciešamo kapitālu investīciju projektam, īpašums kļūst par aktīvu Īpašā nolūka uzņēmumam (SPV). SPV ir legāls meitas uzņēmuma statuss, kas samazina risku un saglabā pienākumu attiecībā uz ieguldītājiem. Tā kā katram īpašumam ir savs SPV, visi īpašumi paliek droši, un tos neietekmē citu projektu finansiālais stāvoklis.

Vai investīcijām ir kāda veida garantija?

Kad īpašums tiek nopirkts, to ieķīlā noteikta juridiskā firma, kas uzņemas nodrošinājuma aģenta lomu. Nodrošinājuma agents ir kā objektīvs sargsuns, kurš pārliecinās lai ieguldītāju intereses tiek turētas drošībā. Ja tiek sasniegti notiekti kritēriji saskaņā ar nodrošinājuma aģenta līgumu, viņi saņem kontroli pār īpašumu, ar vienu uzdevumu, pārdot īpašumu par augstāko iespējamo cenu, izdalot saņemtos aktīvus ieguldītājiem. Īpašums, kurā ieguldi, kļūst par nodrošinājumu. Tas nozīmē, ka tavs ieguldījums ir pasargāts ar īpašuma vērtību.

Kā izskatās ieguldījumu process:

 • Reinvest24 izvēlas labākos nekustamā īpašuma projektus.
 • Nekustamo īpašumu projekti tad tiek izskatīti un publicēti kopfinansējumam.
 • Ieguldītāji tad piereģistrējas un veic identifikācijas procedūru pirms tie var veikt iemaksu platformā.
 • Ieguldītāji var izvēlēties starp dažādiem komerciāliem, nomas un attīstības īpašumiem.
 • Ieguldītājiem tiek piešķirtas akcijas par ieguldījumu īpašumā.
 • Ieguldījumi tiek nodrošināti ar īpašumu hipotēkām, darbojoties kā nodrošinājums par labu visiem ieguldītājiem.
 • Kolīdz finansējuma posms ir noslēdzies, SPV (Īpašā nolūkā transportlīdzeklis) uzņēmums tiek radīts.
 • Līgumi tiek automātiski sagatavoti par katru investīciju.
 • Ieguldītāji gūst peļņu no īres maksām un kapitāla pieauguma.
 • SPV pārvalda īpašumus, tiek galā ar īrniekiem un citām ikdienā nepieciešamajām darbībām.
 • Nomas īpašumu ieguldītāji saņem ikmēneša dividendes no īres maksas.R
 • Ieguldītāji var pārtraukt dalību ieguldījumu projektā jebkurā brīdī, pārdodot savas akcijas.
 • Ieguldītāji var izvēlēties naudas izmaksu, vai arī turpināt ieguldīt savu peļņu lai dažādotu savu ieguldījumu portfolio.

Ar ko Reinvest24 atšķirās no citām platformām?

Reinvest24 nenodarbojas ar starpniecību fiksēta termiņa aizdevumiem. Platforma piedāvā iespēju ieguldīt nekustamajos īpašumos, gūstot peļņu tādā pašā veidā kā ja tev piederētu daļa īpašuma. Lielākā daļa nekustamo īpašumu kopfinansējuma platformas piedāvā tikai starpniecību ar trešās puses aizdevējiem. Tas nozīmē, ka īpašums ir saistīts ar firmu, kurā ieguldi, nevis ar pašu īpašumu, kas nozīmē, ka tu esi pilnīgi atkarīgs tikai un vienīgi šīs firmas centieniem īpašumu pārvaldīt. Ieguldot īpašumā caur Reinvest24, tavs kapitāls ir saistīts tikai ar to īpašumu, kurā esi veicis ieguldījumu.

Kāpēc investēt nekustamajos īpašumos ar Reinvest24

Reinvest24 ļauj veikt mazas investīcijas nekustamajos īpašumos. Tā vietā lai ietu cauri garam procesam uzkrājot naudu pirmajai iemaksai, tu vari investēt jau tagad. Reinvest24 komanda atrod, analizē un pārvalda visienesīgākos investīciju īpašumus, kamēr ieguldītāji var mierīgi atpūsties un baudīt savus pasīvos ienākumus. Veicot ieguldījumu nekustamajā īpašumā caur Reinvest24, tu palīdzi cīnīties ar inflāciju, jo tava ieguldījuma vērtība ceļas ar laiku, kamēr naudas vērtība samazinās.

Kādi ir aprēķinātie ienākumi?

Vidējā ikgadējā peļņa ir 14.6%(kopējā peļņa), ieskaitot neto peļņu un kapitāla izaugsmi. Tas iekļauj ikmēneša ienākumus no komerciālās vai apdzīvotās nomas ienākumiem. Veicot atkārtotas investīcijas, tavs kopējais ieguldījums pieaug, liekot nopelnītajai naudai strādāt, laikā gaidā ļaujot tev pelnīt arvien vairāk. Piemēram, ieguldot 15 tūkstošus, tu viegli vari kļūt par miljonāru tikai 30 gadu laikā.

Plusi

 • Investīcijas sākot no 100 eiro
 • Ikmēneša naudas plūsma no nomas ienākumiem
 • Pievilcīgs kapitāla pieaugums
 • Visaptveroši pārskati par investīciju projektiem
 • Iespēja turpināt ieguldīt un paplašināt savu portfolio
 • Nekustamo īpašumu investīcijām ir zemi riski un zema nepastāvība
 • Iespēja pārdot akcijas un izņemt naudu jebkurā brīdī

Mīnusi

 • Šobrīd darbojas tikai iekšzemes tirgū(bet jauni tirgi tiks pievienoti drīzumā)
 • Nav atpirkšanas garantijas
 • Relatīvi jauna investīciju platforma
 • Attālas investīcijas

Atvērt Reinvest24 investora kontu

Secinājumi

Ar Reinvest24 tu vari viegli kļūt par nekustamā īpašuma ieguldītāju, ieguldot sākot ar 100 eiro. Papildus ikmēneša pasīvajiem ienākumiem no nomas īpašumiem, tu saņemsi pievilcīgu peļņu no kapitāla pieauguma kolīdz nolemsi investīcijas izņemt. Vidējā ikgadējā peļņā ir 14.6% apkopojot neto peļņu un kapitāla pieaugumu. Neskatoties uz to, ka Reinvest24 ir jauna investīciju platforma, komanda un vadība aiz Reinvest24 ir ar daudzu gadu profesionālu pieredzi. Kad ieguldi nekustamajā īpašumā ar Reinvest24, tev tiek piešķirtas akcijas, ar kurām tu vari paturēt vai pārdot atvērtā tirgū jebkurā brīdī. Katrai investīcijai ir piesaistīts īpašā nolūka transportlīdzeklis kuru vada apdrošinājuma aģents, kas nozīmē ka īpašumu neietekmē citi projekti. Noslēgumā, investīcijas nekustamajos īpašumos ir drošs veids kā nosargāt savas naudas vērtību, un ar laiku palielināt savu bagātību. Bet galvenokārt, tu vari sākt ar pavisam nelielu investīciju nekustamajos īpašumos, bez vajadzības pēc milzīga kapitāla.

REINVEST24 REVIEW

Apskati arī šīs investīciju platformas:

PlatformaInvestīciju atdeve gadāPlatformas apskatsAtvērt kontu
NEO Finance
14%
NEO Finance Platformas apskatsatvērt kontu
VIAINVEST
12%
VIAINVEST Platformas apskatsatvērt kontu
MINTOS
11,5%
Mintos Platformas apskatsatvērt kontu
PeerBerry
11%
Apskats nav pieejamsatvērt totalizatora kontu
Crowdestor
11%
Apskats nav pieejamsatvērt kontu

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here