Īpašs piedāvājums tikai epelna.lv portāla lietotājiem – AVER University seminārs – workshop “Kā pelnīt ar Nekustamo Īpašumu? – UZPIRKŠANA” ar 20 eiro atlaidi !

  • Semināra pilnā cena: 200 eiro
  • Pieteikšanās, rakstot uz e-pastu: info@avergroup.lv
  • Lai saņemtu 20 eiro atlaidi, norādiet kodu “epelna” e-pasta tekstā vai tematā, kā arī norādiet to veicot pie paskaidrojuma teksta veicot apmaksu.
  • Vairāk info par pasākumu: https://www.facebook.com/events/1017808388409870/

Šī ir Tava lielā iespēja pacelt savas dzīves kvalitāti un spert pirmos soļus ienesīgajā nekustamo īpašumu nozarē!

Šajā seminārā Tu iegūsi nepieciešamās zināšanas, kas ļaus noslēgt pirmo darījumu vien mēneša laikā!

Semināra apraksts:

Vai esi vēl ieslīdzis stereotipos, ka darboties ar nekustamajiem īpašumiem ir dārgi un neatmaksājas? Mēs esam gatavi to apgāzt.

Lielākoties cilvēki apstājas, jo viņiem nav stimula darboties. Tas liekas grūti un neiespējami un ir nepieciešami tik daudz atsevišķu līdzekļu un faktoru. Mēs sakām – NĒ. IR NEPIECIEŠAMA VĒLME RĪKOTIES.

AVER University vēlas turpmākā gada laikā iepazīstināt ar vairākiem savas nozares profesionāļiem, kas ir gatavi dalīties ar savām zināšanām, pieredzi un padomiem, gatavi atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem semināru ciklā “Kā pelnīt ar nekustamajiem īpašumiem”.

Kā pirmo vēlos ar Jums iepazīstināt Eināru Kaļānu. Einārs ir mans partneris jau pāris gadus un vien 2018. gadā mēs kopā iegādājāmies 4 dzīvokļus. Tieši pateicoties Eināram, es esmu pievērsies šai sfērai un ieguvis ticību tās ienesīgumam. Einārs man ir palīdzējis atrast vairākus darījumus, kas ir bijuši SUPER ienesīgi.

Viņš savu darbību sāka 18 gadu vecumā, un šobrīd strādā ar nekustamo īpašumu uzpirkšanu, starpniecību un darījumiem jau kā nozares profesionālis.

Nelielu ieskatu par Eināru un kā viņš darbojas, vari iegūt šeit – https://bit.ly/2XOuc4j

Savā seminārā Einārs pastāstīs par:
• metodēm, kā atrast darījumus, kas nav publiskā piedāvājumā;
• kā uztaisīt remontu ar ļoti mazu budžetu;
• kaulēšanos un darījumu pārrunām;
• kā novērtēt īpašuma vērtību un riskus;
• kā piesaistīt investīcijas darījuma finansēšanai; (viens no Eināra tuvākajiem teicieniem ir “ja būs objekts, vienmēr būs investors”)
• kā nopelnīt īpašumu pat nenopērkot?

Vēl aizvien šaubies?

Katru gadu Rīgā notiek vairāk kā 9000 darījumu ar nekustamajiem īpašumiem (šis skaitlis ir tikai dzīvokļiem). Šobrīd ir tikai neliels cilvēku skaits, kas darbojas ar nekustamo īpašumu iegādi.

Šis ir īstais brīdis sākt savu darbību. Iegūt pieredzi. Ievietot savu vārdu nozares lappusēs.
Apmeklēt šo semināru, Tu iegūsi ne vien zināšanas un pieredzes stāstus, bet arī iegūsi daudz vērtīgu kontaktu un pamatu savām pirmajām darbībām, lai pēc iespējas ātrāk noslēgtu savu pirmo darījumu!

Ja esi gatavs rīkoties, likt lietā iegūtās zināšanas un darīt – raksti uz info@avergroup.lv.
Semināra cena 200 EUR, ar kodu “epelna” – 180. Vietu skaits ierobežots.

ATBILDĒT

Please enter your comment!
Please enter your name here